کد خبر : 43282
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 228 بازدید

موفقیت صددرصدی فتا لرستان در شناسایی برداشت‌های غیرمجاز مالی

  رئیس پلیس فتا لرستان گفت: پلیس فتا لرستان صددرصد جرائم مالی، ماهواره‌ای وسایت‌های ضد اخلاقی را شناسایی کرده است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، حسن بهشتی  اظهار داشت: پلیس فتا لرستان ‌در شناسایی جرائم به خصوص برداشت‌های غیرمجاز مالی ‌‌موفقیت چشم‌گیری داشته است. وی گفت: پلیس فتا در شناسایی سایر جرائم […]

 

رئیس پلیس فتا لرستان گفت: پلیس فتا لرستان صددرصد جرائم مالی، ماهواره‌ای وسایت‌های ضد اخلاقی را شناسایی کرده است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، حسن بهشتی  اظهار داشت: پلیس فتا لرستان ‌در شناسایی جرائم به خصوص برداشت‌های غیرمجاز مالی ‌‌موفقیت چشم‌گیری داشته است.

وی گفت: پلیس فتا در شناسایی سایر جرائم مانند هک و سرقت اطلاعاتی به خصوص اطلاعات شخصی افراد 80 درصد تاکنون موفق بوده که همواره در این زمینه مورد تقدیر و تشکر مسئولان مختلف قرار گرفته است.

بهشتی خاطرنشان کرد: پلیس فضا تولید و تبادل اطلاعات برابر با مصوبه مجلس شورای اسلامی و تاکید فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بدنه ناجا به صورت تخصصی در ‌ارتباط‌ با شناسایی جرائم تشکیل شده است.

رئیس پلیس فتا لرستان تصریح کرد: این مرکز به منظور شناسایی و پیشگیری از جرائم سایبری، ماهواره‌ای، اطلاعاتی با تخصص فناوری بالا در کشور و به تبع استان لرستان به وجود آمده است.

وی افزود: پلیس فتا با تجهیزات و ابزار به روزی که در اختیار دارد، در راستایی 6 حوزه اقتصادی، اجتماعی، ارزشی، الکترونیک، بانک‌داری الکترونیک و سایر موارد جزئی الکترونیکی در حال فعالیت است.

بهشتی خاطرنشان کرد: پلیس فتا(فضا تولید و تبادل اطلاعات) لرستان سه سال است که راه‌اندازی شده و تاکنون عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته است.

رئیس پلیس فتا لرستان گفت: این پلیس به منظور گسترش هرچه بهتر امنیت در کشور و به تبع لرستان تلاش خود را به کار گرفته است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه برای این مطلب امکان پذیر نمیباشد .