کد خبر : 43492
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 151 بازدید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان: تخلفی در خصوص ثبت‎نام و دریافت سبد کالا در استان صورت نگرفته است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: تاکنون تخلفی درخصوص ثبت‎نام و دریافت سبد کالا در استان صورت نگرفته است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، بیرانوند در جمع خبرنگاران بیان کرد: مقدار و نوع مواد غذایی سبدهای کالا از قبل مشخص و در اختیار مدیران فروشگاه‎های سطح استان قرار گرفته است. وی […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: تاکنون تخلفی درخصوص ثبت‎نام و دریافت سبد کالا در استان صورت نگرفته است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، بیرانوند در جمع خبرنگاران بیان کرد: مقدار و نوع مواد غذایی سبدهای کالا از قبل مشخص و در اختیار مدیران فروشگاه‎های سطح استان قرار گرفته است.

وی بیان کرد: به محض ابلاغ از طرف سازمان هدفمندسازی یارانه‎ها اقدام به توزیع سبد کالای خانوار خواهیم کرد؛ فروشگاه‎های متعددی در سطح استان آماده توزیع سبد کالا به هم‎استانی‎ها هستند.

بیرانوند تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون تخلفی درخصوص ثبت‎نام، دریافت و توزیع سبد کالا در استان صورت نگرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشاره به سامانه‎های الکترونیکی و پیامکی اعلام شده از طرف سازمان هدفمندسازی یارانه‎های کشور اذعان کرد: با ارسال پیامک به شماره‎های اعلام شده، خانوارها از تعلق یا عدم تعلق سبد کالا به خود مطلع خواهند شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

چرا با توزيع سبد كالا در سراسر كشور هنوز در شهرستان كوهدشت كالا توزيع نمي شود آيا به نظر شما مسئولين شهرستان مقصر هستند يا مردم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

مردم بدبخت ارا يه شانه خا رنگه زرده گرتنه زوتر بني تاخيالون راحت بو

[پاسخ]

زمانی که کارمند اداره آتش نشانی رئیس اداره ای شد این انتظار هم دور از ذهن نیست ما شا الله به این مدبر استان پس نتیجه می گیریم خلایق هر چه لایق.

[پاسخ]

امیر قلاح در گفته :

با کمال تاسف این قضیه شا مل اداره شهرستان دلفان شده است وبه ضرس قاطع نماینده کرمانشاه به واسطه ای دخالت می کند چرا باید نیروی قرار دادی سرپرست اداره ای بشود مگر قطع نیرو می باشد که دودش یه چشم مردم میرود وانگار که دولت احمدی نژاد در نور آباد ماندگار شده است ما که هیچ گونه تغییری ندیدیم.در ضمن از اطلاع رسانی مدیر سایت تشکر می شود

[پاسخ]

بيچاره فقير در گفته :

قدر احمدی نژاد بدبخت رو ندوستند حالا تحویل بگیرند، بابا شما رو چه به این كارا این طرحها مرد خود را می خواهد كه شما مرد این كار و این راه نیستید. سكوت احمدی نژاد رو دقت كردید واقعا آدم مدیر و زیركی است.

[پاسخ]

میرحاواس از نوراباد در گفته :

اقای مدیر کل اول قرار نبود عاشقان را بکشند
حالا قرار شده انها را بکشند
شاعر میگه : برا او او او او او
وی یییییییییییییییییی هی ای ای ای
یعنی:
شما خودتان را به ندانم کاری و لا ادری زده اید
یا اینکه بازرس ندارید!
من شنیدن
ام تخم مرغها را نمیدن – پنیر ها را نصف میکنند
اوسه برارم سیت بویه
برنجش قرار بی هندی بوه ولی گسترشه
اقای مدیر کل اینها خلاف نیست
نذار فکر بد بکنم
ها

[پاسخ]

امیر محبی در گفته :

ولله قسم من نیز همچون مسائلی از عموم مردم کوچه وبازار واصناف شهر شنیده ام اما متا سفانه نخبگان بی تفا وتند ودوش به چشم محرومین و ولی نعمنان انقللاب به قول امام امت (رض) می رود پس مگر آقای سوری نماینده این شهر ووکیل مردم نیست چرا بی تفاوت است ایشان نسبت به مردم دین دارد.

[پاسخ]

حسین کریمیان در گفته :

مدیران ناظر بر توزیع سبد کالا نیروهای منصوب دولت احمدی نژاد می باشند انتظاری بیش از این نمی باشد پیره زنان وپیره مردان در نور آباد زیر پا داد وفریاد می زنند ومسو لین مر یوطه ریش خند می زنند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :