کد خبر : 44555
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 727 بازدید

ملکشاهی : با این اعتبار ساخت سد معشوره ۳۰ سال طول میکشد

    به گزارش میرملاس به نقل از سفیرافلاک، ؛ نماینده ی شهرستان کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر پمپاژ حاشیه رودخانه سیمره، درب گنبد و اولادقباد راه بیفتند؛ قطعاً سطح بیکاری شهرستان کوهدشت هم پایین تر خواهد آمد؛ بیان داشت:«کاردکرد و کاربری سد معشوره، مشخص است.»  نماینده ی شهرستان کوهدشت در مجلس شورای […]

31971_orig 

 

به گزارش میرملاس به نقل از سفیرافلاک، ؛ نماینده ی شهرستان کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر پمپاژ حاشیه رودخانه سیمره، درب گنبد و اولادقباد راه بیفتند؛ قطعاً سطح بیکاری شهرستان کوهدشت هم پایین تر خواهد آمد؛ بیان داشت:«کاردکرد و کاربری سد معشوره، مشخص است.»

 نماینده ی شهرستان کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت:«مهم ترین موضوع کوهدشت، کشاورزی می باشد.»

اللهیار ملکشاهی با بیان اینکه با مجوز و مصوبه ی دولت، حدود ۲۰۰میلیون مترمکعب برداشت آب از پشت سد سیمره خواهیم داشت؛ اظهار داشت:«پمپاژ سرطرهان در سال های قبل شروع شده، اما به دلیل عدم مطالعات کارشناسی تعطیل شده است.»

وی هزینه ی پمپاژ سرطرهان را بیشتر از یک میلیارد تومان دانست و تصریح کرد:«مطالعات این پمپاژ به صورت ضعیف انجام شده است.»

پشت سد معشوره ۵۵۷میلیون مترمکعب آب باید جمع بشود

نماینده ی شهرستان کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر پمپاژ حاشیه رودخانه سیمره، درب گنبد و اولادقباد راه بیفتند؛ قطعاً سطح بیکاری شهرستان کوهدشت هم پایین تر خواهد آمد؛ بیان داشت:«کارکرد و کاربری سد معشوره، مشخص است.»

اللهیار ملکشاهی ضمن اشاره به کاربری سد معشوره گفت:«پشت سد معشوره ۵۵۷میلیون مترمکعب آب باید جمع بشود.»

وی  ۲۵۰ میلیون مترمکعب آب را برای کشاورزی کوهدشت، ۱۷میلیون مترمکعب را برای آب شرب، ۶ میلیون مترمکعب را برای آب صنعتی و مابقی هم را برای برق دانست و افزود:«با اعتباراتی که این به این سد تخصیص داده می شود؛ ۳۰ سال انجام آن بیشتر طول می کشد.» 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کامران رحیمی مقدم در گفته :

جناب آقای دکتر ملکشاهی
باسلام
سد معشوره بعنوان مطالبه سالیان دور دوست مردم منطقه ، علیرغم تلاش سردار عبداللهی و مجموعه قرارگاه ، بعلت مشکلات قراردادی و بودجه تخصیصی در حال احتزار است ، خشکسالی های سالیان اخیر مردم زجر کشیده و زراعت پیشه کوهدشت را از ادامه تلاش بازداشته و پایان خوش رمان بلند معشوره همت می طلبد .
نگذارید از این آمال دور و دراز فقط نامی بماند و تکه پاره های بنر چسبیده بر دیوار شهرمان که از بدوش کشیدن تبریک سد معشوره به نمایندگان هر دوره در خجلند .

رومشکو در گفته :

اون از پتروشیمیت اینم از آبت…دمت گرم ملتو خوب سرکار گذاشتی…خدا قبادی رو خیر بده که کارهای شهرستان شدن رومشکان رو انجام داد تا به اسم شما بخوره وگرنه نمیدونم چی میخاستی بگی به مردم

رومشگانی اصل در گفته :

اگه رومشگانی هستی برات متاسفم…

ناشناس در گفته :

من هم برای شما متاسفم که فکر می کنید هر کاری که آقایان انجام می دهند درست است.
و هم چنین برای شما متاسفم که فکر می کنید همه ی مردم فهیم و منصف رومشگان مانند شما متعصب و مدیون باند بازی هستند!!!!

رومشگانی اصل در گفته :

مردم رومشگان باید مجسمه اقای ملکشاهی درست کنیم ودر میدان بزرگ شهرمون نصب کنیم که چه کار بزرگی برا رومشگان انجام داد اون با این کارش اصلا کاندید هم نشه یادگاری از خودش به جا میذاره

امرایی در گفته :

مجسمه؟؟جایی این حرفو نزن بهت میخندن.یعنی هر جایی از بخش بشه شهرستان یا از شهرستان بشه استان باید مجسمه نماینده وقتشو تو میدون شهر نصب کنن؟؟راستی پس چرا ما این همه شهرستان داریم مجسمه ای نمی بینیم از نمایندگان قبل

چغابلی در گفته :

رومشگانی عز یز دیدتو باز کن.. ……نماینده این دور از همه دوره ها ضعیفتر بوده

رومشکانی منصف در گفته :

دوستان تو همین سایت میرملاس نظرسنجی رو نگاه کنید می بینید ۹۰درصد مردم عملکرد نماینده رو بد دونستن

آرمين بازوند در گفته :

واقعا متاسفم برای افق دید این افراد

برقکار در گفته :

تو دیگه واقعا خوشته.بازوند جان خوبه نماینده نذاشت بشید بخش و بازوندها رو دهات باقی گذاشت

سوری در گفته :

در مورد ملکشاهی متصف باشید با توجه به شرایط مملکت قضاوت کنید نتیجه عملکرد نماینده های قبلی رتبه اول بیکاری در کشور است

سیروس در گفته :

جناب ملکشاهی اولا ظرفیت دریاچه سد معشوره ۵۵۷ ملیون نیست و بیش از ۹۵۰ ملیون متر مکعب هستش. دوما خبر نداری یا خودتو زدی به اون راه، سد معشوره به صورت ۱۰۰ در صد تعطیل شده. جناب اگه ممکنه کم مردمو سر کار بزارین.

محسن براتی در گفته :

یعنی واقعاً ، معشوره هم یک خیال بود و تمام شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کونانی در گفته :

اره اگه نمایندگان بروجرد بودند دو روزه درستش میکردند پدر من نمیخوای انجام بدی بهانه نیار

جانم فدای رهبر در گفته :

قبادی بودجه برابر ۱۰سال بودجه طرهای عمرانی لرستان را برای معشوره باتایید۲۰ نماینده بدست آورد اما شانس با ما یار نبود که آقای قبادی طرح را به پایان ببرد.
ملکشاهی باید به فکر مردم کوهدشت باشد.نه به فکر پایه گذار این طرح …

نماینده عزیزمان کم کم راه افتاده!واقعیت داره.سدوپتروشیمی یک دروغ در۲کالبدبودند که الحمدلله دریک روزتکلیف هردوروشن شد!امروزچه روزعجیبی بود.هم بخاطراینکه بالخره مسئولین کمرهمت بسته اندکه راست بگویند.هم اینکه دیگه حرفی ندارندکه درآینده بزنند.الحمدلله راحت شدیم.

بالاخره اشتباه تایپی بود ازبینندگان عزیز عذرخواهی میکنم

لکستان در گفته :

نماینده گرامی ،
عضو هیات مدیره پتروشیمی کوهدشت
که عنوان کرده بودید من بخاطر اینکه طرح اجرا شود عضو هیات مدیره شدم نه بخاطر چیز دیگر حالا بعداز مدیرعامل بانک ملی که پشتوانه اجرایی پتروشیمی بودند پس اگر حرفی برای گفتن دارید رو کنید ….سد معشوره،گاوشمار، پتروشیمی .راه اهن، سیمان کوهدشت .خودرو سازی با اینکه مصوبه و دستور وزیر را هم داشت که یک خط تولید ایرانخودرو به کوهدشت داده شد نتوانستید اجرایی کنید و از این شاخه به ان شاخه پریدید و همه را کاغذ پاره نامیدید چاره ای جز انکار نداشتید

هم وطن در گفته :

جناب آقای ملکشاهی از اینکه فقط به رومشکان توجه میکنی ممنونیم و بخش های کونانی طرهان و درب گنبد و حتی شهر کوهدشت را به حال خود رها کرده اید ممنونیم کونانی حتی از داشتن مدیران بومی کاری که شما قول دادین اتفاق بیافتد از اینکه ما رو در این زمینه نیز محروم کردین بازم ممنونیم.

نقی اکبری پشم در گفته :

اقای ملکشاهی شما شاید کارمند خوبی باشید اما والله هرگز نخواهید توانست نماینده موفقی باشید چرا که یک نماینده توانا کسی است که قبل از اوردن پتروشیمی وایران خودرو بتواند دوستانش را حفظ نماید اما ایمان دارم که نه پتروشیمی وغیره را بر روی زمین در عمل خواهی اورد ونه اعتماد یاران قدیمی ات مجددن جلب خواهی کرد و خدا میداند برایتان متاسف هستم شکر خدا نیک می دانید که بنده روزهای پایانی عمرم را طی می کنم و از هیچ لحاظی شخصا نیاز ی به جنابعالی و هیچ کس دیگری ندارم اما شکستن عهد وپیمان را کار درست و شرعی نمی دانم واگر در انتخابات دور بعد شرکت نمودید به یاد حرف های امروز حقیر باشید چرا که مردم می خواهند به عملکرد شما نمره ای در شان تان بدهند

شریفه محمدیان در گفته :

منم با نظر شما موافقم

از جناب آقای ملکشاهی کمال تقدیر و تشکر را داریم که با زحمات دلسوزانه خود باعث آبادانی این شهرستان شدند

نادر علی نژادیان در گفته :

اقای ملکشایی جنابعالی که میگفتید سد معشوره اصلا وجود خارجی ندارد دقیقااون روزی که تنور انتخابات گرم بود وشما در میدان مهلم سخنرانی داشتید اون خانم دکتر که اومده بود واسه شما سخنرانی کنه این حرفش هنوز تو گوشمه که سد معشوره فقط یک دروغ تبلیغاتی ست حالا چطور شده که به این باور رسیدید جناب قاضی واقعا متاسف باید بود واسه اونایی که این همه سنگ شما رو به سینه میزدند واقعا درود بر شرف قبادی و امامی اگر کاری رو نمیشد انجام داد مستقیم به طرف میگفتند ولی شما چی . محض رضای خدا یک درخواست از تون داریم واونم اینه که درخواست بدید رومشگان و پلدختر یک نماینده داشته باشن

am_adineh2000@yahoo.com در گفته :

درود بر نادر
واقعا حرف دل خیلیا رو گفتی که به خاطر بعضی موانع نمی تونن حرف دلشونو بگن….
احسنت
بارک الله

شریفه محمدیان در گفته :

سلام هیچ دعوا نکنیدکسی دلسوز کوهدشت نیست.سد معشوره هم مثل پتروشیمی جای تعجب نیست.ما ز یاران چشم یاری داشتیم خود غلط بود آنچه میپنداشتیم.به امید روزیکه یک بیکار تو کوهدشت نباشه

محمد در گفته :

ما از خیر سد معشوره، خودرو سازی، پتروشیمی، کارخانه سیمان و خیلی چیزای دیگه گذشتیم. جناب آقای ملکشاهی واقعاً شما به عنوان رئیس یکی از پرتعدادترین کمسیونهای مجلس فکری به حال امنیت این شهر بکنید. حداقل فکری به حال موضوعی که به صورت تخصصی در موردش اطلاعات دارید بکنید. کیه که صدای رگبارها و انفجارهای گاه و بیگاه شبانه رو نشنیده باشه که در اون خونه خراب میکنن مردم رو. کیه که روزانه آمار سرقت و چپاول رو نشنیده باشه. خداوکیلی این چه اوضاعیه که ما داریم. مردم دارن از این شهر نه هجرت که… میکنن. از شما عاجزانه تقاضا میکنم که فکری به حال مایی بکنید که امکاناتی برا رفتن نداریم و باید بچه هامون رو در فضای پر از ناامنی این شهر تربیت کنیم. اینو که دیگه برا انجام ندادنش توجیهی ندارید…

ناشناس در گفته :

چرانماینده محترم ازمشاوران قوی وتیمهای کارشناسی اش جهت پیشبرد امور استفاده نمیکند تاماکمتر زخم زبان بشنویم

شهروند در گفته :

از همون روزهای اول می دونستم خبری نیست.

دردنویس در گفته :

عاشق این سادگیهای خودمون هستم

جناب آقای ملکشاهی : با سلام و احترام ؛
به نظرم شما همان زندان حاج آقای قبادی را برای کوهدشت بیارید خیلی بهتره.
گنج ها و عتیقه ها و موزه هامون مال دیگران ، زندان و بی امنی و گرسنگی و بیکاری مال خودمون.
مردم رومشگان هم لنگه کفشی در بیابان را پیدا کردند ، غنیمت شمردند.

جناب ملکشاهی عزیز سلام
عرض ادب و احترام؛
احسن بر این همه حس مسئولیت و زکاوت حضرتعالی .
انسان لذت میبره وقتی چنین نماینده محجوب و ماخوذ به حیایی رو میبینه .
من که دور بعد بازم به شخص جنابعالی رای خواهم داد قربان و مطمئنم دور بعد برای شهرستان که سهل است، برای کشور منشاء خیر و برکات وافر خواهید بود . ان شا الله
بنده بعنوان دوستدار جنابعالی دوس ندارم کسی بعد ها(وقتی که من و شما بعد از ۱۲۰ سال زیر خاک هستیم) این خدمات وافر و مساعی ارزشمندتون رو زیر سوال ببره و بگه فلانی برای این شهر کاری نکرد .!
به مصداق حدیث شریف مومن آینه مومن است خدمتتون عرض میکنم :
۱- طوری باشید که خدایی نکرده بعداً نگن فلانی هم مثل بقیه کاری نکرد (البته دور از شان بقیه)!
۲- جای اینگونه موارد و گله کردن در سایتهای محلی سری هم به پشت تریبون مجلس بزنید و اونجا مطرح کنید که چه میخوایید و حرفتان چیست !
۳- شما الان یه نگاهی به همین میر ملاس بندازید، ماشاا… حاج آقا هادی قبادی در تمام مسائل مقاله دارند و صاحب نظر هستند . شما نماینده هستید و اگر ایشان که به امید خدا قرار است کاندیدا بشوند روزی یک مقاله می دهند و از این فضای بوجود آمده که باید آنرا به فال نیک گرفت استفاده می نمایند . شما باید حداقل سه یا به روایتی چهار برابر ایشان به خودتان تکانی بدهید .
۴- بیایید کمی هم نمایندگان ادوار گذشته را الگوی خود قرار دهید تا شاید مثل آنها که الان دارند با خدماتشان در سطح کشور جواب محبتهای مردم و اعتماد مردم رو به خودشان در سالهای گذشته میدهند، بعدها با سربلندی به کوهدشت برگردید و امیرکبیر کوهدشت لقب بگیرید .
کی به کیه، برای نمونه یادی از نطق های قرّا و کوبنده ی آقایان نمایندگان سابق بکنید که لرزه بر چارستون ساختمان مجلس می انداخت.
همان نماینده های سابقی که آوازه ی تعامل و کاردانیشان در کشور میپیچید و هنوز که هنوز است ذکر خیرشان بر سر زبانهاست و فعالیتهای سازنده شان بعد از سالها نقل مجلس نمایندگان ملت است .
همان نمایندگانی که هنوز که هنوز است بطور زنجیره ای و برای پیشرفت شهرشان با هدف جلب رضایت خدا ماهیانه یکبار با هم جلسه میگذارند و تجربیاتشان را برادرانه با شما در میان میگذارند تا شما در مجلس نطق کنید و رفع مشکل شود .
در اینجا جا دارد از آن نماینده عزیز و کاردانمان یادی بکنیم همان عزیزی که آنقدر کاردان و دلسوز بودند که ۱۷ نفر بر سر ایشان کشته شدند و چندیدن نفر هم زخمی .. بر کسی پوشیده نیست که آن عزیز و رقیب عزیزترشان هدفی جز خدمت به مردم نداشتند .
شما یادتان نمی آید دوستان، ولی بنده بارها به چشم خود دیدم که نمایندگان ادوار مختلف کوهدشت و رقبایشان چطور در زمان نمایندگیشان برای کار مردم و امورات حوزه نمایندگیشان دلسوزانه قدم برمی داشتند.
برخی از این عزیزان مسئولیت کارهای فراتر از نمایندگی را هم دلسوزانه به دوش می کشیدند و در اوقات فراغت، تعامل سازنده و یک طرفه ای با اداره کار، بانک قرض الحسنه و … دیگر نهادهایی که به هر طریق می توانستند برای نزدیکانشان موثر باشند برقرار می کردند .
شما یادتان نمی آید، اما آن روزها صفا و صمیمیت آنقدر در شهر موج میزد که این نمایندگان عزیز داوطلبانه در زمان کاندید شدن خانه های خود و اطرافیانشان را به رستوران سنتی تبدیل میکردند و درب منزلشان باز و سفره شان همیشه پهن بود .
یادش بخیر آنروزها میگفتند فلانی آنقدر دلسوز است که نگذاشت پای پسر فلانی به زندان برسد .حالا شما میخواهید با یک سد معشوره، (آنهم در حد حرف) با مردان روزهای سخت مسابقه بدهید ؟
آری آقای ملکشاهی خدمت آنطور بود که من شنیده ام .
قضاوت با شما همشهریان خوب، با محبت و دلسوزم .
از جناب آزادبخت و همکاران عزیزشان انتظار دارم در این رسانه ی شفاف و بی طرف این کامنت را که به کسی توهین نکره و در جهت پیشرفت کوهدشتمان می باشد منتشر نمایند .
آقای آزادبخت و همکاران عزیز میرملاس بنده دیروز هم این کامنت را ارسال کردم اما متاسفانه منتشر نشد لطفا اگر جایی از این نوشته اشکالی دارد حذف نمایید و بقیه مطلب را منتشر کنید تا باور کنیم بی طرف بودن و شفاف بودن شما را … باشد که مورد عنایت حضرتش قرار گیریم .
در سیفای کوهدشت بی صبرانه منتظر شما عزیزان خواهم بود

جناب سیفای عزیز متن بسیار روشنگر و دلسوزانه ای بود و بنده با بسیاری از نکات آن موافقم. لکن نوع نگارش شما که کاملاً جانبدارانه و در راستای حمایت ایهام گونه از جناب آقای ملکشاهیست را نباید حجتی تمام و پاسخی به تمام کامنتهای این مطلب دانست، تاجایی که مسئولین سایت میرملاس نیوز را متهم به درج نکردن آن و تشویق به درج آن حتی با سانسور کرده باشید.
سیفای عزیز کسی از رفتار نمایندگان ادواری این شهر دفاعی آنچنان که شما کردید نکرده است که اگر کرده باشد دلیلی بر اثبات ادعای خود ندارد.
اما شمایی که قلم به دست و ظاهراً قلمدان هم هستید، سوالی دارم.آیا در کوهدشت زندگی میکنید؟اگر نه که بحرفی نیست. اگر بله که چگونه شبها صدای انفجارها را که خانه خراب میکنند مردم را نمیشنوید؟ اگر پنجره های شما دو جداره است و صدا از آن رد نمیشود، بروید بپرسید و آمار بگیرید دوست عزیز.
قبلاً در صورت یورش شما و ما و مسئولین کاردان صرفاً چند گلوله ای را به در و دیوار منزل خود دریافت میکردند اکنون باید منتظر بمب و انفجار باشند. خدا پدر راهنمایی رانندگی را بیامرزد که دوربینی در چهار راهها نسب کرده و شماره را ثبت میکند وگرنه باید منتظر انواع تانک و توپ صدوشیش و غیره میبودیم…
دوست عزیز شما مسئولین و کاردانی آنها را نمی بیمنید؟
نمیبینید که شهر رها شده؟
نمیبینید که بی نظمی موج میزنه؟
نمیبینید که جوانان این شهر جز راننده تاکسی شدن و مغازه داری آینده ای ندارند؟
نمیبینید که آمار جوانان زندانی این شهر در نقاط مختلف کشور روز به روز افزایش پیدا میکنه؟
نمیبینید که طرحهای عمرانی کوهدشت داره یکی یکی از دستور کار خارج میشه؟
نمیبینید که نماینده محترم چگونه در صدد توجه همه جانبه به ولایت خودش هست و در سایر امور دخالتی هم اگر داره صرفاً در حد جابجایی مسئولین ادارات و نهادهای اون منطقه ست؟
نمیبینید که وقتی سد معشوره از دستور کار خاج میشه چطور به دروغ جابجایی فلان معاون وزیر در سطح شهر شایعه میشه؟
و و و و و و و …
اینجا فضای مجازیه و بیشتر از این گفتن جایز نیست . اگرچه شما بسیار بیشتر از این میدانید و دم بر نمیاآرید.
حال شما چگونه انتظار دارید که این مردم حداقل در این فضا هم درد دل نکنند؟
دوست عزیز جاهای دیگه هم نماینده دارن و نمایندگاه اونها رئیس کمسیون با این تعداد عضو هم نیستند.
حکایت حکایت دم خروس است و کبک سر دربرف فرو برده آنقدر وضوع عیان است که چه حاجت به بیان است…لکن طرفدار هم زیاد و به جایی رسیده هم کم نیستند؟ من فرزندم را میبینم و حال ناامن او و آینده پر از ناامیدی او…پس کو گوش شنوایی که باید…

سيفاي كوهدشت در گفته :

سلام محمد عزیز .
برادر خوبم یکبار دیگر با دقت متن را بخوان تا متوجه بشوی چه گفتم و چرا گفتم …
درک میکنم که چقدر ناراحتی .
داداش گلم متنی که بنده نوشته ام ترسیم شهری آرمانی و فضایی سرشار از صمیمیت است که من و توی جوان کوهدشتی تا کنون چنین چیزی به خودمان ندیده ایم و اینطور که معلوم است قرار است که در آینده هم نبینیم. دوست عزیز منم مثل شما جوانم و ناراحت از تمام این اتفاقات اینچنینی .
این تشکر من از نماینده ی محترم و تعریف و تمجیدم از نمایندگان ادواری را افعال معکوس بحساب بیاور و حالا یکبار دیگر باز با دقت بخوان .

سيفاي كوهدشت در گفته :

اینجاکوهدشت است شهری با مردمان با محبت، قدرشناس ، دلسوز و ساده دل…

من و امثال من جوانان کوهدشتی خیری از این سالهای پر غبار و سرشار از کینه توزی و پسرفت فرهنگی – اقتصادی – اجتماعی ندیده ایم!!!

سالهایی که بزرگان این شهر بزرگی را در قربانی کردن گوسفند و گاو جلوی پای رهگذرانی چهارساله معنی کردند ِ، سالهایی که خرافه پرستی بود،اعتیاد بود،عوام فریبی بود،چشم و هم چشمی بود،تعصب بیجابود ، پاپوش ساختن برای رقیب بود و خبری از خدمت و وعده و وعید های داده شده نبود …

نزاع و درگیری و اهانت حتی در بین نخبگانمان که فقط خود مدعی نخبه بودن هستند موج میزند (نخبگانمان مشکی نیستند که خود ببویند .عطار میگوید و ما هم باور کرده ایم اما گاهی اوقات که خسته می شویم، نیشخند میزنیم و زیر لب با خود زمزمه میکنیم : خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی ) راستش اینجا دیگر فرقی نمی کند مشکی که خود ببوید یا آنکه عطار تبلیغش را بکند. اینجا مرغوبی مشکها را انکار میکنند و فیگور آزاد اندیشی و روشنفکری میگیرند .

کاندیدای مجلسی که میخواهد شهر را درست کند برای تبلیغ که می رود دست به اسلحه می برد و تیر اندازی می کند آنوقت خیال داریم وقتی در تهران میگویند جوان کوهدشتی سرقت مسلحانه کرد همه به به و چه چه کنند از این همه انسانیت که الگوهایشان برایشان ترسیم کرده اند . اینجاست که نمی دانم چرا مردم با محبتمان معذورند از گفتن : مارا به خیر تو امید نیست شر مرسان آقای کاندیدا …

برخی سیاسیون شهرمان! راه را اشتباهی رفته اند و قبول ندارند، فکر میکنند اینجا هم میشود با لجبازی کاری از پیش برد ؛ میخواهند راه راست را بسمت خود کج کنند! بعضی همشهریانمان دارند عادت میکنند که ارزشی برای راه درست و تفکر درست قائل نشوند.

برخی تحصیلکرده هایمان گاهاً به غلط و از سر تعصب قلم و کاغذ را حیف و میل می کنند و نام خود را فعال سیاسی میگذارند .

کارآیی نماینده با آزاد کردن مجرمین و محکومین، شرکت در مراسم ختم و راه اندازی کاروان تبلیغاتی سنجیده می شود .

شرایط رئیس اداره شدن حضور فعال در ستاد انتخاباتی نماینده ی منتخب است . اینجا طایفه بازی و عوام فریبی غوغا می کند . اینجاکوهدشت است شهری با مردمان با محبت، قدرشناس ، دلسوز و ساده دل…

شهری با هزار در و هزار دالان . شهری به بزرگی تمام غم و غصه های عالم که دل هر انسان شریفی را لبریز از حس تلخ دلسردی میکند .

اینجا کوهدشت است شهری سرشار از گذشته ی خوب و خاطرات تلخ .

اینجا کوهدشت است و تنها هنر ما بالیدن به سنگ نگاره های میرملاس و آثار برجای مانده از هومیان و تاریخ پر فراز و نشیب طرهان …

اینجا هوا خیلی بد است …

ابراهیمی صدیق در گفته :

سلام بر تمامی همشهریان عزیز

هیچ انسانی خالی از خطا نیست ولی انسان عاقل آن است که دو بار از یک سوراخ گزیده نشود.
ما که از بقیه هیچی ندیدیم جز عقب ماندگی شهر و عقب ماندگی فرهنگیمان
الان هم که شکرگذاریم که زنده ایم نه در شهر و دیار خودمان بلکه در دیار غربت
که آن هم به خاطر کوچ کردن از موطنم به خاطر نداشتن فرصت های شغلی تقدیم شده به دیگر استان هاست
آری عزیزان چشم ها را باز کنید واقعیت ها را ببینید اگر امروز یکی رئیس فلان اداره اش می کنند و آن دیگر اعضای خانواده و ایل و قومش را سرایدار و معاون آن یکی اداره این خود یک نوع استثمار می باشد که به خاطر پائین بودن حس اعتماد به نفس ما به توانایی ها و پتانسیل خودمان می باشد که این خواسته تمام افرادی است که شماها اینا را علم کردین آری دوستان عزیز بیاییم به خوردن ماهی امروز و دست به دعا برای وعده شام نباشیم بیاییم ماهی گیری و شنا در دریای بیکران نعمت های خاک لبریز کوهدشت را بخواهیم فرابگیریم تا نسل های دیگر هم مثل ما نباشند کدوم نماینده کوهدشت تا به حال یه سخنرانی قاطع و کارشناسانه و کوبنده انجام داده تا من نوعی احساس غرور بکنم از بابت مرغی که به این دریای طوفانی مجلس فرستاده ام آری جشمانمان منتطر و باورمان دارد کور میشود آری بوده تا بوده این ….و بیسواد
شما تا می توانید در دعواهای ایل و قومی خود بمانید تا بچه هایتان نیز هم مثل شما ——بزرگ شوند و عرضه دعوا کردن و ….ملکه ذهنشان شود
آری همشهریان عزیز
زمانی یک نماینده در مجلس موفق هست که ترسو نباشد نه اینکه از ترس اینکه از حزب و دسته اش بیرونش نرانند صحبت نکند
ما کسی را میخواهیم که حامی مردم باشد تا مجددآ در دوره های بعدی بدون ترس و لرز و …و… توسط خود مردم با امید و آگاهی انتخاب شود من که مدتهاست ندیدم و با چشم اندازی که من دارم می بینم تا آیندگان هم درست نمی شود

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :