کد خبر : 44879
تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 459 بازدید

شهردار جدید خرم آباد معرفی و منصوب شد

  مراسم معارفه شهردار جدید خرم آباد روز شنبه با حضور استاندار لرستان و جمعی از مدیران اجرایی استان در خرم آباد برگزار شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، در این مراسم محمد مهرابی با انتخاب شورای اسلامی شهر خرم آباد و با حکم وزیر کشور به عنوان شهردار مرکز لرستان معرفی […]

 

مراسم معارفه شهردار جدید خرم آباد روز شنبه با حضور استاندار لرستان و جمعی از مدیران اجرایی استان در خرم آباد برگزار شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، در این مراسم محمد مهرابی با انتخاب شورای اسلامی شهر خرم آباد و با حکم وزیر کشور به عنوان شهردار مرکز لرستان معرفی و منصوب شد.

مهرابی پیش از این عضو نخستین ، دومین و چهارمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد بوده و تا کنون ریاست زندان پارسیلون خرم آباد را بر عهده داشته است.

وی جایگزین ˈیحیی عیدی بیرانوندˈ سرپرست کنونی شهرداری خرم آباد می شود که از چهارم آذرماه امسال به جای ˈهرمز نصیریˈ شهردار سابق به مدت حدود سه ماه در این سمت فعالیت داشت.

با کنار رفتن مهرابی از جمع 13 عضو اصلی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد، ˈسبزخدا صفر بیرانوندˈ به جمع اعضای اصلی شورا پیوست.

جمعیت خرم آباد طبق سرشماری سال 1390 مرکز آمار ایران 348 هزارو 216 نفر بوده و به دلیل قرار گرفتن در مسیر تهران – جنوب دارای اهمیت ارتباطی و راهبردی است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خدادادي .كوهدشت در گفته :

دوست عزيز وگرانقرر جناب اقاي محرابي انتخاب شايسته جنابعالي را صميمانه تبريك عرض نموده وبرايتان موفقيت وسربلندي ارزومنديم .

[پاسخ]

محمد در گفته :

خدا به شهر مان کمک کنه

[پاسخ]

تلخند در گفته :

شورای شهر از چشم مردم افتادید و با این نابخردیتان کاری کردید که نه در دورهای بعدی و نه در هیچ محملی کسی برایتان تره هم خورد نکند!شما بر چه مبنایی آن مرد(هرمز نصیری) رو برداشتید و این عجوبه متخصص! رو گذاشتید؟!این کارتون فاجعه بار است برای شهر مظلوم ما!وای بر شما!وای وای وای………………….!

[پاسخ]

بچووووو در گفته :

به به به به به.فقط امیدوارم جاهای خوش نشین پارسیلون رو برا ارباب رجوع همیشه محکوم در نظر گرفته باشن.ممنون از داریوش برون مرزی که ما کوچ نشینان غریب مثل خودش رو از اخبار داغ درون استانی مطلع میکنن

[پاسخ]

تلخند در گفته :

داریوش خان نظر ما رو قابل چاپ ندانستید چرا؟!

[پاسخ]

آقای آشتیانی: میترسم دِ روزگاری کَس نیا وِ خورموهَ //وا ای شهرداری که دارید شهرتو خراو موهَ

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :