کد خبر : 43899
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 201 بازدید

واقعیت هایی تلخ در مورد “چای شیرین”!

  میرملاس نیوز/ سرویس سلامت:   شکر همراه با چای می تواند سلامت دندان ها و کبد را به خطر بیاندازد و وزن را بالا ببرد.   بررسی ها نشان می دهند مصرف مداوم شکر در وعده صبحانه روی عملکرد مغز هم تاثیر گذاشته و کارایی آن را کاهش می دهد و دانشمندان در این زمینه […]

upg-948571391829610

 

میرملاس نیوز/ سرویس سلامت:

 

شکر همراه با چای می تواند سلامت دندان ها و کبد را به خطر بیاندازد و وزن را بالا ببرد. 

 بررسی ها نشان می دهند مصرف مداوم شکر در وعده صبحانه روی عملکرد مغز هم تاثیر گذاشته و کارایی آن را کاهش می دهد و دانشمندان در این زمینه پژوهش های مختلفی را انجام داده اند. 
 
گفتنی است آن دسته از رژیم های غذایی که فقط شامل قند و “فروکتوز” هستند فعالیت های مغز را تحت تاثیر قرار می دهند چون توانایی انسولین را برای کمک به سلول های مغز مختل می کند. 
 
قند فروکتوز در میوه ها نیز یافت می شود اما قند آن برای بدن مشکل زا نیست و مشکل زمانی ایجاد می شود که شکر همراه با نوشیدنی های داغ به ویژه در وعده صبحانه مصرف شود و متخصصان توصیه می کنند برای سلامت تان مصرف شکر را محدود کنید و به جای آن از “اسید های چرب امگا 3” در وعده صبحانه استفاده کنید زیرا مصرفشان باعث افزایش هوش و حواس می شود.
 
 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

از شما بابت این خبر سپاسگزارم . بنده به خاطر اینکه دندان هایم کمتر با قند برخورد داشته باشند معمولا چای شیرین می خورم . ولی با توجه به این نکته ای که شما ذکر کردید ، این کار را هم ترک می کنم . انشاءالله . ممنون از راهنمایی هایتان
لطفا بفرمایید که اسید های چرب امگا 3 شامل چه خوراکی هایی می شوند ؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :