کد خبر : 44841
تاریخ انتشار : ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 245 بازدید

روستاهای بالای 70 خانوار لرستان از اینترنت پرسرعت بهره‌مند می‌شوند

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: روستاهای بالای 70 خانوار لرستان از اینترنت پرسرعت بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش سرویس فناوری ودانلود/ میرملاس نیوز:مسیب قبادیان در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: شرکت مخابرات در راستای توسعه پوشش تلفن همراه مسیرهای مواصلاتی استان 20 سایت جدید را امسال در دستور کار قرار داده که عملیات عمرانی آن‌ها در تمام نقاط مذکور انجام و پس از تامین تجهیزات توسط شرکت اعتبارات استان راه‌اندازی و وارد سرویس می‌شوند.

این مسئول یاد‌آور شد: برای رفع مشکل ترافیکی و نیز عدم پوشش درب بعضی از نقاط شهری جهت نصب و راه‌اندازی 45سایت به اتمام رسیده که به زودی وارد سرویس می‌شوند.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: به منظور توسعه خدمات اینترنت پرسرعت روستاهای بالای 70خانوار لرستان از این خدمات بهره‌مند می‌شوند.

قبادیان اضافه کرد: این خدمات در سال آینده اجرایی می‌شوند و در حال حاضر این طرح در حال نهایی شدن روستاهای هدف با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

این مسئول خاطرنشان کرد: شرکت مخابرات لرستان در ایام نوروز آمادگی این را دارد که نیازهای ارتباطی کاروان‌های راهیان‌‌نور را تامین کند.

وی افزود: پیش‌بینی استفاده از btsهای پرتابل جهت تامین پوشش و پاسخگوی به ترافیک احتمالی در مسیر صورت گرفته است.

لازم به ذکر است، با انتخاب ستاد برگزاری نمایشگاه و بازدید کنندگان از نمایشگاه الکامپ 2014 لرستان شرکت مخابرات لرستان به عنوان غرفه برتر این نمایشگاه برگزیده شد.

نخستین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ2014) در حالی هفته گذشته به پایان رسید که شرکت مخابرات لرستان به عنوان غرفه برتر معرفی شد.

 

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

بازوند در گفته :

ما که این اینترنت پرسرعتو ندیدیم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :