کد خبر : 43153
تاریخ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 231 بازدید

75 طرح دامی و کشاورزی دهه فجر در لرستان به بهره برداری می رسد

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از از افتتاح 75 طرح دامپروری وکشاورزی همزمان با ایام دهه فجر در این استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، مهرداد غضنفری افزود: این طرح ها شامل آب و خاک، کشاورزی، دامپروری، صنایع روستایی، شیلات وطیور بوده که با بهره برداری از آنها بیش از […]

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از از افتتاح 75 طرح دامپروری وکشاورزی همزمان با ایام دهه فجر در این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، مهرداد غضنفری افزود: این طرح ها شامل آب و خاک، کشاورزی، دامپروری، صنایع روستایی، شیلات وطیور بوده که با بهره برداری از آنها بیش از 240 فرصت شغلی مستقیم ایجاد خواهد شد.

وی اظهار داشت: همچنین اجرا و تکمیل این تعداد طرح موجب بهره مندی 810 خانوار روستایی استان از مزایا و فوای این طرح ها می شود.

به گفته غضنفری برای اجرای طرح های کشاورزی و دامپروری استان در دهه فجر امسال، حدود 160 میلیارد ریال تامین و هزینه شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جمعي از كشاورزان زحمتكش پلدختر در گفته :

سلام جناب آقاي مهندس غضنفري خسته نباشي . تورا بخدا طرح پمپاژ آبرساني به مزارع كه مبلغشان زير 50 ميليون تومان است در دستور كار خود قرار دهيد./.ممنونم وتورا بخدا مدير محترم سايت ميرملاس اين خبر را به مهندس غضنفري ارسال و ايشان را بااين موضوع باخبركنيد.

[پاسخ]

دردمند در گفته :

سلام اقای غضنفری تبریک عرض میکنم وبرایتان ارزوی توفیق خدمت وسربلندی دارم بخاطرجاودانگی نامتان نظرشفا بخشی هم به کوهدشتودشتهای تشنه اش داشته باشید پایدارباشی

[پاسخ]

اشکان در گفته :

سلام جناب مهندس غضنفری
خواهشمند است در مورد شبکه دامپزشکی استان مخصوصاً جناب اقای مدیر کل و تیم مدیریتی شبکه دامپزشکی استان و شهرستانها و مخصوصاً شهرستان کوهدشت اصلاحاتی انجام دهید چرا که این بزرگواران از مدیر بودن فقط پول حق مدیریت و مسائل مادی دیگر را یاد گرفته اند که بگیرند. لطفاً به منظور آگاهی بیشتر از وضعیت شبکه دامپزشکی در استان و شهرستانها تیم های تحقیق و تفحس از نیروهای کار کشته و با سواد تشکیل دهید تا آمارهای واقعی و وضعیت اسفناک شبکه دامپزشکی استان و شهرستان ها مخصوصاً کوهدشت را به اسحضار برسانند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :