کد خبر : 46203
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 128 بازدید

71 هزارعدد انواع مواد محترقه در لرستان کشف شد

  رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان لرستان از کشف 71 هزار و 298 عدد انواع مواد محترقه در این استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز، سرهنگ ˈامیر الماسیانˈ روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: در 24 ساعت گذشته تماسهایی از طرف مردم در خصوص تهیه و توزیع انواع مواد محترقه […]

 

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان لرستان از کشف 71 هزار و 298 عدد انواع مواد محترقه در این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز، سرهنگ ˈامیر الماسیانˈ روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: در 24 ساعت گذشته تماسهایی از طرف مردم در خصوص تهیه و توزیع انواع مواد محترقه و آتش زای غیرمجاز در بین جوانان و نوجوانان در سطح شهر های خرم آباد ، دورود و دوره چگنی به مرکز فوریت های پلیس 110 گزارش شد.

وی با اشاره به اقدامات گسترده پلیس در زمینه شناسایی و کشف مواد محترقه در سطح استان لرستان همزمان با نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال افزود : بلافاصله تحقیقات فنی و میدانی برای شناسایی عاملان و توزیع کنندگان این مواد آتش زا در این سه شهر مذکور آغاز شد.

وی اظهار داشت : عامل اصلی توزیع مواد محترقه به هنگام توزیع آن در بین برخی واحدهای صنفی در شهر خرم آباد دستگیر شد و مورد بازرسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد : پس از بازرسی 67 هزار و 714 عدد انواع مواد محترقه از این فرد کشف و ضبط شد.

وی همچنین گفت : دو هزار و 144 عدد مواد محترقه توسط ماموران انتظامی شهرستان دورود از یک توزیع کننده در عملیاتی جداگانه کشف شده است .

سرهنگ الماسیان،افزود : در عملیاتی دیگر توسط ماموران انتظامی شهرستان دوره چگنی نیز تعداد یک هزار و 440 عدد انواع مواد محترقه کشف و در این راستا یک نفر دستگیر شد.

الماسیان در پایان از همکاری مردم با نیروی انتظامی در شناسایی و کشف جرایم مختلف از شهروندان درخواست کرد ،به منظور پیشگیری از آسیب های چهارشنبه آخر سال مراقب فرزندان خود باشند تا در دام افراد سودجو گرفتار نشده و هرگونه اخبار مرتبط را در اسرع وقت از طریق تماس با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :