کد خبر : 45431
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 751 بازدید

تولید فیلم سینمایی «دلاوران زاگرس» با محوریت عملیات حاج عمران

  به گزارش خبرنگار میرملاس، فیلم سینمایی «دلاوران زاگرس» با موضوع دفاع مقدس و به نویسندگی فرهاد پاک نیا در استان لرستان تولید می شود. فرهاد پاک نیا، نویسنده این فیلم امروز(یکشنبه) در جمع خبرنگاران گفت: ترویج فرهنگ و ایثار شهادت با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا‌ مهم ترین هدف این فیلم است. […]

 

به گزارش خبرنگار میرملاس، فیلم سینمایی «دلاوران زاگرس» با موضوع دفاع مقدس و به نویسندگی فرهاد پاک نیا در استان لرستان تولید می شود.

فرهاد پاک نیا، نویسنده این فیلم امروز(یکشنبه) در جمع خبرنگاران گفت: ترویج فرهنگ و ایثار شهادت با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا‌ مهم ترین هدف این فیلم است.

وی افزود: این فیلم بر اساس عملیات حاج عمران در دوران دفاع مقدس نویسندگی شده است.

پاک نیا اظهار داشت: جهت تهیه این فیلم نامه بیش از چهار سال تحقیق و پژوهش شده است.

وی ادامه داد: ضبط این فیلم در اوایل سال ۹۳ شروع در استان لرستان شروع می شود.

پاک نیا با بیان این که در عملیات حاج عمران در دوران توسط رزمندگان استان های لرستان، کردستان، تهران و آذربایجان غربی برگزارشده، افزود: در این فیلم نیز نقش‌های اصلی فیلم با بازی چند نفر از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون کشور و هنرمندان استان‌های لرستان، کردستان، آذربایجان غربی خواهند بود.

گفتنی است، عملیات حاج عمران، عملیاتی بسیار مهم و حساس و از نظر راهبردی یکی از مهم‌ترین فرازهای دفاعی ملت مسلمان ایران خصوصاً دلاور‌مردان لرستانی محسوب می شود.

 

تهیه خبر:امل عباس رستمی

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

سلحشور

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

كاشكي يك فيلم هم در با ره ي راز محروم ماندن لرستان پس از عبور چهل سال از انقلا ب اسلا مي تدوين و تدارك ديده مي شد تا لا اقل مي فهميديم چرا با يد مثلا اين استان بالا ترين ركورد بيكاري و فلا كت را دا شته با شد . كاش در با ره ي اين همه ظلم اين همه با ند با زي مقدس . كاش در با ره ي هجوم مردم در هنگام نا مه پراني براي ريس جمهوران فيلمي روي پرده مي رفت و پس پرده ي استحمار را فاش مي سا خت . همه مي دا نيم كه دلا وران اين آب و خاك در جبهه ها چه كرده اند اما سهم ما در جبهه ي اقتصاد در جبهه ي فر هنگ در جبهه ي رفاه چيست . علل روند رو به رشد پديده هايي مثل كلا هبرداري و سرقت چيست . علل گريز از قانون چيست . چرا ما هنوز از جنگ و فرهنگ ستيزش بيش از صلح و امنيت استقبال مي كنيم .

كاش يك فيلم در با ره ي مردم شيعه در عراق ساخته مي شد و نشان مي دادند كه آنان از رويارويي با ما چه اندازه درد كشيده اند و اصلا آن سوي جبهه ي ما كساني كه دوست نداشته اند با ما بجنگند چگونه در جنگ شر كت كرده اند و اسرار دوستان شيعه و حتي برادران مسلمان اهل تسنن در اين جنگ چه بوده آيا تمام كسا ني كه در جبهه ي مقابل ما كشته شده اند همه بعثيان كا فر بوده اند اگر نبوده اند . آيا ساختن يك فيلم انساني در اين زمينه بدون حب و بغض و كينه بيشتر به صلا ح اسلا م و مسلمانان نيست .اميد وارم فيلم هاي سا ختار شكن نه مثل فيلم هاي ده نمكي كه سطحي و حتي مبتذل به نظر مي رسند سا خته شوند . و در آن ها انسانيت و حقيقت مد نظر با شد نه ايدئولوژيك افراطي كه همه چيز را يا سياه سياه مي بيند و يا سفيد سفيد . و كيست كه نداند كه در جنگ گاهي با يد دورگه ها را هم در نظر گرفت كسا ني كه از كشتن انسان ها به سادگي خوشحال نمي شوند و دشمنان خود را ابتدا دوست دارند و و برايشان از ته دل آرزوي هدايت و رشد مي كنند و » گاه از سر درد به ميدان مي روند دردي بزرگ كه قابل وصف نيست و جاويدان است .

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

ديگر از دغدغه ي جنگ به تنگ آمده ايم ————–از ريا و جدل و رنگ به تنگ آمده ايم

[پاسخ]

بهمن در گفته :

باتشکر از شما
لطفا ازاسامی رزمندگان وشهدا که در این عملیات شرکت کرده اند استفاده شود.

[پاسخ]

مریم در گفته :

باسلام خدمت دست اندرگاران این سایت وتشکر از اقای فرهاد پاکنیا هنرمند وفیلم ساز عزیز لرستانی انشالاه همیشه در کارهایتان موفق باشید بر ایتان از صمیم قلبم دعا می کنم که در این فیلم موفق بیاشید.

[پاسخ]

سلام آقای پاکنیا خسته نباشی……………………………………………………………..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :