کد خبر : 4624
تاریخ انتشار : ۲ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 109 بازدید

محمد زاده : اختصاص یک نوبت یارانه فوق العاده به نشریات محلی سراسر کشور

به گزارش میرملاس نیوز  به نقل از ایرنا ؛ معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص یک نوبت یارانه فوق العاده به نشریات محلی سراسر کشور خبر داد. محمد جعفر محمدزاده’ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنکار اجتماعی ایرنا اظهار داشت: به دنبال اختصاص یک نوبت […]

به گزارش میرملاس نیوز  به نقل از ایرنا ؛ معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص یک نوبت یارانه فوق العاده به نشریات محلی سراسر کشور خبر داد.

محمد جعفر محمدزاده’ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنکار اجتماعی ایرنا اظهار داشت: به دنبال اختصاص یک نوبت یارانه فوق العاده به روزنامه های سراسری در فروردین ماه گذشته به علت گرانی کاغذ، معاونت مطبوعاتی تصمیم دارد این یارانه به نشریات محلی نیز اختصاص یابد.

این مقام مسوول در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یارانه فوق العاده نشریات محلی حدود یک تا دو هفته آینده پرداخت خواهد شد.

به گفته محمد زاده از حدود چهار هزار و ۴۰۰ نشریه فعال در کشور، بیش از دو هزار نشریه، محلی است.

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه به اختصاص اشتراک رایگان نشریات به خبرنگاران خبر داد و گفت: خبرنگارانی که پرونده خود را در سامانه سمان تکمیل کرده باشند می توانند از اشتراک رایگان نشریات بهره مند شوند.

محمدزاده افزود: خبرنگارانی که در سامانه سمان نام نویسی کرده اند می تواند تا سقف دویست هزار تومان از اشتراک نشریات – بالاتر از روزنامه – استفاده کنند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :