کد خبر : 43244
تاریخ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,345 بازدید

اولین فرماندار رومشکان منصوب شد

  به گزارش اختصاصی میرملاس نیوز ؛ با ارتقاء بخش رومشکان از توابع شهرستان کوهدشت به شهرستان، فرمانداري رومشکان فعاليت خود را در ایام دهه ی فجر با معرفی اولین فرماندار رومشکان آغاز خواهد کرد. طبق شنیده های موثق وزیر کشور محمد محمدی نژاد را به عنوان اولین فرماندار شهرستان رومشکان منصوب کرده است و […]

688766

 

به گزارش اختصاصی میرملاس نیوز ؛ با ارتقاء بخش رومشکان از توابع شهرستان کوهدشت به شهرستان، فرمانداري رومشکان فعاليت خود را در ایام دهه ی فجر با معرفی اولین فرماندار رومشکان آغاز خواهد کرد.

طبق شنیده های موثق وزیر کشور محمد محمدی نژاد را به عنوان اولین فرماندار شهرستان رومشکان منصوب کرده است و روز 16 بهمن ماه مراسم معارفه ی ایشان در شهر چغابل رومشکان برگزار خواهد شد.

گفتنی است محمدی نژاد اهل کوهدشت ، از نیروهای اصلاح طلب و در دوران دولت اصلاحات بخشدار رومشکان بوده است .

فرماندار رومشکان با دريافت اين حكم موظف خواهد شد در ايجاد فضاي همدلي در ميان مردم با بهره گيري از ظرفيت هاي موجود، نظارت و مراقبت در طرح هاي عمراني با هماهنگي دستگاه هاي اجرايي مراقبت و پيشبرد امور آموزشي، فرهنگي، اقتصادي، بهداشت و درمان و راه اندازي ادارات شهرستان اقدام كند.

میرملاس نیوز این انتصاب را به حاج محمد محمدی نژاد پیشاپیش تبریک عرض نموده و امیدواریم تجربه ارزنده و سابقه ی مدیریت توانای ایشان منشاء خیر و برکت و آبادانی برای شهرستان تازه تاسیس رومشکان باشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :