کد خبر : 44390
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 316 بازدید

عملیات نجات گرگ از چاه آب در شهرستان چگنی

  رئیس اداره محیط زیست شهرستان چگنی از انجام عملیات نجات گرگ از چاه آب در این شهرستان خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از مهر، کامران فرمانپور در این رابطه اظهار داشت: عصر چهارشنبه همیاران محیط زیست شهرستان چگنی گزارشی از افتادن یک قلاده گرگ در داخل یک چاه بزرگ آب در روستای […]

 

رئیس اداره محیط زیست شهرستان چگنی از انجام عملیات نجات گرگ از چاه آب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از مهر، کامران فرمانپور در این رابطه اظهار داشت: عصر چهارشنبه همیاران محیط زیست شهرستان چگنی گزارشی از افتادن یک قلاده گرگ در داخل یک چاه بزرگ آب در روستای حسیوند این شهرستان را به محیط زیست اعلام کردند.

وی عنوان کرد: در این راستا بلافاصله محیط بانان این واحد به سرپرستی محیط بان فرامرزی به همراه اهالی روستای مورد نظر به محل اعزام شده و گرگ را از چاه آب نجات دادند.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان چگنی عنوان کرد: پس از نجات دادن گرگ، آتشی به منظور گرم کردن این گرگ روشن و زمانی که وضعیت جسمانی این جانور بهتر شد آن را رها سازی کردند تا به دامان طبیعت بازگردد.

فرمانپور در پایان از همکاری همیاران محیط زیست که در حفظ و نگهداری از این میراث خدادادی کوشش و تلاش می کنند تشکر و قدردانی کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

از زمان روی کار آمدن خانم ابتکار شاهد چنین اعمال مثبتی در زمینه حفظ محیط زیست هستیم.زنده باد دولت تدبیر و امید.

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۷ بهمن , ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹:

پس کشته شدن چند قلاده پلنگ در ماههای اخیر که کاملا بی سابقه است رو باید به پای کدوم دولت نوشت ؟! . دو قلاده فقط در لرستان خودمان کشته شدند . یک قلاده دیگر هم در استان خودمان قطع نخاع شده . در سایر استانها و حتی در پارک های حفاظت شده در پایتخت تعداد دیگری کشته شدن .

[پاسخ]

گرگمراد در گفته :

والله گرگل خو خوشونه، تا بيه وژن و اي خوشي نيه، تا دونه ا صد كيلومتري مي هويان، ايسه مني بچن ا نوم مال مردم لم بن بوشن يه چاي برشن هواسيژت بو كم رنگ بو ارا قلبم ضرر نياشتوتي!!!!!!!!!!! ا نهاته

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :