کد خبر : 43752
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 252 بازدید

بیش از 30 هزار سرپرست خانوار در لرستان سبد کالا دولت را دریافت کردند

    رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: تاکنون بیش از 30 هزار سرپرست خانوار لرستانی موفق به دریافت سبد کالا اهدایی دولت شده اند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا،حجت الله بیرانوند افزود: هم اکنون سبد کالا دولت در 47 مرکز فروشگاهی، عرضه و توزیع می شود و تا اوایل […]

 

 

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: تاکنون بیش از 30 هزار سرپرست خانوار لرستانی موفق به دریافت سبد کالا اهدایی دولت شده اند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا،حجت الله بیرانوند افزود: هم اکنون سبد کالا دولت در 47 مرکز فروشگاهی، عرضه و توزیع می شود و تا اوایل هفته آینده بیش از 40 مرکز دیگر نیز وارد شبکه توزیع سبد کالا خواهد شد.

وی اظهار داشت: در این راستا 17 مرکز عرضه در خرم آباد فعال است که تلاش می شود این تعداد به 20 مرکز افزایش یابد.

وی با بیان اینکه 405 هزار نفر لرستانی مشمول دریافت سبد کالای اهدایی دولت هستند تصریح کرد: در بسیاری از موارد افرادی که برای دریافت سبد کالا مراجعه کرده اند مشمول دریافت این سبد نیستند که همین امر موجب ازدحام و نابسامانی در برخی مراکز توزیع سبد کالا شده است.

وی گفت: به منظور رفاه شهروندان و تسریع در روند توزیع سبد کالا، هماهنگی با اداره کل پست استان به منظور ایجاد مراکز سیار توزیع این سبد در شهرها و حاشیه شهرها انجام شده و این مراکز سیار به زودی راه اندازی می شود.

وی با اشاره به اینکه در راستای تامین و توزیع اقلام این سبد مشکلی وجود ندارد ودر این راستا ذخیره سازی کافی انجام شده اضافه کرد: زمان کافی برای توزیع این سبد وجود دارد و سبد به تمام افراد مشمول این طرح اهدا خواهد شد.

بر اساس اعلام دولت این سبد شامل پنج قلم کالای اساسی شامل یک کیسه برنج 10کیلوگرمی، دو بطری 810 گرمی روغن مایع، دو بسته پنیر بسته بندی 400 گرمی، دو بسته تخم مرغ 12 عددی و دو عدد مرغ معادل چهار کیلوگرم است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :