کد خبر : 43244
تاریخ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,344 بازدید

اولین فرماندار رومشکان منصوب شد

  به گزارش اختصاصی میرملاس نیوز ؛ با ارتقاء بخش رومشکان از توابع شهرستان کوهدشت به شهرستان، فرمانداری رومشکان فعالیت خود را در ایام دهه ی فجر با معرفی اولین فرماندار رومشکان آغاز خواهد کرد. طبق شنیده های موثق وزیر کشور محمد محمدی نژاد را به عنوان اولین فرماندار شهرستان رومشکان منصوب کرده است و […]

688766

 

به گزارش اختصاصی میرملاس نیوز ؛ با ارتقاء بخش رومشکان از توابع شهرستان کوهدشت به شهرستان، فرمانداری رومشکان فعالیت خود را در ایام دهه ی فجر با معرفی اولین فرماندار رومشکان آغاز خواهد کرد.

طبق شنیده های موثق وزیر کشور محمد محمدی نژاد را به عنوان اولین فرماندار شهرستان رومشکان منصوب کرده است و روز ۱۶ بهمن ماه مراسم معارفه ی ایشان در شهر چغابل رومشکان برگزار خواهد شد.

گفتنی است محمدی نژاد اهل کوهدشت ، از نیروهای اصلاح طلب و در دوران دولت اصلاحات بخشدار رومشکان بوده است .

فرماندار رومشکان با دریافت این حکم موظف خواهد شد در ایجاد فضای همدلی در میان مردم با بهره گیری از ظرفیت های موجود، نظارت و مراقبت در طرح های عمرانی با هماهنگی دستگاه های اجرایی مراقبت و پیشبرد امور آموزشی، فرهنگی، اقتصادی، بهداشت و درمان و راه اندازی ادارات شهرستان اقدام کند.

میرملاس نیوز این انتصاب را به حاج محمد محمدی نژاد پیشاپیش تبریک عرض نموده و امیدواریم تجربه ارزنده و سابقه ی مدیریت توانای ایشان منشاء خیر و برکت و آبادانی برای شهرستان تازه تاسیس رومشکان باشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :