کد خبر : 4624
تاریخ انتشار : ۲ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 137 بازدید

محمد زاده : اختصاص یك نوبت یارانه فوق العاده به نشریات محلی سراسر كشور

به گزارش میرملاس نیوز  به نقل از ایرنا ؛ معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص یك نوبت یارانه فوق العاده به نشریات محلی سراسر كشور خبر داد. محمد جعفر محمدزاده’ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنكار اجتماعی ایرنا اظهار داشت: به دنبال اختصاص یك نوبت […]

به گزارش میرملاس نیوز  به نقل از ایرنا ؛ معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص یك نوبت یارانه فوق العاده به نشریات محلی سراسر كشور خبر داد.

محمد جعفر محمدزاده’ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنكار اجتماعی ایرنا اظهار داشت: به دنبال اختصاص یك نوبت یارانه فوق العاده به روزنامه های سراسری در فروردین ماه گذشته به علت گرانی كاغذ، معاونت مطبوعاتی تصمیم دارد این یارانه به نشریات محلی نیز اختصاص یابد.

این مقام مسوول در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یارانه فوق العاده نشریات محلی حدود یك تا دو هفته آینده پرداخت خواهد شد.

به گفته محمد زاده از حدود چهار هزار و 400 نشریه فعال در كشور، بیش از دو هزار نشریه، محلی است.

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه به اختصاص اشتراك رایگان نشریات به خبرنگاران خبر داد و گفت: خبرنگارانی كه پرونده خود را در سامانه سمان تكمیل كرده باشند می توانند از اشتراك رایگان نشریات بهره مند شوند.

محمدزاده افزود: خبرنگارانی كه در سامانه سمان نام نویسی كرده اند می تواند تا سقف دویست هزار تومان از اشتراك نشریات – بالاتر از روزنامه – استفاده كنند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :