کد خبر : 43653
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 210 بازدید

بستر مناسب برای دستیابی به رشد و توسعه متوازن و همه جانبه اقتصادی در لرستان فراهم شده است

    معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: با توجه به برنامه ریزی ها و اقدامات علمی و هدفمند انجام شده، زمینه و بستر مناسب برای سرعت بخشی به روند رشد و توسعه پایدار اقتصادی استان فراهم شده است.به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، ˈعلی کورانی فرˈ  در گردهمایی بانوان […]

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: با توجه به برنامه ریزی ها و اقدامات علمی و هدفمند انجام شده، زمینه و بستر مناسب برای سرعت بخشی به روند رشد و توسعه پایدار اقتصادی استان فراهم شده است.
به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، ˈعلی کورانی فرˈ  در گردهمایی بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی استان، افزود: توسعه اقتصادی، رونق و شکوفایی صنعتی استان لرستان به عنوان یک خواست و دغدغه عمومی مردم، به یکی از مطالبات و اقدامات جدی مدیریت اجرایی استان تبدیل شده است.

وی اظهار داشت: درهمین ارتباط، در ماههای اخیر اقدامات بسیار موثر و مناسبی در زمینه فراهم کردن فرصت های شغلی، تولید ثروت با جذب سرمایه های بخش خصوصی و زمینه سازی برای بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی مردم در استان انجام شده است.

کورانی فر تصریح کرد: تحقق این مهم و دستیابی به رشد و توسعه پایدار و رفع محرومیت از چهره استان، نیازمند همراهی، همکاری و تعامل جدی و هدفمند دستگاههای اجرایی استان و همچنین همکاری مطلوب عموم مردم است.

معاون استاندار لرستان گفت: توسعه و پیشرفت و دستیابی به عمران و آبادانی مستلزم ایجاد و برقراری تعامل، وحدت نظر، همدلی و وفاق جمعی در حوزه های مختلف مدیریتی و اجتماعی و اقتصادی است.

وی تاکید کرد: لرستان از ظرفیت ها و قابلیت های منحصربفرد و مناسبی در حوزه ها و بخش های مختلف صنعتی و تولیدی بهره مند است که شناسایی و بهره مندی بهینه از ظرفیت ها نقش مهمی در هموار شدن مسیر رشد و توسعه منطقی و همه جانبه استان دارد.

وی افزود : منابع غنی، ظرفیت های مناسب و نیروی انسانی ماهر و کارآمد از دیگر نیازهای دستیابی به رشد و توسعه متوازن و پایدار است که لرستان دارای این توانمندی ویژه است.

وی اظهار داشت: یکی دیگر از عوامل موثر در توسعه اقتصادی، مقوله ارتباطات است چراکه تبادل تجربه و استفاده از دانش نخبگان و تجربه فعالان عرصه های مختلف اقتصادی، موجب بهبود شرایط در مسیر کسب موفقیت خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: در حال حاضر نیمی از جمعیت کشور و استان را بانوان تشکیل می دهند که این قشر، سهم مهمی در رشد و پیشرفت جامعه را برعهده دارند.

وی افزود: بانوان همواره حضور چشمگیری در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی داشته و دارند و بر همین اساس نیز از جایگاه والایی در موفقیت کارها و پیشبرد طرح ها و تحقق اهداف برخوردار هستند.

وی تاکید کرد: توجه به نقش و توانمندی بالایی بانوان و بهره مندی از قابلیت های موثر این قشر در روند رشد و توسعه اقتصادی استان لرستان، به عنوان یک اصل مهم و اساسی در دستور کار مدیریت ارشد اجرایی استان لرستان قرار دارد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شاهرخی در گفته :

آقای کورانی فر. روز بخیر روز میرملاس هم بخیر ۰شماکوهدشتی های عزیز وآقای بازوند همه زمینه های رشد متوازن همه جانبه واقتصادی !!!!! استان را یک شبه !!!! فراهم کردید ! این هم یک نوع خدمت نوع محیرالعقول آن است آقای معاون استاندار بداند تاریخ این اطلاع رسانی ثبت شده است آقای داریوش ابراهیمی هم بداند این عرض بنده خاصیت سانسور شدن ندارد

[پاسخ]

کونانی ازحیدرخانی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۹ بهمن , ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲:

دوست عزیز اگر جنابعالی از حداقل شناختی نسبت به توانایی و توانمندیهای آقای کورانی فر آشنا می بودی به یقین به خود اجازه درج چنین کامنتی را نمی دادی
موفق وموید باشید

[پاسخ]

این گونه افاضات جنبه تبلیغاتی برای انتخابات دارد آقای کورانی فر خیلی زود شروع نموده است

[پاسخ]

نیکان پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۷ بهمن , ۱۳۹۲ ۱۴:۵۸:

یکی از نمونه های بارز توسعه مراسم کلنگ زنی مجتمع کارخانجات شرق عایق برتر کوهدشت بود که اگه آدم چشش باز باشه ، یادمون باشه تعصب ها کور کورانه مارو به این شرایط اسفبار رسونده

[پاسخ]

خورموئه در گفته :

با سلام خدمت مسئولین میرملاس، از شما خواهشمندیم وضعیت و روند استخدام 100نفر پذیرفته شده آزمون استخدامی استانداری را از جناب آقای کورانی فر پیگیری نمایید. بینهایت تشکر

[پاسخ]

بستر مناسب برای تبلیغات زود هنگام مناسب نیست

[پاسخ]

شاهرخی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۷ بهمن , ۱۳۹۲ ۱۹:۵۰:

فورا نگوییدکارایشان تبلیغات انتخاباتی است عرض بنده این بود معاون محترم استاندار که آدم شایسته ای است نباید مقدمات نا چیز این چند ماه را کافی برای رشد همه جانبه تلقی کند ۰

[پاسخ]

آدم در گفته :

جناب کورانی عزیز کوهدشت الان کارعمرانی جدی میخواهد سعی کن استاندار سفرهایش رادر این راستا تنظیم کند۰

[پاسخ]

عبدالهی فرد ازکونانی در گفته :

انسانی: صادق ،وساده زیست توانمند ،هوشمندوهمچون نیاکانش مردم دار ،عمرانگر و آبادگر …

[پاسخ]

عرفان امرايي در گفته :

با احترام به نظر همه ي دوستان ولي هست در بين اقايان كه مخالف اقاي كوراني فر هستند و به درستي در كامنتاشون افكارشون موج ميزنه قابل توجه عزيزان اين بحثا مربوط به اقاي كوراني فر نيست لطفا نظرات مرتبط را وارد فرماييد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :