کد خبر : 45041
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 107 بازدید

ميوه « به» تب بر، تنظيم كننده قندخون و كاهنده كلسترول خون

  میرملاس نیوز/ سرویس سلامت: میوه به دارای ویتامین ث، ویتامین‌های ب و مواد معدنی مانند پتاسیم، آهن، کلسیم، فسفر و فیبر می‌باشد. میوه به در درمان اسهال، ناراحتی‌های گوارشی، تب، تقویت معده و روده، سوختگی و درمان خشکی پوست بسیار موثر است. این میوه فاقد چربی است  میوه به دارای ترکیبی به نام پکتین […]

7luzy8tdp1u7p9poqjqc

 

میرملاس نیوز/ سرویس سلامت:

میوه به دارای ویتامین ث، ویتامین‌های ب و مواد معدنی مانند پتاسیم، آهن، کلسیم، فسفر و فیبر می‌باشد. میوه به در درمان اسهال، ناراحتی‌های گوارشی، تب، تقویت معده و روده، سوختگی و درمان خشکی پوست بسیار موثر است.

این میوه فاقد چربی است  میوه به دارای ترکیبی به نام پکتین که نوعی فیبر می‌باشد‌‌، پکتین در کاهش کلسترول خون و تنظیم قند خون بسیار موثر است از طرف ديگر پکتین مواد سمی را از داخل روده خارج می‌کند و به سلامت روده کمک کرده و از بیماری‌های جدی روده جلوگیری می‌کند.

 برای درمان اسهال و ناراحتی‌های گوارشی از پوره به استفاده کنید   پوره ” به ” در درمان اسهال بسیار موثر، معده و روده را تقویت و به درمان ناراحتی‌های گوارشی کمک می‌کند. برای تهیه پوره آن، به را پوست گرفته با مقدار کمی آب پخته تا کاملا له شود بعد از صافی رد کرده و به مصرف می‌رسانند.  دانه‌های ” به ”  یا “به دانه”  نیز دارای خواص فراوانی هستند، دانه‌های به دارای لعابی هستند که برای درمان سرفه، درد گلو، گرفتگی صدا، خشکی پوست و لب، سوختگی پوست بسیار مفید است.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :