کد خبر : 4396
تاریخ انتشار : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 257 بازدید

كفاشیان: فوتبال لرستان ظرفیت و استعداد بالایی برای درخشش در عرصه ملی دارد

  به گزارش ميرملاس نيوز ؛ رییس فدراسیون فوتبال ایران گفت: استان لرستان دارای ظرفیت و استعدادهای بسیار خوبی در رشته های مختلف ورزشی به ویژه فوتبال برای موفقیت و درخشش در عرصه رقابت های ملی و بین المللی است. علی كفاشیان روز دوشنبه در نشست مجمع عمومی هیات فوتبال استان لرستان؛ اظهار داشت: كسب […]

 

به گزارش ميرملاس نيوز ؛ رییس فدراسیون فوتبال ایران گفت: استان لرستان دارای ظرفیت و استعدادهای بسیار خوبی در رشته های مختلف ورزشی به ویژه فوتبال برای موفقیت و درخشش در عرصه رقابت های ملی و بین المللی است.

علی كفاشیان روز دوشنبه در نشست مجمع عمومی هیات فوتبال استان لرستان؛ اظهار داشت: كسب عنوان قهرمانی رقابت های جام جهانی فوتسال دانش آموزی از سوی تیم فوتسال لرستان، نشاندهنده و گواه خوبی بر وجود ظرفیت ها و استعدادهای این استان در رشته فوتبال است.

وی افزود: كسب این عنوان بیانگر وجود استعدادها و ظرفیت های مناسب در سطح این استان برای رشد و توسعه رشته فوتبال و حضور استان در رقابت های ملی و بین المللی است.

رییس فدراسیون فوتبال خاطر نشان كرد: متاسفانه فوتبال لرستان برغم وجود استعداد های مناسب ، به دلیل نداشتن برنامه و عدم حمایت های مالی، موفقیت چندانی را كسب نكرده است.

كفاشیان افزود: برهمین اساس باید با استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای موجود و برنامه ریزی مناسب علمی و مدون، زمینه رشد و توسعه و موفقیت فوتبال استان را فراهم كنیم.

وی بر اجرای طرح استعداد یابی در ورزش فوتبال استان تاكید كرد و گفت: با اجرای این طرح علمی و برنامه ریزی آموزشی و فنی، می توان شاهد موفقیت فوتبال لرستان در عرصه ملی، قاره ای و جهانی بود.

كفاشیان همچنین هیات های فوتبال شهرستانها را ظرفیتی برای این رشته ورزشی دانست و گفت: تیم فوتبال گهر زاگرس دورود كه در آستانه صعود به لیگ برتر قرار دارد، یكی از ظرفیت های بسیار خوب لرستان در رشته فوتبال است كه باید مورد حمایت قرار گیرد.

وی با تاكید بر ضرورت فراهم كردن زیر ساخت های ورزشی در استان لرستان تصریح كرد : اگر زیر ساخت های ورزشی

در لرستان مهیا شود بازیكنان لرستانی كه برای حضور در رقابت های سراسری به تیم های دیگر استانها می روند، به تیم های محلی و منطقه ای خود بازخواهند گشت.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه هماهنگی و تعامل حاكم بر مجموعه هیات فوتبال لرستان را ظرفیت بسیار خوبی در راستای حمایت هر چه بیشتر از این رشته ورزشی بیان كرد.

با برگزاری مجمع عمومی انتخابات هیات فوتبال استان لرستان ، همایون بهاروند برای مدت چهار سال به عنوان رییس هیات فوتبال لرستان با كسب 24 رای انتخاب شد.

در این نشست ولی الله خسروی با 24 رای و منوچهر رئوفی با 18 رای به عنوان نماینده هیات ها و باشگاهها انتخاب شدند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

الحمدالله

[پاسخ]

سحربالنگ پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۳۰ آذر , ۱۳۹۱ ۱۶:۵۶:

دمت گرم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :