کد خبر : 43434
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 107 بازدید

ویژه برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی استان لرستان اعلام شد

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان با تشریح ویژه برنامه های دهه فجر استان، گفت: برنامه گرامیداشت دهه فجر از روز 12 بهمن با دیدار مقامات اجرایی استان با نماینده ولی فقیه در لرستان آغاز و در ادامه مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان فدک […]

 

MG_0046

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان با تشریح ویژه برنامه های دهه فجر استان، گفت: برنامه گرامیداشت دهه فجر از روز 12 بهمن با دیدار مقامات اجرایی استان با نماینده ولی فقیه در لرستان آغاز و در ادامه مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان فدک خرم آباد  و افتتاح طرح گازرسانی به 9 روستای حسن آباد کمالوند با حضور استاندار لرستان برگزار می شود.

 رضا سپهروند با اعلام این خبر افزود: همچنین برنامه فجر و امید نیز روز شنبه 12 بهمن ماه با حضور استاندار لرستان در شهرستان ازنا برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: افتتاح راه دسترسی روستایی عمل آباد – شینه  ، افتتاح نمایشگاه عکس دوران انقلاب شهرستان سلسله و نمایشگاه کانون پرورش الشتر با حضور معاون سیاسی، افتتاح مرغداری گوشتی 20000 قطعه ای پل باباحسین و خط انتقال و شبکه فاضلاب مسکن مهر خرم آباد با حضور معاونین  برنامه ریزی و توسعه مدیریت از دیگر برنامه های نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی است.

سپهروند گفت: افتتاح 156 واحد مسکونی مسکن مهر بروجرد، انبار و گازرسانی به سایت نمایشگاهی بروجرد و اجرای برنامه امید و فجر شهرستان دورود با حضور  استاندار لرستان نیز روز یکشنبه 13 بهمن ماه انجام خواهد شد.

مشاور استاندار لرستان افزود: همچنین دراین روز سه طرح عمرانی، خدماتی و آموزشی نیز با حضور معاون عمرانی در شهرستان بروجرد به بهره برداری خواهد رسید.

به گفته وی، در ادامه برنامه های دومین روز از دهه فجر سه طرح عمرانی، خدماتی و آموزشی در شهرستان دورود با حضور معاون برنامه ریزی و سه طرح عمرانی و خدماتی نیز با حضور معاون سیاسی در شهرستان دلفان به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان افزود: بهره برداری از طرح کمربندی نورآباد – هرسین و کارخانه آرد دلفان و افتتاح بخشداری خاوه و برنامه فجر و امید شهرستان نورآباد با حضور استاندار لرستان در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی انجام می شود.

به گفته سپهروند، درهمین ارتباط، علاوه بر افتتاح چندین طرح عمرانی، چند برنامه متنوع فرهنگی با حضور معاونین استانداری لرستان در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان های کوهدشت، دوره و پلدختر برگزار می شود.

وی افزود: چهارمین روز از ایام دهه فجر انقلاب اسلامی نیز یک راه روستایی، مرکز بی تی اس مخابرات، طرح پرورش ماهی، تعاونی مرغداری 20 هزار قطعه ای نیز با حضور معاونین استاندار در شهرستان های دلفان، دورود و ازنا به بهره برداری خواهد رسید.

مشاور استاندار لرستان گفت: در ادامه برنامه های گرامیداشت سالگرد انقلاب اسلامی، 512 واحد مسکونی مسکن مهر و هنرستان فنی حرفه ای شهرستان کوهدشت با حضور استاندار لرستان در پنجمین روز از دهه فجر(16 بهمن ماه) به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: همچنین در چهارمین روز دهه فجر ، مخزن 2500 مترمکعبی شهر خرم آباد و مخزن 1000مترمکعبی شهر درب گنبد و مدرسه سه کلاسه روستایی با حضور معاون توسعه مدیریت استانداری لرستان افتتاح خواهد شد.

وی اظهار داشت: افتتاح خانه بهداشت روستایی، مسکن روستایی و طرح برق رسانی به یک روستا در شهرستان الیگودرز نیز با حضور معاون سیاسی استانداری از دیگر برنامه های چهارمین روز از ایام دهه فجر است.

به گفته وی، در پنجمین روز از ایام گرامیداشت دهه قجر، 400 واحد مسکونی طرح مسکن مهرالیگودرز نیز با حضور استاندار لرستان افتتاح و تحویل متقاضیان خواهد شد.

سپهروند افزود: همچنین دراین روز(17 بهمن) یادواره شهدای انقلاب شهرستان الیگودرز و برنامه فجر و امید شهرستان دوره نیز با حضور مهندس بازوند برگزار خواهد شد.

وی گفت: درهمین راستا، یک استخر سرپوشیده، طرح بهسازی محور روستایی در الیگودرز، طرح پرورش ماهی روستایی و استخر شنای روستایی شهرستان بروجرد و دو طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان پلدختر نیز با حضور معاونین استاندار لرستان به بهره برداری می رسد.

به گفته وی، مخزن 5000 مترمکعبی اب شهرستان دورود با حضور استاندار لرستان در هفتمین روز از دهه فجر(19 بهمن ماه) افتتاح خواهد شد و برنامه فجر و امید شهرستان رومشکان نیز با حضور مهندس بازوند برگزار می شود.

وی افزود: افتتاح یک مدرسه هشت کلاسه د برگزاری جشن انقلاب در شهرستان دورود با حضور معاون پشتیبانی و  بهره برداری از طرح پرواربندی دام و راه روستایی در شهرستان پلدختر با حضور معاون سیاسی و افتتاح دو طرح عمرانی در شهرستان بروجرد با حضور معاون امور عمرانی استانداری لرستان از دیگر برنامه های هفتمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی در استان است.

وی خاطرنشان کرد: برنامه های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان لرستان در روز 20 بهمن ماه با افتتاح چندین طرح عمرانی در شهرستان های پلدختر، الیگودرز و سلسله و بروجرد با حضور معاونین استاندار و برگزاری جشن فجر و امید در شهرستان پلدختر با حضور استاندار لرستان، ادامه می یابد.

سپهروند ادامه داد: جشن بزرگ فجر و امید شهرستان خرم آباد نیز 21 بهمن ماه با حضور استانار لرستان برگزار و در ادامه برنامه های این روز سه طرح بزرگ عمرانی و خدماتی شهری و روستایی نیز با حضور معاونین استانداری در شهرستان خرم آباد به بهره برداری می رسد.

مشاور استاندار لرستان گفت: 22 بهمن ماه نیز همچون همیشه شاهد برگزاری راهپیمایی باشکوه یوم الله پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده مردم و مسئولان در سطح شهرستان های استان لرستان خواهیم بود.

همزمان با ایام الله  دهه فجر انقلاب اسلامی، 413  پروژه و طرح عمرانی، خدماتی، تولیدی ، صنعتی و کشاورزی در استان لرستان آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، استاندار لرستان دراین خصوص گفت: برای اجرا و بهره برداری از این تعداد پروژه در مجموع دو هزار و 450 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بانکی هزینه شده است.

مهندس بازوند اظهار داشت: اعتبارات هزینه شده برای این تعداد پروژه شامل دو هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی و 450 میلیارد ریال تسهیلات بانکی است.

استاندار لرستان گفت: با اجرا و بهره برداری از این پروژه ها زمینه اشتغال بکار 476 نفر به صورت مستقیم در سطح استان فراهم شده است.

بازوند اظهار کرد: به لحاظ تفکیک شهرستانی پروژه ها، 86 پروژه در شهرستان خرم آباد ، 82 پروژه در شهرستان بروجرد، 57 پروژه در شهرستان دورود، 78 پروژه در شهرستان ازنا و شش پروژه در شهرستان سلسله به بهره برداری می رسد.

به گفته وی، سهم شهرستان های الیگودرز، دلفان، پلدختر، کوهدشت و دوره نیز به ترتیب 19، 19، 30، 25 و 11 پروژه می باشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :