کد خبر : 45329
تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,707 بازدید

ملکشاهی:تصمیم وزیر نیرو بچه گانه است / اقدام وزارت نیرو مردم را تحریک می‌کند

    به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، سد معشوره لرستان سدی دو قوسی و بتنی است که در صورت اجرای کامل و بهره‌برداری از آن شاهد آب‌رسانی به هکتارها زمین دیم دشت‌های بزرگ شهرستان کوهدشت می‌شود و زمینه اشتغال افراد بیکار در حوزه کشاورزی و دیگر حوزه‌ها را فراهم می‌کند. اجرای این سد […]

 

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، سد معشوره لرستان سدی دو قوسی و بتنی است که در صورت اجرای کامل و بهره‌برداری از آن شاهد آب‌رسانی به هکتارها زمین دیم دشت‌های بزرگ شهرستان کوهدشت می‌شود و زمینه اشتغال افراد بیکار در حوزه کشاورزی و دیگر حوزه‌ها را فراهم می‌کند.

اجرای این سد یکی از نیازهای جدی و مهم استان در زمینه مهار روان آب‌ها و تامین آب مورد نیاز اراضی کشاورزی برای توسعه و رونق صنعت کشاورزی از طریق تبدیل اراضی دیم به کشت آبی است.

 

 

* کلنگ‌زنی توسط رئیس جمهور اسبق کشور برای سدی که هنوز قرارداد نداشت

با توجه به اینکه دست‌یابی به توسعه لرستان نیازمند به روحیه جهادی متولیان توسعه و دولتمردان است، شکی نیست، کلنگ زنی توسط رئیس جمهور اسبق کشورمان برای سدی که هنوز قرارداد نداشت، را شاید بتوان یک حرکت رو به جلو قلمداد کرد، ای کاش این حرکت جدی کارشناسی شده والبته عاقلانه‌تر پیگیری و به آن عمل می‌شد، تا بدین جا نمی‌رسید.

 

 

سدمعشوره لرستان

 

 

 

 

احداث سد معشوره آرزوی همیشگی مردم لرستان و به خصوص مردم کشاورز شهرستان کوهدشت بوده است، یکی از مصوبات سفر سوم هیئت دولت دهم به لرستان است که عملیات اجرایی آن با حضور رئیس جمهور کلنگ زنی شد، ظرفیت ذخیره یک میلیون و 200 هزار مترمکعب آب را داراست.

با اجرای این پروژه علاوه بر تبدیل 36هزار هکتار از اراضی دیم منطقه به کشت آبی، زمینه برای تولید برق و همچنین مهار روان آب‌های خروجی از استان و توسعه صنعت گردشگری در لرستان فراهم می‌شود.

با اینکه پروژه سد معشوره با اعتباری بالغ بر یک هزار و 500 میلیارد تومان در ردیف پروژه‌های مهم مهر ماندگار قرار گرفت، گمان می‌رود هیچ کدام از این حرف‌های زیبا عملیاتی نشده است.

 

 

*توقف سد معشوره از سوی وزارت نیرو

با وجود اینکه این پروژه با حضور و مشارکت قوی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) آغاز شد و علی‌رغم اینکه تاکنون اعتباری بر این طرح تخصیص نیافته است، عملیات اجرایی این سد با جدیت از سوی قرارگاه انجام گرفته است.

دستور توقف این طرح عظیم از سوی وزارت نیرو به علت عدم صرفه اقتصادی صادر شد، چرا که به گفته مسئولان هنوز ابلاغی از سوی وزارتخانه یا هر مقام و مرجعی برای تامین اعتبار عملیات اجرایی این طرح به لرستان صورت نگرفته است.

پس از آغاز عملیات اجرایی این سد در دولت دهم احمدی‌نژاد و در زمان دهمرده استاندار سابق با بوق وکرنای زیادی همراه شد، حبیب‌الله دهمره استاندار سابق و الهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت با ابراز این نکته مهم که عمل قانونی و البته اخذ مجوزهای لازم از جمله ماده 16 (ماده 215) این طرح انجام گرفته است!!!!

علی‌رغم پیگیری‌های نماینده شهرستان کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، هوشنگ بازوند استاندار لرستان و مسئولان مرتبط این سد مهم و حیاتی با گذشت دو سال و علی‌رغم اینکه کار اجرایی و قابل قبولی در این پروژه عظیم صورت گرفته در پروژه این سد متوقف شده است.

 

 

* قرارداد اجرای پروژه سد معشوره ابلاغ نشده است

علاوه بر اظهارات سردار علی عبدالهی فرمانده قرارگاه خاتم، استاندار لرستان نیز از ابلاغ نشدن قرارداد اجرای پروژه ملی و مهم عمرانی سد معشوره برغم داشتن مصوبه سفرهای استانی و کلنگ‌زنی آغاز عملیات اجرایی توسط رئیس جمهوری سابق خبرداده است.

هوشنگ بازوند در این رابطه گفت: متاسفانه به دلیل فرصت‌سوزی که در گذشته انجام شده و برغم کلنگ‌زنی طرح از سوی رئیس جمهوری وقت و بازدید چندین باره مقامات ارشد دولت گذشته از این پروژه مجوز ماده 215 پروژه و قرارداد اجرای آن صادر و ابلاغ نشده است.

 

 

*علت عدم ابلاغ قرارداد طرح نداشتن توجیه اقتصادی پروژه است

استاندار لرستان با اشاره به پیگیری‌های انجام شده، برای ابلاغ قرارداد اجرای این طرح، اضافه کرد: مقامات وزارت نیرو علت عدم ابلاغ قرارداد اجرای طرح را نداشتن توجیه اقتصادی پروژه عنوان می‌کنند.

این ادعا را مسئول کارگاه پروژه تکمیل می‌کند و در این باره گفت: هنوز قراردادی با ما بسته نشده و بودجه کافی در اختیارمان قرار نگرفته تا کار را ادامه دهیم.

حسن میرزایی افزود: با روندی که در پیش است، بدون بودجه هیچ‌گاه این سد ساخته نمی‌شود، چراکه این سد بودجه هنگفتی می‌خواهد و ادامه کار آن به تصویب بودجه آن بستگی دارد.

 

 

*تصمیم وزیر نیرو بچگانه است / خسارت به بیت‌المال دارای تعقیب کیفری است

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به ابلاغ دستورالعمل وزارت نیرو در راستای توقف پروژه‌های در دست اجرای مربوط به استان‌های کرمانشاه، همدان، لرستان و کردستان که به حوزه‌های آبریز کرخه معروف هستند، گفت: در همین راستا با تشکیل جلسه با وزیر نیرو از این عمل جلوگیری شد، اما همان طور که در سفر رئیس جمهور به خوزستان مطرح شده است، همچنان به دنبال اجرایی کردن دستورالعمل ذکر شده، هستند.

الهیار ملکشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه سد معشوره از مهم‌ترین پروژه‌های منطقه است، عنوان کرد: متاسفانه علی‌رغم جلوگیری از احداث سد در مسیر آبریز کرخه، عدم بازده و توجیه اقتصادی پروژه سد معشوره را مطرح می‌کنند.

وی افزود: طرح این موضوعات از سوی متولیان وزارت نیرو مغرضانه است و به همین خاطر قرارداد خاتم الانبیاء و دولت را ابلاغ نکرده‌اند.

 

 

*پروژه سد معشوره دارای ردیف اعتبار بودجه است

رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروژه سد معشوره دارای ردیف اعتبار بودجه است، به طوری که حدود سه سال در این پروژه کار اجرایی شده و تصمیم وزیر نیرو بچگانه است و از یک وزیری با این سطح تحصیلات بعید به نظر می‌رسد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در دنیا مرسوم است، پروژه‌های عظیم در گام اول مطالعه می‌شوند و سپس به مرحله اجرایی می‌رسند، چگونه می‌شود، کار عملیاتی این طرح عظیم زیر سئوال می‌رود و عدم انجام مطالعه را مطرح می‌کنند.

ملکشاهی بیان داشت: اگر این پروژه با مقوله توقف روبه‌رو شود، هزینه 50 میلیارد تومانی دراین پروژه که از بیت‌المال هزینه شده است، هدر می‌رود.

 

 

* خسارت به بیت‌المال دارای تعقیب کیفری است

وی با بیان اینکه خسارت به بیت‌المال دارای تعقیب کیفری است، یادآور شد: دولت قبلی راه  صحیح را رفته است، توقف به دست تیم حاکم صورت می‌گیرد و باید جوابگو باشند.

این مسئول ایجاد ناامنی در منطقه را یکی دیگر از تبعات متوقف سد معشوره نام برد و خاطرنشان کرد: آب شرب، آب کشاورزی هستند و حیاتی محسوب می‌شود واین مهم نیاز اساسی مردم استان است.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اقدام وزارت نیرو مردم را تحریک می‌کند، کما اینکه اقدام آنها و احتمال همین ناامنی‌ها در شورای تامین استانداری برای این موضوع تشکیل جلسه داده و مصوباتی نیز در نظر گذشته است.

 

 

* مسئولان در حدی عاقل هستند که عمل کودکانه انجام ندهند

اعتقاد ما این است، مسئولان در حدی عاقل هستند که عمل کودکانه غیرمعقول انجام ندهند، چرا که اقدام آنها مناسب نیست، به طوری که هیچ عقلی این عمل را نمی‌پذیرد.

حبیب‌الله دهمرده که در دولت اعتدال و آبادانی مناطق محروم احمدی‌نژاد داعیه استانداری لرستان را برعهده داشت و دائما با بر رونق و سرعت ساخت و سازها و عمران و آبادانی در لرستان تاکید داشت، در جلسه شورای اداری استان با حضور رئیس جمهور در لرستان می‌گوید: سفرهای رئیس جمهور به لرستان منشا خیرات و برکات فراوانی برای این استان بوده و آنها را رکورد محسوب می‌کند که برای مردم لرستان بسیار پر برکت بوده است!!! ؟؟؟

آیا طلسم ساخت سد معشوره بزودی می‌شکند، یا مردم همچنان باید در انتظار شکسته شدن این طلسم بمانند…!!!

 

گزارش از: فیروز اسماعیلی‌نژاد

 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ماكه اميدواريم كارسدسازي ازسركرفته شود.اين حرفهاي آقاي ملكشاهي هم بخاطراين است كه خودشان رانزدمردم موجه نشان دهند.والاخودآقاي ملكشاهي ميدانندكارتمام است!

[پاسخ]

ناشتاس پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۴:

شیخ قبادی کجایی یادت بخیر …وقتی معاون خوزستانی وزارت نیرو از اجرایی شدن معشوره جلو گیری می کرد انقدر فشار اورد تا عزلش کردن

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹:

اگر از ابتدا اصولی اقدام می شد و فقط به فکر کلنگ زدن نبودیم این اتفاقات نمی افتاد. یه کلنگ بی پشتوانه و بدون تامین اعتبار. دولت هم بودجه کم آورده زیربار نمی ره. با غرض ورزی مشکلات را هم به نماینده بر می گردونیم

[پاسخ]

deleted پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۴:۳۹:

تعریف وتمجیدالکی به نظرت فایده هم داردشیخ چه گلی به سرت زده بدبخت قول می دم به نان شب هم محتاجی چه پروژه مهمی /چه اشتغال زایی،چه طرح عام المنفعه ای؟بیداری

[پاسخ]

سوری پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۶:۱۵:

ناامنی چرا؟مگه دیوانه ایم ایجاد ناامنی و رعب کنیم.بی خیال اینم سر بقیه بدبختی هامون

[پاسخ]

بازوند پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۶:۳۶:

یاد اون جمله ملکشاهی بخیر که دائما میگفت/مصوبه برداشت آب از سد معشوره رو گرفتم

[پاسخ]

دلفان پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۷:۵۳:

با تذکرات فرت و فرت نماینده های لرستان و کارشکنی هاشوندر کار دولت اید انتظار این تلافی کردن ها رو داشت

[پاسخ]

بيطرف پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۷:۱۶:

احسنت. اينا فقط بلدن آب و گل آلود كنن. آخر سر هم ميگن دولت با ما هماهنگ نبود. يكى نيست به يه زبونى به اينا بگه كه دولت منتخب همين مردمه. چرا شما مخالف نظر مردم شنا ميكنيد؟؟؟

[پاسخ]

رومشکانی الاصل پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹:

ای بزر گوار چه هراسی داری که اسم واقعی خودت را نمی نویسی

[پاسخ]

deleted پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۴:۳۷:

خداوندمتعال می فرمایدماسرنوشت هیچ قومی را تغییرنمی دهیم مگرآنکه خودشان بخواهندعزیزجان یک دست صداندارد

[پاسخ]

ناشتاس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۲ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹:

اگر به کامنت های گذاشته شده ذیل توجه کنید متوجه دلیل عقب افتادگی این شهر میشوید یکی احساسی از ملکشاهی دفاع میکنه دیگری از قبادی بعد امامی بعد رقابت کوهدشتی رومشکانی بعد اصولگرا اصلاح طلب وای بر ملت ما ………… عزیزان واقعیت اینه که اقای قبادی اقداماتی جهت اجرایی شدن سد معشوره انجام داد الان دولت به دلیل فشار مردم ونمایندگان خوزستان کار را متوقف کرده حالا وظیفه ما و نماینده است از هر طریق ممکن داد ومظلومیتمان را به گوش مسولین کشوری برسانیم تاسد معشوره که برای تامین اب کوهدشت رومشکان طرهان کوانی پیش بینی و طراحی شده دوباره فعال شود

[پاسخ]

نوری نظری طبا در گفته :

فقط محال محال است
به امید خدا این طلسم خواهد شکست
و بزودی دشتهای شهرستان کوهدشت با ابهای کشکان و سیمره سیراب خواهند شد

[پاسخ]

ي د پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶:

آقاي نظري آب سدمعشوره به كوهدشت نخواهدرسيد.واقع نگرباش عزيزم.

[پاسخ]

شریفه محمدیان در گفته :

دلم تنگ میشود نه برای خودم بلکه برای مردم زادگاه خودم که چه مظلومانه مینگرن به از دست دادن پروژه هایی که هرکدام از اینها میتوانستن پر کنن بیکاری جوونای این شهر را

[پاسخ]

کوهدشتی مقیم مرکز در گفته :

همشهریان خوبم سلام
آیا تا کنون به این فکر کرده اید که کوهدشت جزیره ای بیش نیست. پس چرا ناراحتید. جزیره حقی برای سراب شدن ندارد چون دور و بر آن را همه آب فراگرفته و نیازی به آب ندارد.
دو سه ماه قبل مردم اهواز در یک راهپیمایی محدود و آرام کنار رودخانه کارون تجمع و با چسب زدن دور لب خود با کاغذ نوشته هایی اعلام کردند ما کارون را می خواهیم. جناب دکتر روحانی رییس محترم جمهور هم در اهواز به آنان قول داد از سرچشمه های کارون کسی اجازه برداشت آب ندارد.
ما جزیره ایم. هزاران سال است دو رودخانه خروشان سیمره و کشکان شهرستان ما را احاطه کرده پر سر و صدا به خوزستان می ریزند. ما بدون پل نمی توانیم از کوهدشت خارج شویم. مصیبت رودخانه ها مال ما و سود و لذت آن برای دیگران.
خوزستان بخشی از ایران است و حق حیات دارد. منکر این حرف هم ایرانی نیست. ولی لرستان هم بخشی از ایران بعلاوه صاحب این آب است. پس شرعأ و عرفأ حق برداشت اول با لرستان(کوهدشت) است و مابقی با دیگر مردم این سرزمین. دولت های پیشین هر سیاستی برای ساخت سدهای متعدد کرخه در خروجی این دور رودخانه از لرستان داشته و نمایندگان مجلس ما در آن زمانها یا کر و کور بوده یا.. گرفته اند دلیلی ندارد مردم تاوان آنرا بدهند.
پس بر ماست از این حق خود به هر راه مسالمت آمیزی که در دولتمردان اثربخش باشد دفاع جانانه کرده و زندگی فرزندانمان آن دیار را بیش از این با خطر مواجه نکنیم.
. وقتی ما نه در نشریات نه در مجلس نه در دیدار مسئولین نه در رادیو و تلوزیون هیچ حرفی در این باره نمیزنیم آنان هم فکر میکنند که ما به این کار راضی هستیم. پس ماییم و آینده فرزندان آن سرزمین. والامر الیکم.

[پاسخ]

سیروس در گفته :

برا مسئولین متاسفم که مردمو سر کار گذاشتن. اقای ملکشاهی ای 2 سال کجا تشریف داشتین.

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

ملکشاهی دست تنهاست خدا کمکش کنه

[پاسخ]

ناشتاس پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۵:

شیخ قبادی کجایی یادت بخیر …وقتی معاون خوزستانی وزارت نیرو از اجرایی شدن معشوره جلو گیری می کرد انقدر فشار اورد تا عزلش کردن

[پاسخ]

رومشکانی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۶:۱۰:

دست تنهاست؟؟؟چی میگی دوست عز یز ایشون نماینده مجلس اند رئیس کمیسیون قضایی ان ایشون نتونه کاری کنه بابای من میتونه؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

ما مردم نیز مقصریم یک بار هم که شده به صورت یکپارچه
و متحد همه جمع شویم و صدای فقر و اعتراض و حقانیت خود را به گوش دولتمردان برسانیم این دولت قطعا هزاران کشاورز را نا امید نخواهد کرد چون هم تدبیر دارد هم امید

[پاسخ]

ehsan پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۲:۲۷:

می بینیم چطور با تدبیر و امیدش حال مارو می گیره…..شرط می بندم شش ماه دیگه مردم همه دلشون برای احمدی نژاد تنگ میشه…..

[پاسخ]

آزادبخت در گفته :

درخواست مردم از نماینده شهر پیگیری سد معشوره است نه تهدید وزیر نیرو به زندان کارهای بچه گانه با مستنداتی که در اختیار دارید بادولت تدبیر امید وارد کار شوید به امید خدا موفق می شوید اقای ملکشاهی .مردم مظلوم کوهدشت سی سال است که ضربه این سیاسی بازی های نابخردانه را می خورند اگر مدارکی دارید برای مردم رو کنید که کارتان قانونی بوده هرچند بعید میدانم کار دهمرده دولت احمدی نژاد در خصوص سد معشوره روال قانونی خود را طی کرده باشد !در این خصوص مردم هم پشت شما هستند به امید روزی که سد معشوره مردم شریف ومستضعف کوهدشت را سیراب نمایید .

[پاسخ]

عدالت پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۰:۴۲:

بعید میدانم کار دهمرده دولت احمدی نژاد در خصوص سد معشوره روال قانونی خود را طی کرده باشد !……….بعید میدانی؟یه نگاه بکن به خودت.به نظرت در اون حدی هستی که درباره دولت قبل نظر بدی؟فعلا یک سال گذشت سه سال بعد تدبیر وامید رو هم میبینیم .فعلا که داره کارهای دولت قبلو سر حوله اموراتش قرار میده .از خودشون ابتکار که ندارن

[پاسخ]

آقای دلواپس در گفته :

آقای ملکشاهی تا رفت دنبال کارای شهرستان کردن رومشکان همه چی پرید

[پاسخ]

ehsan پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۲:۲۸:

دقیقا….انگار نه انگار که کوهدشت دو برابر رومشکان جمعیت و هزاران برابر رومشگان سابقه داره.

[پاسخ]

deleted پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۴:۴۰:

رومشگان هم جزواین کشوره و جزو کوهدشت مگه کاربدی کرده 40ساله که بخشه اگه ارتقاءپیدا کرده گناهه همشهری عزیزآقای ملکشاهی تلاش کرده ازش ممنونیم

[پاسخ]

گراوند در گفته :

قبادی کجایی که یادت بخیر

[پاسخ]

گرررررراوند پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۵:۱۸:

این یادها را باید در دفترچه خاطرات نگه داری کرد که چون رعد برق کوهدشتو بیچاره کرد این قبادی جانت.

[پاسخ]

بیکار پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۲:۰۲:

قبادی لنگه ملکشاهیه فرقی با هم ندارن

[پاسخ]

ناشتاس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸:

قدرنشناسی گناه بزرگی قدر قبادی را ندونستیم ا ین نتیجش اگر یک دور دیگه نماینده بود کوهدشت متحول میشد فرصتها دارن از دست میرن تقصیر ملکشاهی هم نیست اخه زمان احمدی نژاد توجه ویژه ای به مناطق محروم داشت ولی دولتهای رفسنجانی خاتمی روحانی همش به فکر استانهای برخوردار هستند

[پاسخ]

محمود مهکی قم در گفته :

دولت خلیج فارس را پمپاژ کند(با پول ملت) برای خوزستان ،ما هم برای خودمان سد بسازیم،این است منطق ما ای دولت تدبیر وامید

[پاسخ]

گراوند در گفته :

کاش دولت سابق به جای کار تبلیغاتی کار ساخت سد را با کارشناسی دقیق شروع می کرد حالا مردم مانده اند و وعده و وعیدهای کاذب دولت سابق…

[پاسخ]

ehsan پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۲:۳۰:

نه اینکه دولت های قبل تر و باب میل جنابعالی همه کارشناسی و دقیق کار کردن!!!!!!

[پاسخ]

بازوند پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۰:۳۳:

وعده های کاذب دولت قبل؟؟؟؟دیدت خیلی وسعتش کمه جناب گراوند.دولت قبل رو هیچ کسی نمیتونه تکرار کنه از لحاظ خوبی هاش واسه مردم.فقط سال آخرش سخت شد اونم علتش مشخص بود.دولت جدید یه ساله اومده چه کار کرده؟چه پروژه ای افتتاح کرده؟اصلا کلنگ طرحی زده شده/همو غمش شده ارتباط با آمریکا و تعطیلی نیروگاهها و …..فعلا که داره طرحهای قبلو کنسل میکنن استخدامی های قبلو کنسل میکنن .تازه میخان یارانه نصف مردمو قطع کنن و ……

[پاسخ]

سمیرا در گفته :

کوهدشت عزیزمان همیشه درگیر سیاست و بازی های سیاسی بوده،هست و خواهد بود. و تنها قربانی آن مردم والبته کشاورزان زحمت کش بوده اند.

خاموش شدن این کور سوی امید را نیز به همه دوستداران کوهدشت تسلیت میگویم.

[پاسخ]

بازوند در گفته :

ملکشاهی پیگیری نکرده حالا میخواد با حرف زور حقمون بگیره یعنی از طریق قوه قضاییه …بابا خوذت برو دنبال نخودسیاه

[پاسخ]

محمود در گفته :

اب الیگودرز بردن قم کسی نبود دادی بزنه حالا نمایندگان خوزستان برای استانهای بظاهر غیور تصمیم میگرند حقمان بیشتر از اینها نیست

[پاسخ]

پرويز گراوند در گفته :

آقاي ملكشاهي اگر نماينده ي مردم شهرستان كوهدشت است، بايد در اعتراض به اين ظلم مضاعف در حق كوهدشت و لرستان استعفا دهد و تا حل اين مشكل، در مجلس حاضر نشود و اگر مشكل حل نشد، كلاً استعفا دهد و نام خود را در تاريخِ لرستان و كشور ماندگار سازد. به قول شريعتي هميشه در زندگيِ انسان ها لحظاتي وجود دارد كه به اندازه ي تمامِ گذشته ارزش دارد؛ تصميم ملكشاهي مي تواند يكي از اين لظات باشد.

[پاسخ]

بازوند پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۶:۳۴:

هر کسی یاری ترک صندلی قدرت را ندارد…..

[پاسخ]

امرایی از رومشگان پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۸:۰۴:

کاش زودتر این حکم تاریخی رو صادر میکردی پرویز جان دیگه دیر شده چون ایشان دارن اونجا دکتری میگیرن

[پاسخ]

ناامید در گفته :

انصافا تا حالا که چند سطر اول این نوشته رو خوندم فکر میکردم قبادی لاف میزند که با رایزنی وفشار دولت رو مجبور کرده کار اجرایی سد رو شروع کنه.!!
فکر میکنم نماینده محترم فعلی ،جناب اقای ملکشاهی همت کند امضا وحمایت نماینده ها رو جلب کند به دولت جهت اقدام فشار بیاورد.
البته اگر هم واقعا انجام این پروژه از نظر کارشناسی منطقی نیست خوب با شجاعت یک بار دیگه به مردم اعلام کند. ومردم هم باید این واقعیت را بپذیرند

[پاسخ]

پارسيان در گفته :

اقاي ملكشاهي دربدوتبليغات فرمودند اصلا اين طرح وجود ندارد ودروغ است .اما بعدا متوجه شدند كه وجود دارد. سپس كفتند كه طرح ان يك كاغذ پاره است .سپس در زير فشار افكار عمومي افاضه فرمودند كه به صرفه نيست .اخر بار هم فرمودند كه سي سال طول مي كشد .در نهايت وقتي كه ديدند سايرنمايندگان از اين طرح عظيم حمايت مي كنند اعتراف نمود كه اين طرح عظيم سه سال است كار ميكند .اي مردم خود قضاوت كنيد كه ايا تمام اين فرمايشات ضد ونقيض براي چيست/ فقط وفقط براي كم رنگ جلوه دادن اقدامات نماينده قبلي بود ان هم به قيمت از دست دادن اين بخت بزرگ .اي مردم قضاوت كنيداز ماست كه برماست زيرا حق گرفتني است نه دادني حال به ياد ان جمله كه در نامه فعالان سياسي به نماينده محترم اليگودرز امده بود . . كه گاها بعضي از افراد تاثير گذار با اعتقاد به انتقام از عدم همراهي مردم كوهدشت پيگيرموضوع نشدند .اري معشوره ترا من چشم در راه

[پاسخ]

خلیل در گفته :

سلام،

مواظب باشید که این سد سازی ها جنبه اقتصادی داشته باشد. در خراسان سد دوستی را برای تامین آب مشهد ساختند اما اکنون خشک است و میلیاردها تومان هزینه بی نتیجه مانده است.

[پاسخ]

خلیل در گفته :

یا همچنین مانند سدهای اطراف دریاچه رضائیه و جاده ی رو آن که موجب خشک شدنش شده است/

[پاسخ]

مردم عزیز مراقب باشید در دام جوسازانی که میخواهند سنگ لای چرخ این دولت بگذازند نیفتید اختلاس وغارت بیت المال در دولت نهم ودهم(دولت احمدی نژاد) موقعیت خیلیها را به خطر انداخته است ولذا میخواهند با ایجاد جو کاذب اذهان شما مردم عریر را منحرف کنند یقین بدانید اگر این دولت بودجه داشته باشد کوتاهی نخواهد کرد بودجه ای برای مملکت باقی نمانده هزاران میلیارد به غارت رفته است توقع این بود که شبانه روز به موضوع اختلاس وغارت بیت المال پرداخته شود انگار نه انگار که اتفاقی افتاده

[پاسخ]

رومشکان پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۰:۳۸:

غارت دولت قبل؟؟؟؟؟؟؟دوست عز یز خوبه دارای با یارانه ای زندگیتو میچرخونی که میراث دولت قبله…..شرمت باد به خاطر تهمتهای ناروا.خدایی بالا سره دوست عز یز.دولت قبل مشکلاتی داشت مثل دولت های قبل تر نه دیگه اینجور که شما می فرمائید

[پاسخ]

مطلع پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰:

اگه دولت قبل بد بوده و کارهاش بد بوده چرا دولت جدید داره کارهاشو ادامه میده؟چرا میگفتن یارانه تورم زا بوده ولی میخان مرحله دومشو اجرا کنن اونم با حذف نصف مردم-چرا میگفتن تحریم تاثیر نداره ولی الان خودشون دست به دامن کشورهای غربی شدن و حتی نیروگاهها رو تعطیل کردن-چرا میگفتن مسکن مهر اشتباه بوده ولی خودشون ادامه ش دادن فقط اسمشو عوض کردن به مسکن اجتماعی.هر چند یه واحد هنوز نساختن-چرا گیر دادن به دولت قبل چرا گفته با آمریکا ارتباط برقرار کنیم در حالی که خودشون باهاشون عکس یادگاری میگیرن-چرا افزایش قیمتها از جمله خودرو رو به بی کفایتی دولت قبل نسبت دادن ولی خودشون الان با وجود گذشت یه سال نتونستن ارزون کنن و میگن علت گرونی تحر یمه-چرا میگفتن سفرهای استانی خرج اضافه است ولی خودشون دارن انجامش میدن اونم دقیقا عین برنامه های دولت قبل-چرا گفتن۹۰روزه همه چی عالی میشه ولی نشد-و……….

[پاسخ]

مهدی پور پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۲ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴:

مثل اینکه انتخاب نام مطلع برازنده جنابعالی نیست. مشکلات دولت احمدی نژاد اونقدر ریشه ای و وخیم است که نیاز به فرصت زیادیه که ایران نفس بکشه. پیشنهاد میدم صبر پیشه کنید .
درضمن بحث یارانه که به تصویب رسیده راه بازگشت نداره جناب مطلع. کسی که می گفت تحریم تاثیر نداره احمدی نژاد بود که ما رو به اینجا کشید. پیشنهاد میدم شرایط مسکن اجتماعی رو هم مطالعه کنید.
مسایل دیگه ای هم که گفتین روشنه که کاملا برعکسه.

[پاسخ]

بازوند پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۲ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۳:۵۴:

آقای مهدی پور اگه از ته دل میگی دولت قبل خیلی بد بوده همین فردا برو یارانه تو قطع کن تا باورمون شه .اگه این یارانه احمدی نژاد نبود که……

[پاسخ]

امرایی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۲ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۳:۵۹:

جناب مهدی پور آقای روحانی نگفتن90 روزه وضع خوب میشه؟نگفتن سفر استانی بده خودشون دارن ادامه میدن؟نگفتن تحریم بی اثره/دولت قبل کفایت نداشت/پس الان چیه دست به دامن اشتون شده

[پاسخ]

رومشکان پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۰:۰۶:

آقای مهدی پور فکر نکنم جناب مطلع چیز اضافه ای نوشته باشن فکر کنم شما دارید تاریخو جعل میکونید پس لفظ نامطلع برازنده شماست .هنوز یه سال از این حرفا نگذشته که مردم فراموش کرده باشن.مردم خودشون بهترین قاضی ان.هدف ما مخالفت با دولت تدبیر نیست بلکه داریم حرفهاشونو یادآوری میکونیم و میگیم اگه میگفتید راه دولت قبل بد بوده چرا دارید ادامه میدید

[پاسخ]

مطلع پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۰:۳۱:

آقای مهدی پور اگه میدونستم مرور وقایع چند ماه پیش اینقده ناراحتت میکونه و حتی اتفاقی که هفته پیش رخ داده رو انکار میکونی (سفر استانی به بندرعباس/اجرای برنامه دقیقا عین دولت قبل-سندش هم پخشش تو شبکه خبر) اصلا نمیگوفتم این حرفا رو/حق با شماست اصلا هر چی شما بگید همون درسته من خواستم با جعل تاریخ فرافکنی کنم از همه معذرت میخام/موفق باشی بدرود برای…

[پاسخ]

رومشکان پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۰:۳۶:

شرایط مسکن اجتماعی؟آها جناب مهدی پور مسکن اجتماعی همونه که هزارتاشو تو کوهدشت ساختن؟؟قربانت شوم چرا فرافکنی میکونی مسکن اجتماعی کجاست تا بریم شرایطشو بخونیم

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۰:۳۴:

دمت گرم مطلع حرف دل ما رو گفتی….

[پاسخ]

د پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۰:۴۱:

درود بر دولت قبل

[پاسخ]

ناشتاس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴:

این شهر تا دلسوزانی مثل جنابعالی دارد هیچ غمی ندارد بنده خدا بحث چپ و راست نیست بحث اینه که این سد زندگی مردم را متحول میکنه

[پاسخ]

آرمین بازوند پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۴ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۴:۱۲:

دوست عز یز کافیه چهر نفر افکارش مثل آقای مهدی پور باشه دیگه سدی نمیمونه

[پاسخ]

کامران رحیمی مقدم در گفته :

سد معشوره به عنوان آرزو و خاستگاه چندین دهه کوهدشتیها نباید تعطیل شود
در 4 دهه انقلاب اسلامی انصافاً در تمامی استانها تحولات عظیم و درخور تحسینی رخ داده و این درحالیست که علیرغم حضور حماسی و پرشور لرستانیها در تمام عرصه ها ، همیشه لرستان و بخصوص کوهدشت مورد بی مهری قرار گرفته است ،مجمع نمایندگان استان لرستان با همدلی و مساعدت میتوانند از تعطیلی پروژه های عمرانی ممانعت نمایند .
وزیر نیرو بایستی بخاطر این تصمیم مواخذه و استیضاح شود .
دولت تدبیر و امید نباید بذر ناامیدی و یأس را در این خطه شهید پرور بپاشد .

[پاسخ]

سروش در گفته :

بابا سد مى خواىم چکار فردا جوانهاى غىور مىرن شنا غرق مىشن بعد ما ها هم بخواىىم برىم محىط رو نا امن مىکنن تا معلوم باشه دنىا دست کىه. خداىش به ما کوهدشتى ها مىاد صاحب سد شىم.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

واقعا شعار تبلیغاتی اقیانوس برازنده آقایان بود ولی متاسفانه این اقیانوس بی کران!!!!!!! آب شهر مان را نیز سراریز وسعت خود نمود وسعتی به اندازه بی کفایتی .

[پاسخ]

مهدی رشنو (بهزاد گرافیک ) در گفته :

آقایان منتقد آقایان محترم آقایان عزیز
همه ی ما کوهدشتی هستیم و ب فکر پیشرفت کوهدشت
حالا هر کسی ب نحوی از کار ریز گرفته تا درشت دوست داره انجام بده حالا یا در توانش هست و انجام میده و یا مثل نماینده های سابق خودشون رو به کوچه علی چپ میزنن و ردمیشن از یک پروژه بزرگ و عظیم و نجات دهنده فقر و بدبختی و اعتیاد
بهتره ک منصفانه قضاوت کنیم شماهایی که حرفای بالا رو زدین و ب نماینده شهرمون تهمت میزنید بدونید که حداقل کاری که جناب ملکشهای تونستن انجام بدن رو کردن و جانانه دارن دفاع میکنن برای حفظ و ایجاد و اجرایی نمودن طرحهای بزرگ
خداوکیلی کدوم یکی از ما کوهدشتیا حتی در دوره های قبل مثل اون هموطن اهوازی اومدیم تو خیابون یا جلوی فرمانداری و یا جاهای دیگه و از حق و حقوقی که مال خودمون هست و پایمال شده دفاع کردیم
از قدیم و ندیم گفتن یک دست صدا نداره
بهتره که بجای تخریب جناب ملکشاهی کمکش کنیم و ما هم صدامون رو بیاریم بالا و از حقمون دفاع کنیم.
زنده باد کوهدشت و کوهدشتی بی منت و سرافراز
پچ پچ و در گوشی حرفیدن ب دردمون نمیخوره
لطف کن دوس عزیز از اینجور نظرها هم خودداری کنید
(((((قبادی کجایی که یادت بخیر

برا مسئولین متاسفم که مردمو سر کار گذاشتن. اقای ملکشاهی ای ۲ سال کجا تشریف داشتین.

ماکه امیدواریم کارسدسازی ازسرکرفته شود.این حرفهای آقای ملکشاهی هم بخاطراین است که خودشان رانزدمردم موجه نشان دهند.والاخودآقای ملکشاهی میدانندکارتمام است!))))

[پاسخ]

جانم فدای رهبر پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۳:۴۹:

اینهمه حقوق مردم کوهدشت ضایع میشه و همیشه مظلوم واقع میشه چون شما…
روزگاری هر وقت معبری باز نمیشد وهیچ گردانی مسئولیت اونو قبول نمیکرد .مردم غیور کوهدشت (بسیج) با جانفشانی حماسه می آفریدند ونام گردانهای کوهدشت به خط شکن معروف بود
دوست عزیز در مقابل مظلومیت و بی کسی کوهدشتی سکوت کنیم و بالاتر از گل در مقابل مسئولین نگیم
ببینن مسئولین بروجرد چکار کردند وبروجرد کجا رساندند در مقابل حداقل به خیابانهای اصلی کوهدشت نگاه کن ببین 10متر آسفالت بدون چاله میبینی …طرح وآبادانی وکشاورزی …
هیچکدام از نمایندگان کوهدشت گامی واسه مردم کوهدشت برنداشتند جز اینکه هر کدام وارد مجلس میشن تنها کارشان جابجایی چند مسئول کوهدشتی به نفع طرفداران خودشون

[پاسخ]

آرش از کوهدشت پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴:

بهزاد جان خودتو بخاطر این حرفا ناراحت نکن اینا هدفشون ابادانی کوهدشت نیس هدفشون یه چی دیگست

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

کجایی امامی که یادت به خیر

[پاسخ]

خصه هور پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴:

یادش بخیر نباشد، مسئولین شهر ما از ریشه باعث نابودی این سرزمین شده اند و این باید ازبیخ کنده شود.

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴:

ببخشید امامی چکار کرد ما خبر نداریم؟؟؟

[پاسخ]

م پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۰:۳۵:

امامی اگه 12 سال تلاش میکرد الان اب توکوهدشت بود اون فقط دنبال مدی مدرسها بود

[پاسخ]

بیکار در گفته :

نه تنها سد معشوره بلکه ظرح پروژه پمپاژ درب گنبد هم به جایی نرسیده

[پاسخ]

سیامک در گفته :

کجایی امامی راد یادت بخیر ای آقای ملکشاهی فقط کرسی مجلس رودو ساله آشغال کرده وگرنه کار خاصی از او ندیدیم

[پاسخ]

رومشکانی الاصل پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۸:۰۲:

خودت هم می دونی اگه ملکشاهی موقعیت اقتصادی که دوره نمایندگی امامی وقبادی داشتند در اختیار داشت با درایتی که از ملکشاهی سراغ داریم الان آثار تلاش او را همه می دیدیم پس اوضاع اقتصادی تاثیر بسزایی در کند شدن به اجرا در آوردن طرح ها ی عمرانی دارد

[پاسخ]

بازوند پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷:

مگه موقعیت الان چشه؟واسه همه استانها بودجه هست واسه ما نیست؟؟؟/خودتو سر کار نذار رومشکانی ….بعد اینکه کسی که کارت دعوت واسه ملکشاهی نفرستاده بود خودش اومد و قول انجام کار داد/الان دیگه نمیتونه بگه بابا تحریمه مملکت و …

[پاسخ]

deleted پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۴:۴۴:

کارخاص امامی چی بوده تو این همه سال که کرسی رواشغال کرده بودچه گلی به سرمردم کوهدشت زدبابا به خدا دارین الکی به به وچه چه می کنیدهیچ آبی ازاین بزرگواری که اسم بردی برامردم گرم نشدبجربرای خانواده خودش

[پاسخ]

عظیم آزادبخت در گفته :

درود بر نماینده پرتلاش کوهدشت قطعا آقای ملکشاهی چون یک قاضی کارکشته است می تواند با تحت فشار قراردادن وزارت نیرو به لحاظ پیگردهای قضایی اتلاف منابع ملی از دیگر نمایندگان استان مثمر ثمرتر باشد.

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۰:۴۰:

تشو یق…………

[پاسخ]

ناشتاس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶:

این شهر تا دلسوزانی مثل جنابعالی دارد هیچ غمی ندارد بنده خدا بحث چپ و راست نیست بحث اینه که این سد زندگی مردم را متحول میکنه

[پاسخ]

فریاد در گفته :

فریاد فریاد از این مردم که زحمت نیم ساعت تفریح در زیباترین مناظر طبیعی کشور را به خود نمی دهند .همه ی اسباب وآلات مهندسیوخانه ها وکانکس ها را برداشتند شما در خوابید تازه هرکس اسم معشوره را ببرد می گیرنش وزندانش میکنند .خداحافظ گاوشمار خداحافظ معشوره خداحافظ آب خداحافظ آبادانی خدابه داد برسد .مرخدارحمش بیا

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

باحلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشود این طرح توسط چندین نماینده کوهدشت افتتاح شد وهر نماینده شروع طرح رو به اسم خودش عنوان کرد و تبلیغات و بنرهای مردم وتشکرهای مخصوص. ولی شما مردم غیور برای اجرایی شدن این طرح چکار کردید بجز تخریب همدیگر.

[پاسخ]

مهرعلی درویشی - شیراز در گفته :

جناب آقای دکتر روحانی رییس محترم جمهور در سفر اخیرشان به استان هرمزگان در یکی از سخنرانیها گفتند : باید هر استانی از داشته های خدادادی که در اختیار دارد به طریق اولی استفاده نماید . مفهوم این حرف این است اگر خوزستان ، هرمزگان ، بوشهر و … نفت و گاز دارند این استانها باید از محل در آمد نفت و گاز استفاده بیشتری ببرند . اصلاً بهتر عرض نمایم در قانون بودجه سالانه برای استانهای برخوردار از نفت و گاز ردیفی تحت عنوان “اعتبارات دو درصد نفت و گاز ” وجود دارد که اتفاقاً دارای درصد تخصیص بیشتری هم نسبت به سایر ردیف های اعتباری می باشد . هدف از ذکر این مقدمه این است که به این نتیجه گیری برسم ؛ چگونه است که در آنجا استانهای برخوردار از نفت و گاز در اولویت استفاده از این نعمات خدادادی هستند و لی در مقوله آب آنهم در لرستان مظلوم قضیه درست عکس آن می شود؟! منظورم این است چرا باید آب خدادادی استان لرستان برای رفع عطش و مشکل استانهای قم و خوزستان با اعتبارات هنگفت و در مقابل چشمان بهت زده هم استانیهایمان به آن استانها سرازیر گردد و این در حالی باشد که ما خودمان به دلیل خشکسالیهای پی در پی به این مایه حیاتی به مراتب محتاجتر و نیازمند تر هستیم ؟! بنده نمی گویم استانهای قم و خوزستان و … حق حیات ندارند ولی آیا نباید استان لرستان با این تعداد جمعیت و ادای دینی که در طول هشت سال دفاع مقدس و در تمامی صحنه های سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی نسبت به نظام جمهوری اسلامی نموده و از طرفی یکی از قطب های کشاورزی و دامپروری کشور است ؛ در اولویت بهره مندی از نعمت آب شرب و آب کشاورزی قرار گیرد ؟! واقعاً جا دارد و بلکه خواست عمومی و مطالبه جدی مردم شریف کوهدشت از نماینده محترم جناب آقای ملکشاهی این است که با همکاری و همدلی با مسئولین محلی بویژه جناب آقای مهندس بازوند استاندار محترم و از طریق تشکیل جلسه با خود شخص ریاست محترم جمهور ، وزیر محترم نیرو و دیگر مسئولین ذیربط هر چه سریعتر نسبت به تبیین موضوع و رفع مشکل موجود اقدام نمایند .

[پاسخ]

چارقلایی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۳:۴۱:

دمت گرم همشهری ،استاد بزرگوار

[پاسخ]

آرین‏ ‏ در گفته :

با پمپاژ آب سد سیمره برای دشت رومشگان خلاء سدمعشوره جبران می شود در ضمن شهرستان شدن رومشگان به نفع کوهدشت هم هست چون ۴۳هزار نفر از جمعیت کوهدشت کاسته شده و شهرستان شدن رومشگان زحمت کوهدشت را کم کرده وظلمی هم به کسی نشده چرا بعضی از دوستان اینقدر حساسیت به خرج می دهند اشاالله در فرصت های باقیمانده آقای ملکشاهی زحمات شما را جبران خواهد کرد.

[پاسخ]

بازوند در گفته :

آرین جان 43هزار نه 55هزار درسته…چرا همه دوست دارن جمعیت رومشکان رو کم جلوه بدن

[پاسخ]

آشنا پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۱:۲۶:

رومشگانیا سعی نکنید هر طور شده جواب بدین میشین مثل تازه به دوران رسید ها

[پاسخ]

بازوند پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۲ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۳:۵۶:

هدف ما بیان واقعیت هاست دوست عز یز…..ما تازه به دوران رسیده شماها قدیمی/کجا رو گرفتید؟

[پاسخ]

بازوند پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵:

جناب آشنای غریبه خودت هم منظورتو از جمله ت فهمیدی؟بر فرض که درست باشه /ما تازه به دوران رسیده شما قدیمی و با سابقه/خدایی کجا رو گرفتید؟؟

[پاسخ]

فریده در گفته :

تا ابد ما پیشرفتی نخواهیم داشت چون یک شهر سیاست زده وهرکدام از کار دیگری ایراد میگرن اون ناجی واقعی شهر ماکیست که به فکر شهر باشد همه به فکر قدرت ومنفعت شخصی هستن باور نمی کنید وضعیت خودتان راببینید ازهمه لحاظ فرهنگی دانشگاههاوبقیه ادارهها

[پاسخ]

امرایی در گفته :

سد معشور سر کاری ایست

[پاسخ]

آزادبخت تهران در گفته :

ما رای دادیم که از حقوقمان حمایت شود ونماینده ای که به مجلس راه می یابد باید از تمام پتانسیل خود واطرافیان در جهت دستیابی به حقوق مردم استفاده کند .رای مردم حق الناس است ،و این حق بر گردن نمایندگان میباشدکه کوتاهی در برابر آن ظلمی است بس بزرگ ،این حرفها فقط خطاب به نماینده ی محترم شهرمان نیست خطاب به نمایندگان محترم کل استان است زیرا رونق هرشهر بستری جهت آبادانی استان فراهم خواهدکرد، لذا از همه مسئولین شهرستان،استانداری محترم ونمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی استدعا داریم که نسبت به حقوق این استان مخصوصا شهرستان شهیدپرورکوهدشت کوتاهی ننموده وتمام تلاش خودرا به کار گیرندزیرا که همت بلندشماراهگشاست. به امید موفقیت وبهروزی برای همه ی مسئولین

[پاسخ]

من درعجبم چرا بعضي اين قدر بد بخت هستند كه با تعصب بي جا وسياسي كاري حاضرند آينده شهر رافداي باند خود كنند وگناه را گردن دولت گذشته مياندازند وازعملكرد بي كليد و تدبير وزير نيرو كه خوزستاني است وبراي استان خودش تلاش مي كند دفاع ميكنند واي بر ما واي بر ما واي بر ما از ماست كه بر ماست

[پاسخ]

پیران .ش در گفته :

برای رسیدن به اهداف بزرگ اجماع همه نخبگان می طلبد .و چه زیباست که برای اولین بار در تاریخ سیای شهرمان همه کوهدشثی ها ما شویم و بلوغ سیاسی خودمان به نمایش بگذاریم و از منافع شهرستانمان عدول نکنیم، همه نخبگان از جمله همه نمایندگان دوره های متوالی مجلس شورای اسلامی ، مدیران ارشد اجرایی ، اساتید دانشگاهی ، روحانیون ، نظامیان ارشد ، فرهنگیان ،هنر مندان ، دانشجویان و سایر گروه ها و با حمایت توده های مردمی با عقلانیت و با دلیل کارشناسی به مسئولان بقبو لانیم که چراغی که به خانه رواست به مسجدحرام است و بگویم ما که رکوردار بیکاری در کشوریم از هر جای دیگر به این آب محتاجتریم .

[پاسخ]

محسن ازادبخت(از طرهان) در گفته :

غم اين خفته ي چند

خواب در چشم ترم مي شكند
نازك آراي تن ساق گلي

كه به جانش كشتم

و به جان دادمش آب

اي دريغا به برم مي شكند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

غریبی از غریبستان کوهدشت در گفته :

گفتن اززنبور بی حاصل بود باکسی ناخورده در عمر خود نیش/تا تو را نباشد حالی همچو ما حال ماباشدتوراافسانه پیش
باسلام وعرض احترام وادب به همه همشهریان عزیز وارجمندومظلومان همیشگی وسلام به وکیل ونماینده آنان آقای ملکشاهی
سال 91 باحضور طلاب کوهدشتی اقای ملکشاهی فرمایش کردند که مبلغ 250 میلیارد از منابع خاص برای تزریق به سد معشوره هماهنگ کرده اند وخبرهای خوش دیگری در مورد کوهدشت بیان کردند آن جلسه که در یکی از مدارس حوزه درقم برگزارشد بعید است نماینده دروغ گفته باشد پس می شود حدس بزنیم دستهای دیگری قویتر ا ز نماینده پشت کار است لذا مردم خود باید در چهار چوب قانونوبا همفکری ببزرگان علمی سیاسی دلسوز باجدیت پی کاررابگیرند در آن جلسه اقای ملکشاهی با اطمینان وآرامش حرف تزریق 250میلیارد به سد معشوره را زدند نشانش اینه که یک روحانی احتمالا آقای قبادی فرمودند اقای نماینده کوهدشت چرا مسولیت دو کمیسیون را قبول کردی که تمام وقتتان هدر کمیسیونها رود و وقتی برای موکلان کوهدشتی نمی ماند که جوابی کلی شنید اگر وزیرمحترم خوزستانیست یا دولت بودجه کم دارد تدبیرش نباید قفل کردن امید مردم ستمدیده کوهدشت باشد سخن دیگر اینکه جناب ملکشاهی شما مشمول کلکم راع وکلکم مسول عن رعیه می باشید مردم بر گردن شما حق دارندوشماموظف به احقاق حقوق آنان لذا با افتخار از آنان دفاع کنید بدانید همانطور که نجات یک انسان نجات جامعه است وناامید کردن یک شهر یعنی رضایت به مرگ آنان
اگر مردم کوهدشت نا امید شوند یقینا عواقبش ب رای استان وکشور بد است

[پاسخ]

اصلاح طلب در گفته :

با سلام به همه ی همشهریان عزیز متأ سفانه در کشور ما این رسم غلط رویه ای شده است که راجع به مسائل تخصصی ومسائلی که از آنها آگاهی کامل نداریم اظهار نظر می کنیم . و با ذهنیت هایی که بشتر سیاسی هست این مسائل رو تحلیل می کنیم.به نظر می رسد که ما ابتدا باید به این مسائل ریشه ای نگاه کنیم که مشکل شهرستان کوهدشت به چه چیزی برمی گردد. مشکلات این شهرستان متأسفانه عدیده هست اما مشکل اصلی ریشه ی فرهنگی دارد .پس مانیاز به کار فرهنگی بنیادی دراین شهرستان داریم وتمام افراد ودگر اندیشان ونخبگان ودلسوزان فهیم وواقعی این منطقه باید دست به دست هم دهند واز هر طریق که مقدور هست در این راه گامهای اساسی بردارند وباعث پیشرفت دراین زمینه شوند. هر زمان این جامعه از لحاظ فرهنگی رشد کرد می توان رشد وتوسعه اقتصادی را نیز انتظار کشید. به امید جامعه ای فرهنگی ٰظلم ستیز وتوسعه یافته.

[پاسخ]

شه میرزا در گفته :

بیچاره مصوبه سد سیمره بود ملکشای گرتی

[پاسخ]

معاون اجرایی رییس جمهور:
ساخت این سد با تغییر مشخصات فنی و اصلاح نقشه ها وبا حجم آبگیری محدودتر و مخزن کوچکتر که لطمه ای هم به محیط زیست وارد نکند اجرایی می شود.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :