کد خبر : 46381
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 335 بازدید

درد بر من ريز و درمانم مكن

    دکتر مهدی بهداروند / میرملاس نیوز : درد بر من ريز و درمانم مكن با انتشار مقاله فرمانده من كه به پاس داشت سردار گمنام حسن باقري در سايت وزين مير ملاس صورت گرفت،حرف و حديث هاي زيادي مطرح شد.اين ديدگاه ها در حقيقت دليل اصلي نگارش اين دستنوشته گرديد. بي شك فرماندهان،مديران […]

 Untitled

 

دکتر مهدی بهداروند / میرملاس نیوز :

درد بر من ريز و درمانم مكن

با انتشار مقاله فرمانده من كه به پاس داشت سردار گمنام حسن باقري در سايت وزين مير ملاس صورت گرفت،حرف و حديث هاي زيادي مطرح شد.اين ديدگاه ها در حقيقت دليل اصلي نگارش اين دستنوشته گرديد. بي شك فرماندهان،مديران و رزمندگان شهيد دوران دفاع مقدس بهترين سرمايه هاي اين مرز و بوم به حساب مي آيند و مي توانند سند متقني بر حقانيت هشت سال اين حماسه مردمي باشند.آن چه در اين ميان حائز اثر و اهميت مي باشد اين است كه گاهي به غلط چنان شهدا را آسماني معرفي و تعريف مي نمايند كه نسل امروز خود را مايوس از رسيدن به آن مقام و منزلت احساس مي كنند و اين چالشي عظيم بر سر راه تربيت خواهد بود.در اين ميان فرماندهان عزيز آن دوران كه مصداق ايه (و منهم من ينتظر)شدند اينك در ميان ما قرار دارند و مي توانند ما را بهتر و مملوس تر به آرمان هاي شهيدان هدايت نمايند .آنها دوره هاي سير و سلوك خود را در ايام عشق و صفا در ميادين كربلاي ايران در غرب و جنوب كشور سپري نموده اند .امروزه غفلت از اين ستاره هاي آسماني ،گناهي نابخشودني و عواقب زيانباري را در پي دارد.بر اين اساس با پيشنهاد دوستان امر بر اين قرار گرفت كه سرويس جديدي بنام منتظران در كنار ساير سرويس هاي سايت مير ملاس افتتاح گرددتا بتوان از تجارب و آموزه هاي شهداي زنده بهره مند گرديم.اميد است رزمندگان دفاع مقدس براي راه اندازي اين نهضت همكاري نموده و با ارسال مقالات و مطالب ما را كمك نمايند

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احمدی در گفته :

با عرض سلام وادب
آقای بهداروند راهی را که شما باز کردید چند ماهی می شد که پیشنهاد شده بود.اما به هر دلیل اجرایی نشد.
شما فتح باب کردید. آن هم به زیباترین صورت ممکن.

موفق باشد

[پاسخ]

احمدی در گفته :

با سلام .
چند روز پیش در یادمان شهدای عملیات فتح المبین در منطقه شوش ، خانمی که سابقه حضور در جنگ را داشت صحبت می کردند.در بین صحبتهایشان به همین موضوع اغراق در مورد شهدا اشاره کردند. در کتابی که راجع به یکی از شهدای خانم چاپ شده بود نویسنده اینگونه گفته بود که خانم ….(شهید مورد نظر) حتی یکبار هم نماز صبحش قضا نشده بود. خانم راوی می گفت ما یک روز با شهید ….آنچنان درگیر جابجایی شهدا بودیم که واقعا فرصت نشد نماز صبح را بخوانیم و حدود نه صبح قضای آن را خواندیم.
این گونه بزرگ نمایی ها شهدا را دست نیافتنی می کنند.به خصوص برای نسل های جدید.
یا علی

[پاسخ]

س.م.والی پور در گفته :

باسلام وخسته نباشید . درصورت ممکن نسبت به جابجایی این وبلاگ ونصب آن درقسمت شهدا اقدام فرمایید تا دسترسی به آن آسانترشود . چون حقیقتاً رزمندگانی که بااین سایت آشنا شده اند بیشتر درقسمت شهدا ورود می کنند و وقت بازدید وسرکشی به سایر قسمت های سایت را اکثراً ندارند . درصورت امکان اگر جابجایی صورت پذیرد بنظر اینجانب بازدیدکننده بیشتر ودل نوشته های بیشتری از رزمندگان را خواهید داشت. موفق وموید باشید انشاالله.

[پاسخ]

هادی قبادی در گفته :

دوست گرامی جناب حجة الاسلام والمسلمین دکتر بهداروند
با سلام و سپاس فراوان از این حرکت زیبا و مانا
با شناختی که از دوستان تلاشگر مرتبط با این موضوع وجود دارد ، چشم انداز روشن این اقدام قابل پیش بینی است . برای ما افتخار بزرگی است که در این حرکت خداپسندانه سهیم باشیم .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :