کد خبر : 44650
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 332 بازدید

غضنفری : برنامه عملیاتی سال 93 بخش کشاورزی لرستان تدوین شد

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان از تدوین برنامه عملیاتی سال 93 بخش کشاورزی استان خبر داد. به گزارش  میرملاس نیوز به نقل مهر، مهرداد غضنفری ظهر دوشنبه در دیدار با عضو کمیسیون آب و کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه عملياتي سال 93 بخش كشاورزي استان به صورت شهرستاني و با نگاه به […]

0-(16)

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان از تدوین برنامه عملیاتی سال 93 بخش کشاورزی استان خبر داد.

به گزارش  میرملاس نیوز به نقل مهر، مهرداد غضنفری ظهر دوشنبه در دیدار با عضو کمیسیون آب و کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه عملياتي سال 93 بخش كشاورزي استان به صورت شهرستاني و با نگاه به سند آمايش و برنامه 5 ساله تدوين شده است.

وی ادامه داد: در این راستا ميزان كار و فعاليت در بخش هاي مختلف مشخص شده كه اميدواريم از سال آينده شاهد تحول جدي در بخش كشاورزي استان باشيم زيرا در اين رابطه هم  دولت و هم مجلس توجه ويژه به اين بخش داشته اند.

غضنفری با بیان اينكه با توجه به شرايط خوب استان از جمله آب و هواي مناسب و خاک حاصلخيز مي بايست خروجي و توليدات بخش كشاورزي بيشتر از ميزان فعلي باشد، بر ضرورت سرمايه گذاري بخش خصوصي در اين بخش تاکید کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با بیان اینکه تا پايان سال جاري اولويت این سازمان تکمیل پروژه هاي نيمه تمام است، عنوان کرد: در سال آينده بيشتر توجه سازمان به اجرای پروژه هاي بزرگ و قابل توجه است تا بتوانند در هر منطقه تحولي بزرگ بوجود آورند.

وي با اعلام اينكه از 25 ميليارد تومان اعتبار اختصاص يافته به بحث توسعه مكانيزاسيون نزديك به 13 ميليارد آن عقد قرارداد شده است، گفت: اميدواريم تا پايان سال شاهد جذب بيش از 80 درصد اين اعتبار باشيم كه در افزايش ضریب مكانيزاسيون استان تاثیر گذار خواهد بود.

غضنفری در بخش دیگری از سخنان خود خواستار سرمايه گذاري بخش خصوص و هدايت به سمت بازده مناسب در بخش کشاورزی شد و بیان داشت: در حال حاضر از66 هزار تن توليدات گوشت قرمز استان مقدار 38 هزار تن مازاد آن به ديگر استانهاي كشور صادر می شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهنگی در گفته :

سلام وخسته نباشید حاج آقاالحق که برآزنده ای موفق وموید باشید

[پاسخ]

ابراهیمی صدیق در گفته :

با سلام و خسته نباشید
امیدواریم آقای غضنفری با توجه به اینکه انسان با اصالت و بزرگ زاده ایی هستند بتوانند حتی المقدور مشکلات بخش کشاورزی لرستان را متحول کنند نه مثل بقیه فقط برای یدک کشیدن عناوین و مقام ها به این عرصه آمده باشند
کوهدشتی مقیم تهران
به امید باالفعل شدن تمام آرزوهایی که برای آبادانی استان و شهرمان که در سر داریم

[پاسخ]

جمعي از مردمان زحمتكش استان لرستان در گفته :

جناب آقاي غضنفري رياست محترم جهاد كشاورزي استان لرستان:
باعرض سلام و خسته نباشي :
ما از سوابق كار ي شما با اطلاع هستيم و لي شما را به حضرت عباس قسم مي دهيم نسبت به اين پرونده هاي مفتوح ما هم بكن كه در مورد پمپاژهاي آبرساني زير 50 ميليون تومان مي باشد اقدامي بفرماييد . خوبه ما هم بياييم پرونده وام آنچناني در ست كنيم در صورتي كه ما طرح همان زير 50 ميليون توماني مي باشد پس شما را دعا مكنيم نسبت به خواسته ما اقدامي بفرماييد ممنونيم بزرگوار

[پاسخ]

علی کرمیانی در گفته :

جناب آقای غضنفری این وعده های سر خرمن نمی خواهیم راست وحسینی به فکر سدهای لرستان باشید شما ونماینده ها بدانید در این راستا مردم تا پای جان با شما خواهند بود از مسئولین ونماینده های خوزستان یاد بگیرید وهیچ ترسی نداشته باشید دروغه که اعدامتان کنند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :