کد خبر : 44650
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 323 بازدید

غضنفری : برنامه عملیاتی سال ۹۳ بخش کشاورزی لرستان تدوین شد

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان از تدوین برنامه عملیاتی سال ۹۳ بخش کشاورزی استان خبر داد. به گزارش  میرملاس نیوز به نقل مهر، مهرداد غضنفری ظهر دوشنبه در دیدار با عضو کمیسیون آب و کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه عملیاتی سال ۹۳ بخش کشاورزی استان به صورت شهرستانی و با نگاه به […]

0-(16)

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان از تدوین برنامه عملیاتی سال ۹۳ بخش کشاورزی استان خبر داد.

به گزارش  میرملاس نیوز به نقل مهر، مهرداد غضنفری ظهر دوشنبه در دیدار با عضو کمیسیون آب و کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه عملیاتی سال ۹۳ بخش کشاورزی استان به صورت شهرستانی و با نگاه به سند آمایش و برنامه ۵ ساله تدوین شده است.

وی ادامه داد: در این راستا میزان کار و فعالیت در بخش های مختلف مشخص شده که امیدواریم از سال آینده شاهد تحول جدی در بخش کشاورزی استان باشیم زیرا در این رابطه هم  دولت و هم مجلس توجه ویژه به این بخش داشته اند.

غضنفری با بیان اینکه با توجه به شرایط خوب استان از جمله آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز می بایست خروجی و تولیدات بخش کشاورزی بیشتر از میزان فعلی باشد، بر ضرورت سرمایه گذاری بخش خصوصی در این بخش تاکید کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با بیان اینکه تا پایان سال جاری اولویت این سازمان تکمیل پروژه های نیمه تمام است، عنوان کرد: در سال آینده بیشتر توجه سازمان به اجرای پروژه های بزرگ و قابل توجه است تا بتوانند در هر منطقه تحولی بزرگ بوجود آورند.

وی با اعلام اینکه از ۲۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته به بحث توسعه مکانیزاسیون نزدیک به ۱۳ میلیارد آن عقد قرارداد شده است، گفت: امیدواریم تا پایان سال شاهد جذب بیش از ۸۰ درصد این اعتبار باشیم که در افزایش ضریب مکانیزاسیون استان تاثیر گذار خواهد بود.

غضنفری در بخش دیگری از سخنان خود خواستار سرمایه گذاری بخش خصوص و هدایت به سمت بازده مناسب در بخش کشاورزی شد و بیان داشت: در حال حاضر از۶۶ هزار تن تولیدات گوشت قرمز استان مقدار ۳۸ هزار تن مازاد آن به دیگر استانهای کشور صادر می شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهنگی در گفته :

سلام وخسته نباشید حاج آقاالحق که برآزنده ای موفق وموید باشید

ابراهیمی صدیق در گفته :

با سلام و خسته نباشید
امیدواریم آقای غضنفری با توجه به اینکه انسان با اصالت و بزرگ زاده ایی هستند بتوانند حتی المقدور مشکلات بخش کشاورزی لرستان را متحول کنند نه مثل بقیه فقط برای یدک کشیدن عناوین و مقام ها به این عرصه آمده باشند
کوهدشتی مقیم تهران
به امید باالفعل شدن تمام آرزوهایی که برای آبادانی استان و شهرمان که در سر داریم

جمعي از مردمان زحمتكش استان لرستان در گفته :

جناب آقای غضنفری ریاست محترم جهاد کشاورزی استان لرستان:
باعرض سلام و خسته نباشی :
ما از سوابق کار ی شما با اطلاع هستیم و لی شما را به حضرت عباس قسم می دهیم نسبت به این پرونده های مفتوح ما هم بکن که در مورد پمپاژهای آبرسانی زیر ۵۰ میلیون تومان می باشد اقدامی بفرمایید . خوبه ما هم بیاییم پرونده وام آنچنانی در ست کنیم در صورتی که ما طرح همان زیر ۵۰ میلیون تومانی می باشد پس شما را دعا مکنیم نسبت به خواسته ما اقدامی بفرمایید ممنونیم بزرگوار

علی کرمیانی در گفته :

جناب آقای غضنفری این وعده های سر خرمن نمی خواهیم راست وحسینی به فکر سدهای لرستان باشید شما ونماینده ها بدانید در این راستا مردم تا پای جان با شما خواهند بود از مسئولین ونماینده های خوزستان یاد بگیرید وهیچ ترسی نداشته باشید دروغه که اعدامتان کنند

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :