کد خبر : 43153
تاریخ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 230 بازدید

۷۵ طرح دامی و کشاورزی دهه فجر در لرستان به بهره برداری می رسد

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از از افتتاح ۷۵ طرح دامپروری وکشاورزی همزمان با ایام دهه فجر در این استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، مهرداد غضنفری افزود: این طرح ها شامل آب و خاک، کشاورزی، دامپروری، صنایع روستایی، شیلات وطیور بوده که با بهره برداری از آنها بیش از […]

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از از افتتاح ۷۵ طرح دامپروری وکشاورزی همزمان با ایام دهه فجر در این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، مهرداد غضنفری افزود: این طرح ها شامل آب و خاک، کشاورزی، دامپروری، صنایع روستایی، شیلات وطیور بوده که با بهره برداری از آنها بیش از ۲۴۰ فرصت شغلی مستقیم ایجاد خواهد شد.

وی اظهار داشت: همچنین اجرا و تکمیل این تعداد طرح موجب بهره مندی ۸۱۰ خانوار روستایی استان از مزایا و فوای این طرح ها می شود.

به گفته غضنفری برای اجرای طرح های کشاورزی و دامپروری استان در دهه فجر امسال، حدود ۱۶۰ میلیارد ریال تامین و هزینه شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جمعي از كشاورزان زحمتكش پلدختر در گفته :

سلام جناب آقای مهندس غضنفری خسته نباشی . تورا بخدا طرح پمپاژ آبرسانی به مزارع که مبلغشان زیر ۵۰ میلیون تومان است در دستور کار خود قرار دهید./.ممنونم وتورا بخدا مدیر محترم سایت میرملاس این خبر را به مهندس غضنفری ارسال و ایشان را بااین موضوع باخبرکنید.

دردمند در گفته :

سلام اقای غضنفری تبریک عرض میکنم وبرایتان ارزوی توفیق خدمت وسربلندی دارم بخاطرجاودانگی نامتان نظرشفا بخشی هم به کوهدشتودشتهای تشنه اش داشته باشید پایدارباشی

اشکان در گفته :

سلام جناب مهندس غضنفری
خواهشمند است در مورد شبکه دامپزشکی استان مخصوصاً جناب اقای مدیر کل و تیم مدیریتی شبکه دامپزشکی استان و شهرستانها و مخصوصاً شهرستان کوهدشت اصلاحاتی انجام دهید چرا که این بزرگواران از مدیر بودن فقط پول حق مدیریت و مسائل مادی دیگر را یاد گرفته اند که بگیرند. لطفاً به منظور آگاهی بیشتر از وضعیت شبکه دامپزشکی در استان و شهرستانها تیم های تحقیق و تفحس از نیروهای کار کشته و با سواد تشکیل دهید تا آمارهای واقعی و وضعیت اسفناک شبکه دامپزشکی استان و شهرستان ها مخصوصاً کوهدشت را به اسحضار برسانند.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :