کد خبر : 43645
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 60 بازدید

20 اثر سینمایی از جشنواره بین المللی فیلم فجر در لرستان اکران می شود

  معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: 20 فیلم از مجموع فیلم های راه یافته به جشنواره بین المللی فیلم فجر، همزمان با برگزاری این جشنواره در سطح این استان نیز اکران خواهد شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، ˈماشااله امان الهی بهاروندˈ با اعلام این خبر […]

 

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: 20 فیلم از مجموع فیلم های راه یافته به جشنواره بین المللی فیلم فجر، همزمان با برگزاری این جشنواره در سطح این استان نیز اکران خواهد شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، ˈماشااله امان الهی بهاروندˈ با اعلام این خبر افزود: برهمین اساس، فیلم های این دوره از جشنواره از 16 بهمن ماه به مدت 10 روز در استان لرستان به روی پرده خواهند رفت.

وی اظهار داشت: 20 فیلم جشنواره فجر امسال در 40 سانس از طریق سینماهای فعال استان لرستان اکران خواهند شد.

بهاروند همچنین با بیان اینکه همه ساله همزمان با برگزاری جشنواره فجر، برخی آثار آن در دیگر استانها نیز اکران می شود، افزود: استان لرستان در سال جاری برای سومین سال پیاپی، میزبان فیلم های اکران شده جشنواره بین المللی فجر است.

به گفته وی، این فیلم ها در سینما استقلال خرم آباد اکران می شوند و تلاش برای اکران این آثار در دو شهرستان دیگر استان نیز درحال انجام است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :