کد خبر : 43755
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 72 بازدید

پنج کیلو و 940گرم هرویین در لرستان کشف شد

      رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: پنج کیلو و 940 گرم هرویین در این استان کشف وضبط شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ ˈ هیبت اله فرخیˈافزود : ماموران مبارزه با مواد مخدر استان در پی گزارش های مردمی، مبنی براینکه یک نفر با یک دستگاه خودرو […]

 

 
 
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: پنج کیلو و 940 گرم هرویین در این استان کشف وضبط شد.
 به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ ˈ هیبت اله فرخیˈافزود : ماموران مبارزه با مواد مخدر استان در پی گزارش های مردمی، مبنی براینکه یک نفر با یک دستگاه خودرو پژو قصد خروج مقادیری مواد مخدر از خرم آباد به استان اراک را دارد، با بررسی صحت موضوع و شناسایی متهم، سه اکیپ از ماموران به صورت غیر محسوس به محور خروجی خرم آباد – بروجرد اعزام و خودرو حامل مواد مخدر را شناسایی و توقیف کردند.

وی اظهار داشت: با متوقف کردن خودرو پژو راننده دستگیر و محموله مواد مخدر که بطرز ماهرانه ای در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود کشف شد.
وی با اشاره به اینکه، با اعتراف متهم در یک عملیات دیگر همدست وی نیز در منزلش شناسایی و دستگیر شد، تصریح کرد : مبارزه با سوداگران مرگ همچنان در دستور کار این پلیس قرار دارد و با هر گونه عمل مجرمانه بشدت برخورد خواهد شد.

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دوستان کوهدشتی در گفته :

ضمن عرض ادب وارادت ویژه به خدمت جناب سرهنگ واقعا بنده هم نوبه خودم خسته نباشی وآرزوی طول عمر برا شما ودست اندرگاران زحمتکشت دارم انشاا.. که در کلیه مراحل زندگی موفق وموید باشید.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :