کد خبر : 44767
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 447 بازدید

جذب 260 نفر در سازمان جهاد کشاورزی لرستان

     رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان از جذب 260 نفر ناظر در این سازمان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، مهرداد غضنفری  در حاشیه برگزاری کارگاه آموزش یافته های جدید در زمینه سموم دفع آفات نباتی با اشاره به اهمیت و ضرورت نگاه دقیق به بخش کشاورزی گفت: کشاورزی […]

 

 
 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان از جذب 260 نفر ناظر در این سازمان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، مهرداد غضنفری  در حاشیه برگزاری کارگاه آموزش یافته های جدید در زمینه سموم دفع آفات نباتی با اشاره به اهمیت و ضرورت نگاه دقیق به بخش کشاورزی گفت: کشاورزی بخشی است که دو جمعیت مهم روستایی و عشایری استان با آن سر و کار دارند و اقتصاد استان لرستان نیز متکی به این بخش است.

وی ادامه داد: هر چند اقدامات درخوری در بخش کشاورزی استان انجام شده ولی راضی کننده نیست و خلاء مدیریت به وضوح در آن دیده می شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با بیان اینکه تامین امنیت غذایی بر عهده این سازمان، تصریح کرد: مسیر توسعه در کشورهای پیشرفته از بخش کشاورزی می گذرد که در رابطه با مسیرهای عبور از وضعیت فعلی بخش کشاورزی و رویکردهای آینده این بخش برنامه عملیاتی سازمان طی سال آینده در هر شهرستان بر اساس پتانسیل های موجود پیش بینی شده و به زودی ابلاغ خواهد شد.

وی همچنین در رابطه با بحت استخدام ناظرین یادآور شد: بر اساس مجوزهای ابلاغ شده و بر اساس قانون 260 نفر جذب سازمان جهاد کشاورزی می شوند که این امر به تدریج در سال 93 صورت می گیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در خصوص استفاده بی رویه از کود و سم در کشاورزی یادآور شد: در استفاده از کود و سم باید تجدید نظر شود و بر میزان استفاده و خرید و فروش آن باید نظارت کامل به عمل آید چرا که یکی از وظایف سازمان تامین غذای سالم برای عموم است.

وی در پایان بر شناسایی سمومی که برای کشاورزی و محیط زیست خطر آفرین هم است تاکید کردند.

بنابر این گزارش در این کارگاه آموزشی مدیران و کارشناسان شهرستانها و مراکز خدمات روستایی، مسئولین فنی کلینیک های گیاه پزشکی، مسئولین حفظ نباتات شهرستانها و ستاد استان و فروشندگان فعال سموم نباتی استان حضور داشتند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نجفی در گفته :

با سلام و خسته نباشید
جناب آقای غضنفری در سازمان زیر دست شما آقای .. مدیر .. و ناظر این قسمت آقای … با یک شرکت پیمانکاری زدو بند کرده اند و تمام کارهای گلخانه ها که زیر نظر ایشان
میباشند به برادر …و.. میدهند پس ما که شرکت داریم و آشنا نداریم چکار باید بکنیم لطفا پیگیری نمایید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :