کد خبر : 4317
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 642 بازدید

‘عباس قائدرحمت’ نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شد

    به گزارش میرملاس نیوز؛’عباس قائدرحمت’ با رای قاطع اكثریت مردم به عنوان نماینده مردم شهرستانهای دورود و ازنا در مجلس نهم برگزیده شد.     مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با 32 حوزه انتخابی از سراسر كشور با رقابت دو نامزد در حوزه انتخابیه دورود و ازنا برگزار شد. این […]

 
 
به گزارش میرملاس نیوز؛’عباس قائدرحمت’ با رای قاطع اكثریت مردم به عنوان نماینده مردم شهرستانهای دورود و ازنا در مجلس نهم برگزیده شد.
 

  مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با 32 حوزه انتخابی از سراسر كشور با رقابت دو نامزد در حوزه انتخابیه دورود و ازنا برگزار شد.

این دور از انتخابات با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در پای صندوقهای اخذ رای برگزار شد.

در حوزه انتخابیه دورود و ازنا 75 درصد از مجموع 140 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در مرحله نخست انتخابات شركت كردند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

یعنی تو این شهر هیجکی نبود که اینو انتخاب کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دانشیان در گفته :

تبریک به مردم خوب درود و ازنا

ایشان مردی محترم و مدیری صادق هستند

برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

ازکوهدشت در گفته :

ایشان یکی ازمدیران لایق این مملکت وازخانواده ای اصیل وارزشمندهستند،درودخدابرمردمی که اورابرگزیده اند. قطعن به یاری خداونیروهای ارزشمندحوزه انتخابیه موفق خواهندشد.

مواظب باش از اصالت نترکه؟

ناشناس در گفته :

عجب مرد شریفی|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا بدرد امسال تو میخوره

ناشناس در گفته :

سرفراز باشید مردم درود………

ناشناس در گفته :

ادم خوبی هست

سبزوار در گفته :

اقای قائد رحمت مردی متدین وولایی ودلسوز وهمرزم شهدا بوده درود بی کران برشما مردان غیور که انتخاب شایسته واصلحی انجام دادید ….فرزند شهید از دیار سربداران

محمدزاهدی در گفته :

عباس قایدرحمت مردشریف ولایقی است

بله واقعاً علي جان شما به نكته خوبي اشاره كرديد مردم يك ناحيه و مرز و بوم با چه اميد و روياهايي فرد لايق و مناسب را جهت نماينده انتخاب ميكنند اما بعد ها ……….

مریم در گفته :

اقای قاید رحمت اگه واقعا به فکر مردم هستی ونگران زندگی مردم هستی اول به فکر این جاده لعنتی ازنا اراک باش که شده جاده مرگ و روزانه شاهد از دست رفتن عزیزانمان هستیم.اما شما کجایید که درد مردم رو ببینید.واقعا وقتشه که از خواب بیدار بشین.ما تو این هفته یه عزیز رو از دست دادیم و دستمون جایی بند نیست.از عزیزانی که نظر منو خوندن خواهش میکنم با من همدردی کنن.روحش شاد یادش گرامی……………………

آقای عباس قایدرحمت ممکن است که بفرمایید چند نفر از مدیران دورود و ازنا غیر بومی هستند.فقط به اداره بیمه چسبیدید.نماینده کارهای مهمتري دارد نه انتصاب.اون هم انتصاب نالایق.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :