کد خبر : 44967
تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 373 بازدید

برخی سامانه‌های پیامکی لرستان وجاهت قانونی ندارند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: برخی از سامانه‌های پیامکی وجاهت قانونی ندارند و شورای اطلاع‌رسانی لرستان باید با آنها برخورد کند .

به گزارش  سرویس فناوری و دانلود/میرملاس نیوز: به نقل از خبرگزاری فارس  روح‌انگیز جهان‌افروز شنبه شب در نخستین جلسه شورای اطلاع‌رسانی دولت تدبیر و امید در لرستان که در استانداری این استان برگزار شد، گفت: رسالت و وظیفه شورای اطلاع‌رسانی به عنوان حلقه واسطه اطلاع‌رسانی بین تمام دستگاه‌ها با دولت و مردم یک وظیفه سنگین است.

وی اظهار کرد: پیشنهاد می‌شود، اساسنامه شورای اطلاع‌رسانی استان با حضور روابط عمومی‌ها، مطبوعات، رسانه‌های شنیداری و … اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های خود را ارائه دهد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: برخی از سامانه‌های پیامکی وجاهت قانونی ندارند و شورای اطلاع‌رسانی لرستان باید با آنها برخورد کند.

جهان‌افروز تصریح کرد: شورای اطلاع‌رسانی استان باید همایشی با حضور روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها برگزار کند و در این همایش چارت و ترکیب این شورا را در زمینه‌های مختلف بیان کند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: شورای اطلاع‌رسانی لرستان باید وضعیت رسانه‌ها به ویژه سایت‌های خبری را رصد کند و اگر سایت خبری فاقد مجوز رسمی از وزارت ارشاد بود با آن برخورد جدی صورت گیرد.

جهان‌افروز تصریح کرد: این شورا باید با اعضای هیئت منصفه مطبوعات در ارتباط باشد و اگر مشکلی برای رسانه‌ای به وجود آمد آن را رصد کند.

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :