کد خبر : 46067
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 603 بازدید

رئيس جديد اداره بازرسي، رسيدگي به شكايات و ارزيابي عملكرد دانشگاه علوم پزشكي لرستان معرفي شد

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: به گزارش میرملاس نیوز به نقل از وب دا لرستان، با ابلاغ دكتر ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان، دكتر سعدي سالاروند بعنوان رئيس جديد اداره بازرسي، ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات دانشگاه علوم پزشكي معرفي و شروع به كار كرد. دكتر ساكي در آئين تكريم و معارفه روساي […]

1baresiiiii92-12-000004

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از وب دا لرستان، با ابلاغ دكتر ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان، دكتر سعدي سالاروند بعنوان رئيس جديد اداره بازرسي، ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات دانشگاه علوم پزشكي معرفي و شروع به كار كرد.

دكتر ساكي در آئين تكريم و معارفه روساي سابق و جديد اداره بازرسي دانشگاه كه عصر سه شنبه بيستم اسفندماه در سالن شماره يك حوزه رياست دانشگاه برگزار شد گفت: همه ي ما بايد در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران با اين نيت كار بكنيم كه همه سرباز نظام هستيم و براي آنكه عملمان جاودان بماند تمام نيت هايمان را بايد خدائي كرده چرا كه آنچه غير خداست فاني و از بين رفتني است و آنچه جاودان خواهد ماند عملي است كه به خداوند اتصال داشته باشد.
دكتر ساكي با اشاره به اينكه تغيير مديريت ها و مسئوليت ها امري طبيعي و در جهت پويايي نظام است اظهار داشت: آنچه كه به عمل ارزش مي دهد و آن را جاودان مي سازد نيت الهي است.
 
1baresiiiii92-12-000006 1baresiiiii92-12-000007
 
رئيس دانشگاه به اشاره به نارضايتي مردم از نحوه دريافت خدمات عرصه سلامت در خصوص اهميت جايگاه اداره بازرسي گفت: پايش عملكرد كه از وظايف عمده اداره بازرسي و ارزيابي عملكرد است از جايگاه خاصي برخوردار است كه متأسفانه در اين زمينه بدلائل مختلفي به بي راهه رفته ايم و خوب عمل نكرده ايم و پايش عملكرد امر مهم و حساسي است كه با ابزارهاي علمي و بطور مستند بايد بدقت ارزيابي شده و با اتخاذ راهكارهاي مناسبي همچون تشويق و تنبيه پويائي را در سيستم نهادينه كنيم.
گفتني است در اين مراسم غلامرضا توشمال رئيس سابق اداره بازرسي كه قريب به سه سال و ده ماه مسئوليت اين اداره را برعهده داشتند گزارش كوتاهي از عملكرد خود را بيان كرده و دكتر سعدي سالاروند نيز طي سخناني كوتاه به بيان ديدگاههاي خود پرداختند.
 
1baresiiiii92-12-000008 1baresiiiii92-12-000009
 
در پايان مراسم نيز با تقديم لوح سپاس و هدايايي از خدمات غلامرضا توشمال تقدير و ابلاغ دكتر سالاروند نيز به ايشان تقديم شد.
 
 
 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

آ قای دکتر سالاروند از حزب موتلفه و ازطر فداران احمدی نژ اد است

[پاسخ]

کوهدشتی پاسخ در تاريخ جمعه ۲۳ اسفند , ۱۳۹۲ ۱۴:۴۵:

اقانادر لطفا دست از اینگونه رفتارها وبیانات بردارید مهم خدمت به مردم رنج کشیده است مگر موتلفه ای بودن جرم است

[پاسخ]

امان الله در گفته :

چرا از نیروهای اصلاح طلب که برای به ثمر رسیدن تفکر اعتدال و دوری از افرط گری زحمت و خون دل خورده اند استفاده نمی شود . این فقط عوام فریبی است که دو مهره جبهه پایداری با هم جابجا میشوند.

[پاسخ]

دکـتر ســـــــاکی متــــــشکریم.متـــــشکریم برای این جابجایی به حقت.

[پاسخ]

ســــــــــــــــــــــــــــردار در گفته :

دکـــــــــــــــتر عــــــــــبدی متـــــــــشکریم.خدا قوت

[پاسخ]

ســــــــــــــــــــــــــــردار در گفته :

میر ملاس .فقط تعریف و تمجید ها را ثبت نکن طرفداراتو از دست میدی .شما با این هواداران میر ملاس شدید.

[پاسخ]

ســــــــــــــــــــــــــــردار در گفته :

مطالب پرستار و سهراب بجا و بدون اهانت بودن نیاز به سانسور نبود

[پاسخ]

ســــــــــــــــــــــــــــردار در گفته :

دکـتر ســـــــاکی متــــــشکریم.متـــــشکریم برای این جابجایی به حقت.

[پاسخ]

حسین در گفته :

خدمت مدیر ارزشمند ودلسوزجناب اقای دکتر ساکی با سلام وعرض خسته نباشی بااحترام معروض میداردجنابعالی به عنوان مدیر دولت تدیبروامید در تغیروتحولات دانشگاه می بایستی به طور قطع از افراد ومدیرانی استفاده نمایید که حداقل از نظر فکری وبرنامه ای هم سو با دولت محترم اقای روحانی باشند لذا در غیر این صورت رای ونظر مردم در انتخابات هیچ گونه محلی از اعراب نخواهد داشت.با تشکر

[پاسخ]

اصلانی از اهواز در گفته :

جابه جایی مدیریت فقط وفقط هزینه برای ملت دارد
مدیریت کردن در استان ما یعنی جابجا کردن این وآن
این وند نشد وند دیگه خدا بزرگه

[پاسخ]

بهزاد در گفته :

خدمت تمامی هم استانیهای عزیز سلام وخداقوت عرض مینمایم .در ÷اسخ به انتقاد اقا نادر مبنی بر اینکه آقای دکتر سالاروند رییس بازرسی دانشگاه علوم پزشکی عضو فلان حزب هست یا نیست مهم نیست:مهم این است که نیروی ولایتمدار مومن ومتعهد ودلسوز مردم وهمکاران است .با اندکی تامل متوجه خواهید شد که تا به امروز مدیری بالیاقت تر از دکتر سالاروند در این دانشگاه منسوب نشده است .تایید کننده این مطلب نظر خواهی از کلیه پرسنل حتی مخالفین میباشد.

[پاسخ]

سلام خدمت دکتر ساکی من یه ارباب رجوع هستم دکتر سالاروند یکی از شایسته و حلال و زحمت کش ترین نفرات دانشگاه میباشند تا میتوانید ایشان را به درجه بالاتر برسانید متشکر یه ارباب رجوع

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :