کد خبر : 43558
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 290 بازدید

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان خبر داد: احداث باند دوم بزرگراه خرم‎آباد – نورآباد و خرم‎آباد – کوهدشت

  مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از احداث باند دوم بزرگراه خرم‎آباد-نورآباد و خرم‎آباد-کوهدشت در ایام‎الله دهه فجر خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، شهرام ملکی  بیان کرد: در ایام‎الله دهه فجر باند دوم بزرگراه خرم‎آباد-نورآباد که شامل سه قسمت کاکارضا- پلیس راه الشتر، ورودی نورآباد و سه راه زالی کمربندی […]

 

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از احداث باند دوم بزرگراه خرم‎آباد-نورآباد و خرم‎آباد-کوهدشت در ایام‎الله دهه فجر خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، شهرام ملکی  بیان کرد: در ایام‎الله دهه فجر باند دوم بزرگراه خرم‎آباد-نورآباد که شامل سه قسمت کاکارضا- پلیس راه الشتر، ورودی نورآباد و سه راه زالی کمربندی نورآباد است، احداث می‎شود.

وی با بیان اینکه برای چهارخطه کردن مسیر خرم‎آباد – نورآباد که 7.5 کیلومتر است و عملیات اجرایی آن از سال 88 آغاز شده، 65 هزار میلیون ریال هزینه شده، ادامه داد: برای احداث باند دوم بزرگراه خرم‎آباد – نورآباد(ورودی نورآباد) که 2.65 کیلومتر بوده 31 هزار و 800 میلیون ریال و برای باند دوم بزرگراه خرم‎آباد – نورآباد(سه‎راه زالی کمربندی) که 5 کیلومتر بوده 65 هزار میلیون ریال هزینه شده است.

مهندس ملکی افزود: همچنین در این ایام مبارک احداث باند دوم بزرگراه خرم‎آباد-کوهدشت(مله شبانان – ناوه‎کش) که 8.63 کیلومتر است و عملیات اجرایی آن از سال 89 آغاز شده و تاکنون 88 هزار و 835 میلیون ریال هزنیه شده در دست اقدام خواهیم داشت.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از احداث باند دوم بزرگراه خرم‎آباد- کوهدشت(ناوه‎کش – پل کشکان) که 8 کیلومتر است و عملیات اجرایی آن از 92 آغاز شده خبر داد و گفت: تاکنون 85 هزار میلیون ریال برای این پروژه هزینه شده است.

وی از احداث باند دوم کمربندی خرم‎آباد که 18 کیلومتر است در ایام‎الله دهه فجر خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه از سال 89 آغاز و تاکنون 181 هزار میلیون ریال برای آن هزینه شده است.

ملکی اضافه کرد: در این ایام همچنین باند دوم کمربندی بروجرد که 5 کیلومتر است نیز احداث می‎شود؛ عملیات اجرایی این پروژه از سال 89 آغاز و تاکنون 29 هزار میلیون ریال برای آن هزینه شده است.

لازم به ذکر است پروژه‎های مذکور از جمله پروژه‎های ملی استانی هستند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

كوهدشتي در گفته :

اين جاده را مثل يك سر كچل كرده اند اگر كسي كه با جاده آشنايي ندارد بخواهد در آن رانندگي كند گيج ميشود چرا كه نه تابلوهاي راهنمايي و رانندگي درست و حسابي نصب شده و نه جاده يكدست است؛ نه روشنايي براي شب تهيه شده و نه استانداردي كه بتوان به آن اطمينان كرد. به هر حال بهتر اين است كه از اول افتتاح هركاري ميكنند فكر تبعات آن را هم داشته باشند.

[پاسخ]

الف پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۵ بهمن , ۱۳۹۲ ۲۱:۱۵:

جانا سخن از دل ما گفتی!
اگر خدای ناکرده تصادفی هم رخ بدهد محکوم محکمه راننده است نه جاده!!

[پاسخ]

واقعا وضعیت جاده افتضاح می باشد .

[پاسخ]

عظیم آزادبخت در گفته :

تمام کشورحتی روستاهای استان ایلام! از نظروضعیت جاده از لرستان سرترند تا الان 3 نماینده روی جاده کوهدشت-خرم آبادوسدمعشوره مانورداده اندولی هردو طرح هنوزاندرخم یک کوچه اند.

[پاسخ]

فرهادامرایی از رومشگان در گفته :

به نظر من چیری جز شرمساری برای مسئولین اداره راه و شهر سازی استان لرستان نمانده است.
آیا لرستان جزئی از ایران نیست؟
آیا لرستان بودجه ندارد؟
آیا لرستان مسئول ندارد؟
آیا لرستان استان نیست؟
آیا لرستان به نظام خدمت نکرده است؟
آیا لرستان خالی از سکنه است؟…
مسئولین محترم چرا خودتان را به خواب زده اید؟
مگر استان های دیگر چکار میکنند که بهترین و با کیفیت ترین و استاندارد ترین جاده ها را در اختیار دارند؟
امیدوارم وجدان خود را قاضی کنید…
اگر توانایی اداره صحیح را بلد نیستید خب چرا تقبل مسئولیت میکنید؟ اجازه دهید افراد کاردان و متخصص پا به عرصه بگذارند.
تا کی تصادف؟
تا کی مرگ و میر؟
تا کی بی خیالی؟

[پاسخ]

علی از تهران در گفته :

یکی از عوامل اصلی توسعه هر منطقه ای بر خوردار بودن از راههای مواصلاتی استاندارد به مرکز استان و شهرهای همجوار است که متاسفانه شهرستان کوهدشت با هشت دور نماینده انتخاب کردن به مجلس تا کنون هیچ خیری ندیده است

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :