کد خبر : 44603
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 318 بازدید

گوگل در کمتر از 3 سال اینترنت 10 گیگابایتی ارائه خواهد نمود

  “سرویس فناوری ودانلود/میرملاس نیوز”  شرکت گوگل قصد دارد تا سیستم اینترنت فوق سریع خود را با نام گوگل فایبر در ایالات‌متحده عرضه کند و بنا به اعلام مسئولان این شرکت، گوگل در کمتر از 3 سال اینترنت 10 گیگابایتی ارائه خواهد نمود. این سیستم قرار است در شهرهای معدودی در آمریکا به اجرا گذاشته […]

 

3

“سرویس فناوری ودانلود/میرملاس نیوز” 

شرکت گوگل قصد دارد تا سیستم اینترنت فوق سریع خود را با نام گوگل فایبر در ایالات‌متحده عرضه کند و بنا به اعلام مسئولان این شرکت، گوگل در کمتر از 3 سال اینترنت 10 گیگابایتی ارائه خواهد نمود.

این سیستم قرار است در شهرهای معدودی در آمریکا به اجرا گذاشته شود و به این ترتیب این شهرها زا سرعت استثنایی 10 مگابیت بر ثانیه در اتصال به شبکه اینترنت بهره‌مند خواهند شد. البته بنا به اعلان این شرکت شرایط به نحوی رقم خواهد خورد که این اینترنت بی‌نظیر تا سه سال آینده در دسترس خواهد بود.

مدیر ارشد مالی گوگل، پاتریک پاچت دراین‌باره می‌گوید: «این مسیری است که جهان قرار است به سمت آن برود و این رخداد به زودی عملی خواهد شد. اینکگه چرا سه سال دیگر این پروژه به مرحله اجرا می‌رسد تنها یک دلیل دارد، ما میخواهیم به خودمان زمان بدهیم تا بهترین خدمات را مهیا کنیم.»

 

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :