کد خبر : 43729
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 212 بازدید

5 طرح کشاورزی در لرستان به بهره برداری رسید

  همزمان با دهه مبارک فجر پنج طرح کشاورزی و تولیدی با حضور مسئولان افتتاح شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان ، در حاشیه افتتاح این طرح ها اظهار داشت: در پنجمین روز از دهه مبارک فجر طرح آبیاری تحت فشار در سطح 13 هکتار با […]

 

همزمان با دهه مبارک فجر پنج طرح کشاورزی و تولیدی با حضور مسئولان افتتاح شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان ، در حاشیه افتتاح این طرح ها اظهار داشت: در پنجمین روز از دهه مبارک فجر طرح آبیاری تحت فشار در سطح 13 هکتار با 437 میلیون ریال از محل تسهیلات بانکی و 114 میلیون ریال آورده مجری در روستای قلعه میرعلی واقع در گریت خرم آباد به بهره برداری رسید.

مهرداد غضنفری ادامه داد: همچنین با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستان دوره چگنی طرح پرورش ماهی به ظرفیت 20 تن با 960 میلیون ریال استفاده از تسهیلات بانکی از محل طرح توسعه کشاورزی و 240 میلیون ریال آورده مجری با اشتغالزایی چهار نفر در روستای پیر شمس الدین افتتاح شد.

وی افزود: طرح پرورش گاو شیری به ظرفیت 200 راس با استفاده از دو هزار و 700 میلیون ریال تسهیلات بانکی از محل صندوق توسعه و 300 میلیون ریال سهم آورده مجری طرح با اشتغالزایی مستقیم سه نفر در روستای برکه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان بیان داشت: به طور همزمان طرح آبیاری تحت فشار با 540 میلیون ریال تسهیلات بانکی و 60 میلیون ریال آورده مجری با اشتغالزایی دو نفر در روستای چرخستانه به بهره برداری رسید.

غضنفری افزود: همچنین با حضور جمعی از مسئولین شهرستان خرم آباد طرح پرواربندی گوساله به ظرفیت 200 راس در روستای سراب جلدان با استفاده از پنج هزار و 600 میلیون ریال تسهیلات بانکی و هزار و 400 میلیون ریال آورده مجری با اشتغالزایی چهار نفر به بهره برداری رسید.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

عباس امرائی در گفته :

خدا قوت,تلاشگر عرصه ی تولید و سازندگی

[پاسخ]

اقای غضنفری تو را به خدا به فکر کشاورزان ودامداران کوهدشتی هم باشید

[پاسخ]

محمدی در گفته :

آقای مهندس غضنفری مدیری توانا وکاردان وآگاه وباتجربه اند انشاالله موفق باشند.

[پاسخ]

دوست در گفته :

چه عجب واسه یه بار هم که شده رئیس سازمان جهاد کشاورزی رو تو سایت دیدیم مدیران قبلی رو حتی یک بار تو سایت ندیدیم که کاری انجام داده باشن و یا یک پروژه در دست احداث داشته باشن اقای غضنفری امیدوارم که موفق باشین از اول هم ریاست بایستی به افراد کاردانی همچون جنابعالی داده میشد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :