کد خبر : 45770
تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 264 بازدید

کورانی فر : حمل و نقل هوایی از زیرساخت های اصلی رشد و توسعه پایدار اقتصادی است

    به گزارش میرملاس نیوز، علی کورانی فر در مراسم انجام نخستین پرواز مستقیم مسیر خرم آباد -مشهد در فرودگاه خرم آباد، افزود: بخش حمل و نقل در حوزه های مختلف هوایی، ریلی، جاده ای و دریایی از ملزومات اصلی توسعه پایدار اقتصادی است که تامین و ایجاد زیرساخت های این بخش، لازمه دستیابی […]

4

 

 

به گزارش میرملاس نیوز، علی کورانی فر در مراسم انجام نخستین پرواز مستقیم مسیر خرم آباد -مشهد در فرودگاه خرم آباد، افزود: بخش حمل و نقل در حوزه های مختلف هوایی، ریلی، جاده ای و دریایی از ملزومات اصلی توسعه پایدار اقتصادی است که تامین و ایجاد زیرساخت های این بخش، لازمه دستیابی به توسعه همه جانبه اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه توسعه بخش حمل و نقل از نیازهای اصلی جذب سرمایه گذار در عرصه های مختلف اقتصادی محسوب می شود، اظهار کرد: در این زمینه، حمل و نقل هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و حرکت مستمر و موفق در مسیر توسعه اقتصادی استان لرستان، نیازمند رشد زیرساخت های این بخش و تامین زیرساخت های لازم از جمله بخش حمل و نقل هوایی است.

کورانی فر با اشاره به تاکید استاندار لرستان بر توسعه حمل و نقل هوایی و بهسازی و توسعه فرودگاه خرم آباد،تصریح کرد: توسعه حمل و نقل هوایی استان لرستان و گسترش فعالیت های پروازی فرودگاه خرم آباد یکی از مطالبات مهم و جدی مردم این استان است که موردتوجه مدیریت ارشد استان قرار دارد.

وی با اشاره به تلاش مسوولان لرستان در راستای فراهم کردن زیر ساخت های لازم رونق اقتصادی استان، گفت: توسعه حمل و نقل هوایی به عنوان یکی از ملزومات مهم برای جذب سرمایه گذار و مشارکت بخش خصوصی در فرآیند توسعه اقتصادی استان، از اولویت های محوری مدیریت ارشد اجرایی استان لرستان است.

وی افزود: دراین زمینه، علاوه بر نظم بخشی به پروازهای روزانه فرودگاه خرم آباد و برقراری پروازهای هوایی در دیگر مسیرها، اجرای طرح توسعه و تطویل فرودگاه خرم آباد با اعتباری بالغ بر 510 میلیارد ریال نیز از دیگر اقدامات موثر انجام شده دراین حوزه است.

معاون توسعه مدیریت استانداری لرستان با اشاره به برقراری پرواز هوایی در مسیر مشهد – خرم آباد و بالعکس، اظهار داشت: برقراری و انجام این پرواز، ظرفیت قابل توجهی برای رونق اقتصادی استان و همچنین جلب رضایت مردم در زمینه تسهیل در انجام سفرهای داخلی محسوب می شود.

پرواز مسیر خرم آباد – مشهد به صورت هفتگی و در دو نوبت طی روزهای شنبه و سه شنبه از طریق فرودگاه خرم آباد انجام می شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مرادپور در گفته :

سلام برمدیر دلسوز وتوانمند حاج علی کورانی فر خسته نباشی

[پاسخ]

م. عینی زاده در گفته :

سلام برادر عزیز جناب آقای کورانی فر
اگر شما یا دوستان مرتبط با این بحث بفرمایید خط خرم آباد مشهد چگونه موجب توسعه اقتصادی می شود ممنون می شویم . ایجاد خط هوایی با استانهایی که تاثیر گذاری توسعه در بخش اقتصادی و عمرانی دارد مشخص اند .
اما به نظرم توسعه مسیر اتوبانی استان با استان های توسعه بخش از خط هوایی مهم تر است . و از اینها مهتر خط ریلی استان با مرکز کشور است .
به هر صورت این موضوع جالبی است که اگر با مستندات و برآوردهای هر چند چکیده در اختیار علاقه مندان به ویژه دراین پایگاه قرار گیرد برای همه مفید و آگاهی بخش خواهد بود . با امتنان

[پاسخ]

رامين كوناني در گفته :

جناب آقاي عيني زاده منظورآقاي كوراني فر بخش حمل و نقل در تمام حوزه هاي مختلف كه در اين سخنراني با توجه به محور صحبت ها بحث حمل ونقل هوايي پيش آمده است كه منظور ايشان صرفا خرم آباد به مشهد نيست ولي مي تواند پايه گذار توسعه حمل ونقل شود (( خداشاهد بحث آشنايي وفاميلي نيست)) پس مثل اخبار بي بي سي جوسازي نكنيد

[پاسخ]

کوهدشتی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۰ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۶:۲۸:

باسواد خط هوایی وقتی رفت وامد رو برا زیارت وتجارت وهر کاری اسان میکنه این میشه توسعه اقتصادی

[پاسخ]

شهروند در گفته :

درود بر کورانی فر . خدایش حیف بوده دیر به استان اومدی

[پاسخ]

م. عینی زاده در گفته :

اشاا… همینطور است موفق باشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :