کد خبر : 4477
تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 461 بازدید

مصاحبه ی ابراهیم آقامحمدی با سایت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ ابراهيم آقامحمدي، نماينده خرم آباد در مجلس شوراي اسلامي در حاشيه بازديد از سالن بيداري اسلامي نمايشگاه بين المللي كتاب تهران گفت: جهاد فرهنگي، همان رجوع به فرهنگ اسلامي-ايراني است.  آقامحمدي در اين مصاحبه در خصوص بازخورد و ديدگاه وي نسبت به سالن بيداري اسلامي گفت: آنچه اينجا […]

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ ابراهيم آقامحمدي، نماينده خرم آباد در مجلس شوراي اسلامي در حاشيه بازديد از سالن بيداري اسلامي نمايشگاه بين المللي كتاب تهران گفت: جهاد فرهنگي، همان رجوع به فرهنگ اسلامي-ايراني است.

 آقامحمدي در اين مصاحبه در خصوص بازخورد و ديدگاه وي نسبت به سالن بيداري اسلامي گفت: آنچه اينجا ديديم شمه اي است از آنچه در جهان در حال وقوع است يا به وقوع مي پيوندد و ناگفته هاي بيداري اسلامي در قالب تصوير به تأثير كشيده شده است.

وي افزود: انتظار مي رود سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي پا به پاي فعاليتهاي مربوط به نهضتهاي اسلامي در خارج از كشور، در داخل كشور هم اطلاع رساني كند، چون همه مردم نمي توانند از رويدادها اطلاع كافي پيدا كنند .

وي گفت : شكي نيست در جهان اسلام تا قبل از انقلاب اسلامي، اسلام وجود داشت ولي بيداري اسلامي وجود نداشت و آنچه تاكنون بعد از انقلاب رخ داده بصورت مستقيم وبدون شك نشأت گرفته از انقلاب اسلامي است .

آقامحمدي در خصوص مؤلفه هاي جهاد فرهنگي نيز گفت : مؤلفه هاي جهاد فرهنگي بازگشت به فرهنگ اسلامي ايراني خودمان است،  پتانسيلي كه در فرهنگ خودمان چه در بعد استقلال طلبي و چه در بعد دفاع از فرهنگ ديني  و چه در بعد تلاش و كوشش در جهت ساختن كشور كاملا متبلور شده است.

وي خاطرنشان كرد: ما حاكميت غيراسلامي را نفي كرديم و حاكميت اسلامي را پذيرفتيم و بايد تلاش كنيم كه مظاهر غرب را كه شخصيت انساني را تحقير مي كرد كاملا از كشور خودمان برچينيم . تلاش امروز در ابعاد مختلف قابل قياس با تلاش هاي گذشته نيست، تلاش امروز نشأت گرفته از فرهنگ ديني ما است.

وي در خصوص توليد محتواي اسلامي نيز گفت: ضرورت دارد كه متفكرين در توليد فرهنگ اصيل اسلامي تلاش كنند، همانطور كه شهيد مطهري در بدو انقلاب اسلامي گفت، مردم تشنه معنويت هستند اگر انديشمندان بصورت جدي وارد عمل نشوند و فرهنگ اصيل اسلامي را ارائه ندهند، ممكن است جوانان و توده هاي تشنه اسلام  به صورت التقاطي عمل كنند و به اسم فرهنگ اسلامي نهضت را منحرف كنند .

آقامحمدي در ادامه گفت : مقاومت فلسطين كه قبل از انقلاب رنگ ناسيوناليستي داشت، بعد از انقلاب اسلامي كاملا رنگ اسلامي به خود گرفت واز نظر بعد ديني نيز نهضت فلسطين قوي شد و توده ها به جاي مقاومت عربي به سمت مقاومت اسلامي روي آوردند، زيرا در ابتدا رهبران مقاومت باورشان نمي شد كه انقلاب توسط جوانان و با دست خالي به نام اسلام در جلوي ارابه مرگ صهيونيستها صورت بگيرد .

نماينده مردم خرم آباد در مجلس شوراي اسلامي در خاتمه گفت :     قدرت مقاومت فلسطين از انقلاب اسلامي است كه به توده هاي مسلمانان به خصوص جوانان روشنفكر جهان اسلام منتقل گرديده است .

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

كليد تكرار در گفته :

با تبريك به منتخب مردمي
من به شما در دور اول راي نداده و از كانديداي ديگري حمايت كرده اما اميدوارم در راستاي خدمت به مردم موفق باشيد و اين جو شايعات را كه پشت سر شما بعنوان نماينده اي كه قصد انتقام از مديران را دارد را با درايت خنثي كنيد شايد زمان انتخابات اين حرف جايي داشت اما امروز نياز به بررسي شما از عملكرد مديران مي باشد تا مديران موفق استان قرباني اغراض هواداران و برخي صاحب نفوذها نشوند از طرفي مواظب باشيد عده اي كه از سوي نمايندگان قبلي رانده شده به هر دليل يا عدم همراهي يا عدم تواناي امروز خود را به شما نزديك مي كنند تا جايگاه پيدا كنند و از سويي عده اي همه جا حاضر كه تا ديروز بر سفره نمايندگان قبلي فربه شده اند با فرصت طلبي ستاد شما را اشغال نكنند چون عمده ضعف نمايندگان اداوار گذشته وجود اين دسته افرادمي باشد

[پاسخ]

دوست شما در گفته :

آقای اقا محمدی به قصد خدمت کار کن نه به قصد عزل مدیران

[پاسخ]

دکتر فریدون فرزان در گفته :

با سلام خدمت حضرتعالی و تبریک مجدد به مناسبت نماینده شدن شما
چیزی که به نظر بنده در لرستان جالب توجه است تلاش بیش از حد نمایندگان ادوار گذشته در مهره چینی مسیو لین استان و انتخاب افرادی که احساس دین نسبت به انان دارند به طوری که در لرستان خیلیها بدون داشتن معیار صرفا به این عنوان که نماینده شاید در اینده گره ای از مشکلات شخصی و نه اجتماعی ایشان را بازکند به ان شخص رای میدهند با توجه به شناختی که از حضرتعالی دارم و شما را جدا از نسبت فامیلی و طایفه ای شخص مخلصی دانسته و به این مسا له ایمان دارم که تفکر حضرتعالی بسیار فراتر از مسایل عشیرهای و طایفه ای است و درد خرم اباد عزیز باند های طایفه ای است منتظر تصمیمات فرا طایفه ای و ارزشمند شما در در بایه ریزی بیشرفت خرم اباد عزیز هستیم و تفکر کلان شما( که در مقالات شما نمو د دارد) در کنار خلوص حضرتعالی ما را بیش از بیش به اینده شهرمان امیدوار کرده است

[پاسخ]

صیدعباس صیادی در گفته :

با سلام وعرض تبریک خدمت نماینده منتخب مردم فهیم خرم آباد وحومه.
مقام معظم رهبری فرمودند:”رای حداکثری به نمایندگان نشامن دهنده اعتبار آنها وظیفه آنان را سنگین می سازد.”
لذا کسب بالاترین رقم آرا در تاریخ انتخابات خرم آباد خود بیانگر اعتبار وسنگینی وظیفه ی شمامی باشد.امیدواریم با درایت صحیح دوره ی نمایندگی شایسته ای را به ثمربنشانید،تاکه انشاءا.. ی عملکرد شما خود برگ زرینی برافتخارات خدمتگزاری شما بیفزاید.

[پاسخ]

دوست در گفته :

با سلام :
امروز در اطراف شما شاهد كساني هستيم كه نه حامي شما بوده اند و نه قدمي در اين راه برداشته اند اما با دورنگي و رياكاري تمام و صرفا در جهت نيل به اهداف شخصي و تصدي پست هاي مديريتي همواره شما را رها نمي كنند انتظار مي رود دست اين گونه افراد را كوتاه كنيد و شايسته سالاري را محور اهداف خود نمائيد

[پاسخ]

با شناختی که از اطرافیان جناب آقای آقا محمدی دارم زیاد خوشبین نیستم که مسئولین خوبی را به کار بگمارند به هر حال آرزوی میکنم موفق باشند

[پاسخ]

معلم منطقه پاپی در گفته :

واقعا براتون متاسفم یه مشت دورو و پاچه خوار افتادن دور آقای آقامحمدی تورو خدا آقای آقا محمدی به این فتنه گرای اطرافتون توجه نکنید اینا اگه وفادار بودن به آقای ملکشاهی وفادار می موندن پس به شماهم وفادار نخواهند بود….

[پاسخ]

سپیددشت در گفته :

سلام از این جا میخاستم به آقای حاج احمد ناصری خداقوت بگم براش آرزوی سلامتی و موفقیت دارم(بخدا هرجا رو بگردید مدیری به کارامدی حاجی پیدانمیکنید)اینو به معلمای سپیددشتی میگم خدای نکرده با شما نیستم تاکور شود هرآنکه نتواند مدیریت حاجی را ببیند

[پاسخ]

حدود ۱۰ ساله از اون شهر و بهبودش قطع امید کردم و ساکن پایتخت شدم و حالا سالی یکبار برای دیدن دوستان برمیگردم .
شهر خوب را مردم بافرهنگ میسازنند . طایفه گرایی و باندبازی و وجود افراد نالایق در مصدر امور ان شهر را به فراموشخانه ای تبدیل کرده است .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :