کد خبر : 43550
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 162 بازدید

خرید و فروش واحدهای مسکونی مسکن مهر در لرستان آزاد می شود

  استاندار لرستان گفت: طرح آزادسازی خرید و فروش واحدهای مسکونی مسکن مهر استان با هدف زنده و احیا کردن صنعت ساخت و ساز و رونق بخشی به فضای کسب و کار استان در حوزه ساختمانی، به زودی اجرا می شود. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، ˈهوشنگ بازوندˈ  با گرامیداشت ایام دهه […]

 

استاندار لرستان گفت: طرح آزادسازی خرید و فروش واحدهای مسکونی مسکن مهر استان با هدف زنده و احیا کردن صنعت ساخت و ساز و رونق بخشی به فضای کسب و کار استان در حوزه ساختمانی، به زودی اجرا می شود.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، ˈهوشنگ بازوندˈ  با گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و تشریح دستاوردهای نظام در استان، افزود: با اجرای طرح خرید و فروش واحدهای مسکونی مسکن مهر، بیش از 80 درصد رکود موجود در بخش مسکن مهر وساختمان سازی استان رفع می شود .

وی اظهار داشت :در این راستا صنعت ساخت و ساز و افزایش ارزش افزوده و ایجاد فرصت های شغلی جدید در استان رونق خواهد گرفت.

وی تصریح کرد:آغاز این طرح حرکتی موثر و کارشناسی در جهت بیدار کردن ظرفیت های اقتصادی خفته استان و بکارگیری آنها در روند رشد و توسعه همه جانبه استان است.

استاندار لرستان گفت: احداث طرح کمربندی استاندارد شهر بروجرد، پیگیری طرح ساخت فرودگاه بروجرد، منطقه ویژه اقتصادی در بروجرد، اجرایی کردن راه آهن دورود به بروجرد از دیگر اقدامات موثر در راستای رشد و توسعه اقتصادی استان است.

وی افزود: در این راستا،محرومیت زدایی از شهرستان های استان به ویژه شهرستان دلفان در بخش های خانه عالم و بهداشت روستایی، راه روستایی، مدارس و فضاهای آموزشی و توسعه راه های ارتباطی این شهرستان از دیگر برنامه های جدی مدیریت استان است.

وی افزود: دراین زمینه با استفاده از ظرفیت های بنیاد برکت مقرر شده که 70 کلاس درس استاندارد در مناطق محروم و روستایی استان از جمله دلفان احداث شود.

وی اظهار داشت :تسریع در اجرای طرح چهارخطه نورآباد – خرم آباد ، چهارخطه الشتر – نورآباد و محور فیروزآباد به الشتر از دیگر اقدامات مهم و ضروری استان است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

; hhhhhhhhhhh در گفته :

maskan 77 metri kohdasht chande

[پاسخ]

داریوش علی زاده،دیار دلفان در گفته :

والباقیات و الصالحات خیرٌ عند ربّک ثواباً و خیرٌ مَردّا ۷۶ مریم

ارزش کارها به نسبت اهمیت و تاثیر فردی و اجتماعی قابل سنجش است و بر اساس معارف دینی هر کس اثر نیکی را بنیان گذارد نسبت به آثار آن تا هر زمان که بماند ماجور است .
با بیان ارج و اجر کار عزیزانی که با وجود مرارتها، منشا آثار و برکات در امر ازاد سازی اراضی فاز ۳و۴ و دستور محترم ویژه ی استاندار در اضافه شدن این اراضی به حومه ی شهر،مراتب سپاس و دست مریزاد را از لسان ابواب الجمعی فرهنگیان دلفان را از این عزیزان خواستارم . من الله التوفیق

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :