کد خبر : 43557
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 265 بازدید

ملکشاهی: توانمندکردن خانواده‎های تحت حمایت جهت خودکفایی انجام شود

  نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بايد روشي اقتصادي جهت توانمندسازي خانواده‎ها و خارج کردن آنها از چرخه حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) اتخاذ شود. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، الهيار ملکشاهي در بازدید از کمیته امداد امام خمینی(ره) کوهدشت با تبريک فرارسيدن ايام‎الله دهه فجر اظهار کرد: هدف […]

 

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بايد روشي اقتصادي جهت توانمندسازي خانواده‎ها و خارج کردن آنها از چرخه حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) اتخاذ شود.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، الهيار ملکشاهي در بازدید از کمیته امداد امام خمینی(ره) کوهدشت با تبريک فرارسيدن ايام‎الله دهه فجر اظهار کرد: هدف امام خمینی(ره) از اين انقلاب کمک به مستضعفين و محرومين بوده و شما امدادگران نيز ادامه‎دهنده راه امام راحل و مجري انديشه‎هاي ناب امام خمينی(ره) در رسيدگي به امور نيازمندان هستيد.

وی با بیان اینکه خدمت به خلق خدا امري پسنديده است و اين خدمت داراي ارزشي مضاعف است اگر به محرومين و قشر ضعيف جامعه باشد، بیان کرد: مجلس هميشه آمادگي اين را دارد که از طرح‎هاي امداد امام(ره)حمايت کرده و جهت تصويب و اجرايي شدن آن تمام توان خود را به کار خواهد گرفت.

ملکشاهی اظهار کرد: هر برنامه و پبشنهادي که از طرف اين نهاد مقدس به مجلس داده شود با استقبال بسيار مواجه است و اين امر نشان از عملکرد مثبت اين نهاد و رضايت مندي عموم از آن دارد.

رئيس کميسيون‎هاي قضايي و تحقيق مجلس اسلامي در ادامه با تاکيد بر اينکه بايد آمار خانواده‎هاي تحت حمايت را از طريق توانمندکردن آنان کاهش داد، خاطرنشان کرد: در اين راستا بايد روشي اقتصادي جهت توانمندسازي خانواده‎ها به کار گرفته شود و با اينکه اين امر وظيفه امداد امام خمینی(ره) نيست اما در اين راستا بسيار فعال و گسترده عمل کرده و مثمرثمر بوده است.

در ادامه این دیدار مدير کميته امداد کوهدشت با ارائه گزارشي از عملکرد اين نهاد در رسيدگي به امور خانواده هاي تحت حمايت در این شهرستان، اظهار کرد: در حال حاضر 12 هزار و 879 خانوار با جمعيت 34 هزار و 869 نفر در سطح شهرستان از کليه خدمات اين نهاد بهره‎مند هستند.

مردان امرايي با اشاره به اينکه در حال حاضر تمام مددجويان نقاط شهري کوهدشت از سيستم ارجاع و پزشک خانواده بهره‎مند هستند، تصریح کرد: با توجه به اينکه در سال‎هاي اخير روستائيان شهرستان از خدمات بيمه‎اي اين نهاد محروم شده‎اند، انتظار مي‎رود در اين راستا پيگيري‎هاي لازم از طريق نمايندگان مجلس جهت بهره‎مندي اين قشر از نيازمندان از اين نوع خدمت امداد صورت گيرد.

وی با بيان اينکه در حال حاضر پنج هزار و 845 دانش‎آموز و يک‎هزار و 381 دانشجو در سطح شهرستان از خدمات فرهنگي اين نهاد از جمله کمک شهريه و هزينه تحصيلي برخوردارند، اضافه کرد: فعاليت‎هاي کانون فرهنگي اين نهاد در طول سال با محوريت ارتقاء سطح دانش و بينش دانش‎آموزان با برگزاري دوره‎هاي آموزشي کامپيوتر، خياطي، قالي‎بافي و احکام، گام بلند اين نهاد در جهت توانمندي فکري و فرهنگي اين گروه از جامعه هدف است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فريدون طرهاني در گفته :

باعرض سلام ،ازتلاش بيدريغ مهندس امرايي متشكريم ،

[پاسخ]

جناب نماینده چه خبر از پتروشیمی کوهدشت؟؟؟خوبه باز خودت سهام دارش بودی و میگفتی ضمانت اجراش خودمم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۷ بهمن , ۱۳۹۲ ۰۰:۳۲:

سهامدار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

رومشکان در گفته :

نماینده عز یز به فکر بیکاری همه جوانان شهرستان باش نه تنها اقوام و فامیل

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۷ بهمن , ۱۳۹۲ ۰۰:۳۱:

کدوم فامیل بیکاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

آقای ملکشاهی ما جوانان غیر رومشگانی منتظر کارخانه سیمان سفید و کود شیمیایی هستیم البته اگه اقوام و رومشگانیت اجازه بدن

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۷ بهمن , ۱۳۹۲ ۰۰:۳۰:

واقعا متاسفم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رومشگانیها چکار کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :