کد خبر : 45464
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 135 بازدید

پیش فروش بلیط اتوبوس سفرهای نوروزی در لرستان آغاز شد

  پیش فروش بلیط اتوبوس های بین شهری سفرهای نوروزی در لرستان همزمان با سراسر کشور امروز یکشنبه ۱۱ اسفند آغاز شد. به گزارش میرملاس نیوز، مدیر کل حمل و نقل پایانه های استان لرستان در گفت و گو با ایرنا گفت: علاقه مندان به تهیه بلیط های نوروزی باید با مراجعه به سامانه اینترنتی […]

 

پیش فروش بلیط اتوبوس های بین شهری سفرهای نوروزی در لرستان همزمان با سراسر کشور امروز یکشنبه ۱۱ اسفند آغاز شد.

به گزارش میرملاس نیوز، مدیر کل حمل و نقل پایانه های استان لرستان در گفت و گو با ایرنا گفت: علاقه مندان به تهیه بلیط های نوروزی باید با مراجعه به سامانه اینترنتی سازمان، نسبت به تهیه بلیط موردنظر براساس زمان و مسیر حرکتی خود اقدام کنند.

نصرت الله حیدری افزود: همچنین پیش فروش حضوری بلیت اتوبوس از ۱۸ اسفندماه در محل پایانه های عمومی مسافر و همچنین دفاتر مرکزی انجام می شود.

وی اظهار داشت: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت های www.payaneh.ir و www.mosaferyar.ir اقدام به خرید پیش خرید بلیت اتوبوس کنند.

وی اضافه کرد: سازمان حمل و نقل عمومی استان لرستان کار خدمت رسانی به مسافران نوروزی در سفرهای درون و برون استانی را با استفاده از ۲۸۰ دستگاه اتوبوس، یک هزار و۳۹۷ دستگاه مینی بوس و بیش از یک هزار دستگاه سواری انجام خواهد داد.

طرح ویژه جابجایی مسافران نوروزی نیز براساس برنامه زمان بندی شده به صورت همزمان با سراسر کشور از ۲۵ اسفند ماه جاری آغاز می شود و تا ۱۵فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :