کد خبر : 43170
تاریخ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 558 بازدید

خبرنگار صدا و سیمای مرکز کردستان : خجالت می کشیدم با موی سر وارد این کلاس شوم

  چند روز پس از آنکه دانش آموزان مدرسه شیخ شلتوت  بخاطر همدردی با ˈماهان رحیمیˈ دانش آموز بیمار مریوانی  موهای سرشان را تراشیدند، ˈمسعود ورمزیار، تهیه کننده وخبرنگار صدا و سیمای مرکز کردستان نیز به منظور همدردی و حمایت از اقدام دانش آموزان و معلم فداکار مریوانی موهای سرش را  تراشید. به گزارش میرملاس […]

 

چند روز پس از آنکه دانش آموزان مدرسه شیخ شلتوت  بخاطر همدردی با ˈماهان رحیمیˈ دانش آموز بیمار مریوانی  موهای سرشان را تراشیدند، ˈمسعود ورمزیار، تهیه کننده وخبرنگار صدا و سیمای مرکز کردستان نیز به منظور همدردی و حمایت از اقدام دانش آموزان و معلم فداکار مریوانی موهای سرش را  تراشید.

به گزارش میرملاس نیوز،  مسعود  ورمزیار تهیه کننده و خبرنگار مرکز کردستان که جهت تهیه مستند خبری  از شاگردان و معلم مدرسه شیخ شلتوت مریوان عازم این شهرستان شده بود به جهت همدردی با ماهان موهایش را تراشید.

مسعود ورمزیار به خبرنگار میرملاس نیوزگفت: برای  تهیه مستند گزارشی از مدرسه شیخ شلتوت مریوان و معلم و دانش آموزان این کلاس برای شبکه کردستان عازم مریوان شدم  ولی متوجه شدم که بعد از معلم تمام دانش آموزان این کلاس نیز موهای خود را بخاطر همدردی با ماهان تراشیده اند ، بهمین خاطرخجالت می کشیدم با موی سر وارد این کلاس شوم.

مسعود ورمزیار افزود: پس از آنکه وارد کلاس شدم، همه دانش آموزان و معلم کلاس، با تعجب و خوسحالی بنده را نگاه می کردند، و ماهان از همه بیشتر خوشحال شد که نفر دیگری به همسان هایش اضافه شده است.

خبرنگار مرکز کردستان گفت: همکلاسی های ماهان به من” آموختند” که باید با سر تراشیده وارد کلاسشان شوم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سرکچل در گفته :

احسن به این مرام و احساس همدردی.
اما اینجوری اگه پیش بره مریوان که هیچی استان کردستان همه ای کیو سانی می شن.

[پاسخ]

پرهان در گفته :

این موضوع داره خیلی کلیشه ای میشه

[پاسخ]

مریم خانوم پاسخ در تاريخ شنبه ۱۲ بهمن , ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴:

تو به سرطان!!!!!
به درد یه بچه!!!!!!!!!!!!!!!!!
میگی…………………………….کلیشه؟؟؟؟!!!!

[پاسخ]

محسن میرزایی در گفته :

درسی که معلم فهیم مریوانی به تمام دنیاداد

[پاسخ]

مجتبی در گفته :

هربژی مریوان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :