کد خبر : 43467
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 339 بازدید

سرپرست جدید فرمانداری دورود معرفی شد

  ˈماشاالله نعمتیˈ با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان دورود معرفی شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، در این مراسم که در محل تالار اجتماعات فرمانداری دورود برگزار شد ،معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت : رمز اصلی موفقیت انقلاب […]

 

ˈماشاالله نعمتیˈ با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان دورود معرفی شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، در این مراسم که در محل تالار اجتماعات فرمانداری دورود برگزار شد ،معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت : رمز اصلی موفقیت انقلاب اسلامی، رهبری با درایت و هوشمندانه حضرت امام خمینی (ره) و در تداوم آن رهبری معظم انقلاب بوده و هست.

سید ˈسعید شاهرخیˈدر ادامه افزود :سیاست مدیریت جدید استان استفاده از نیروهای بومی و بانوان در پستهای مدیریتی است

در این مراسم سرپرست جدید فرمانداری دورود نیز با گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : مدیری موفق خواهد بود که بتواند از مجموعه نیروهای بالا دستی و همکاران خود در دستگاه مربوطه نهایت بهره مندی را داشته باشد.

ˈماشاالله نعمتیˈ در ادامه اظهار امیدواری کرد با استفاده از توانمندی نیروهای موجود بیشترین خدمت را به مردم خوب و ولایت مدار شهرستان دورود ارائه نماید.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمد در گفته :

تبریک عرض می نمایم خدمت همکار عزیزمان در شهرستان دورود برادر ارزشمند ومدیر جناب آقای نعمتی و موفقیت ایشان را از در گاه حضرت حق مسئلت دارم ./

[پاسخ]

محمد رضا در گفته :

با سلام
از استاندار محترم درخواست دارم به عنوان پیش نهاد که هرجه سریعتر فرمانداران جدید دیگر شهرهای استان را نیز منصوب نمایند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :