کد خبر : 46563
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 682 بازدید

بدون حضور ملکشاهی ؛ “معشوره ” به دفتر استاندار کشیده شد

    در راستای پیگیریهای مردم کوهدشت جهت راه اندازی مجدد عملیات احداث سد معشوره، امروز چهارشنبه 28 اسفند ماه گروهی از مردم کوهدشت در جلسه ای با استاندار در محل استانداری ، ضمن بیان درد دل مردم کوهدشت خواستار امضای قرارداد و راه اندازی مجدد عملیات اجرایی پروژه معشوره شدند. به گزارش میرملاس نیوز […]

 

 

در راستای پیگیریهای مردم کوهدشت جهت راه اندازی مجدد عملیات احداث سد معشوره، امروز چهارشنبه 28 اسفند ماه گروهی از مردم کوهدشت در جلسه ای با استاندار در محل استانداری ، ضمن بیان درد دل مردم کوهدشت خواستار امضای قرارداد و راه اندازی مجدد عملیات اجرایی پروژه معشوره شدند.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ نمایندگان مردم در این جلسه ضمن تشکر از پیگیریهای استاندار محترم و امام جمعه و فرماندار ، فعال شدن سد معشوره را بسیار ضروری و لازم دانستند و تاکید کردند که اگر این پروژه اجرا نشود در سالهای آینده حتی برای آب شرب هم ، منطقه دچار مشکل خواهد شد و نقش سد معشوره را برای کوهدشت بین النهرین ، همانند اکسیژن برای بدن بیان کردند و مطالبه سد معشوره را یک مطالبه عمومی که متعلق به گروه یا دسته ای خاص نیست دانستند و تاکید کردند که استاندار محترم زبان حال مردم را به هیات دولت منتقل نمایند. و تاکید کردند که زمزمه های حرکت مردمی مردم کوهدشت در 25 فروردین 1393 و عدم توجه مسئولین و ندادن یک پاسخ قانع کننده ممکن است مسائلی ناخواسته را به بارآورد که خوشایند هیچ کس نباشد. یکی از حضار بیان داشت که این آخرین داد ماست که میزنیم تا دولت به داد ما برسد.

نمایندگان افکار عمومی کوهدشت با بیان اینکه از 5 لیوان آب یک لیوان را هم به خودمان(کوهدشت) بدهید خواستند که از کوچ و مهاجرت مردمان این دیار جلوگیری شود و شایسته نیست سرزمینی با قدمت چندین هزار ساله در اثر بی آبی متروکه شود و یا فاجعه انسانی به بار آید.

مهندس بازوند استاندار لرستان نیز در این دیدار ضمن اشاره به مکاتباتی که در این خصوص با وزارتخانه ها داشته است تاکید کرد که با حساسیت ویژه این پروژه را پیگیری خواهد کرد. استاندار شعاع اثر گزاری این سد را بیش از حد معمول توصیف کرد و توضیحاتی در خصوص پیگیری های خود و صحبتهایی که با اعضای شورای عالی آب داشته است بیان نمود و به نمایندگان افکار عمومی کوهدشت قول داد که پیگیری ها ادامه خواهد داشت.

در این جلسه علاوه بر نمایندگان مردم، حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی امام جمعه کوهدشت، فرماندار، ریاست دادگستری و آقای محمدی نژاد در خصوص مسئله بیاناتی ایراد نمودند.

گفتنی است در حاشیه این جلسه طوماری که در خصوص سد معشوره  به امضای مردم کوهدشت رسیده بود به استاندار تحویل شد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سلام امین آقای عزیز : جناب آ قای ملکشاهی باشند یا نباشند هیچ فرقی ندارد چرا که همه هم غم نامبرده رومشگان است و بس !!!!! البته نه برای ابادانی رومشگان عزیز بلکه بخاطر اهداف سیاسی خود . باور کنید اگر رومشگان را نیز آباد بفرماید برای ما افتخاری بس بزرگ است چون اصلا رومشگانی و کوهدشتی و دیگر طوایف همه برادرند و در سالهای نه چندان دور به اسم طرهان معروف بوده اند اما حالا میخواهند مثل سنوات گذشته با تفرقه بینداز و حکومت کن مردم را بجان هم انداخته و سوار بر اسب مراد خویش گردند جناب اقای ملکشاهی عزیز : کسی جاودانه خواهد ماند که نوکری مردم را پیشه خود کند تا مصداق عبادت بجز خدمت خلق نیست گردد وگرنه مردم ما خود آقای خودند تا دیر نشده مشی و رفتار خود را عوض کنید چرا که اصلاح طلبان دیگر فریب نمیخورند چون مومن دو بار از یک سوراخ گزیده نمیشود و حضرتعالی در میان اصولگرایان هم که جایگاهی ندارید پس لازم است هرچه زودتر نسبت به ترمیم کابینه کاهل و بی عملکرد خود اقدام کنید و با اصولگرایان به تفاهم مدیریتی برسید البته هرچند بعید میدانم غرور کاذب اطرافیان جنابعالی اجازه دهد شما تصمیمی عاقلانه اتخاذ فرمائید تا ماندگار شوید بهر حال خود دانید .. آنچه دیدی بر قرار خود نماند !!! اینکه بینی هم نماند برقرار .

[پاسخ]

سلام اقابگ جنابعالی واقعا متاسفم برا سایت میرملاس وجنابعالی بجای تخریب ملکشاهی واطرافیان عینک بدبینی را با مسولین سایت میرملاس بردارین وبرید پیگیر نطق ملکشاهی باشین مطلب نوشتم اگه از فیلتر سایت بگذره ودر سایت قرار بگیره

[پاسخ]

حمید پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۸ اسفند , ۱۳۹۲ ۲۲:۰۱:

چرا ناراحت میشی جناب اقای سوری ایشان فقط به فکر رومشگانست و بس

[پاسخ]

علیکم برادر سوری عزیز : چرا آشفته شدی ؟ شنیدی دوست انست که ترا بگریاند نه آنکه بخنداند ؟؟!!!! اگر مطلب را درست مطالعه فرمودید بنده حقیر به جناب ملکشاهی پیشنهاد داده ام .نه تخریب کرده ام و نه خیال تخریب دارم . قبول میفرمائید در چنین فضائی ملکشاهی باید پرچمدار مطالبه حق مردم باشد ؟؟ قبول میفرمائید تادیر نشده باید روحیه وحدت طلبی را بیشتر کرد ؟ اگر منصفانه قضاوت کنیم بعضی از مدیران بدور از بغض و کینه هنوز نمیدانند وظیفه اصلیشان چیست . وقتی مدیران متدین اصلاح طلب بدالایلی که برای خود قابل احترام است بانامبرده همکار ی نمیکنند آیا باید گذاشت و گذشت ؟ پس مردم چی ؟ امشب در بستر کمی بیشتر تامل کن برادر ببین با این مدیران پسرفت داریم یا پیشرفت !!!!!!!! من که بعید میدانم حرکتی رو به جلو داشته باشیم . خدا رحمت کند پیر هنر لرستان زنده یاد مومنعلی جوزیپور معروف به مومه را گفته بود : نمایندگان کوهدشت مانند ماشین خرابی هستند وقتی آنها را حول میدهی و روشن میکنند چنان گاز میدهند که گل و لای آنها لباسهایت را هم کثیف کرده و نیش ترمزی نمیکنند تا تشکری کرده باشند درپایان سالی توام با شادی و سر بلندی برای شما و خانواده محترمتان آرزومندم

[پاسخ]

زیرتنگی در گفته :

درود بر آقای رشیدی و آقای حسنی تبار و سایر دوستان پیگیر.

[پاسخ]

باباخسرو در گفته :

آ قای سور عزیز سلام : با احترامی که برای شما قائلم باید بگویم با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه ، اگر قراربود بانطق کاری از پیش برود باحرفهای تند امامی به خاتمی مطالباتمان را میدادند !! بجای نطق باید پیشاپیش مردم بود نه در خواب خرگوشی ؟!!! برای میر ملاس هم متاسف نباش بلکه برای خود مان باید تاسف بخوریم چرا که تاب و تحمل نقد منصفانه را نداریم . میر ملاسیهای عزیز از درج نوشته سوری متشکریم آقای سوری عزیز قصاص قبل از…… نکن برادر مطلب جنابعالی که درج شده خدانگهدار

[پاسخ]

به مردم کوهدشت اطمینان میدهم که سدمعشوره مطالبه آقای ملکشاهی ازدولت نیست .خداوکیلی به ایشان بگویندیاسدمعشوره راببریاتغییریکی ازمدیران مطمئن باش سدمعشوره راکنارخواهدگذاشت .من باتوجه به شناختی که ازایشان دارم میگویم.ازآقای آزادبخت هم خواهش میکنم بگذاریدانتقادهاهم درج شود.مطمئن باش درجهت اصلاح وتغییررویه مثمرخواهدبود.

[پاسخ]

به به چه ریخت و پاشی سد معشوره هم فراموش شد

[پاسخ]

منوچهر در گفته :

سلام با تشکر از تمامی کسانی که پیگیر این مطالبه بحق این شهرستان محروم هستن امیدواریم این سرزمین تشنه هر چه سریعتر سیراب و حداقل قسمتی از مشکلات معیشتی کشاورزان حل شود در ضمن به آقای مهندس رشیدی و دیگر دوستان که بخوبی بحران آب را درک و تلاش زیادی در این زمینه دارند درود می فرستم واقعآ” خدا قوت و خسته نباشید .

[پاسخ]

سیروس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۹ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶:

با سلام خدمت شما مردم همیشه قانع کوهشت
ای کاش این حرکتو زودتر انجام می دادین ولی باز هم دیر نشده اگه مردم و مسئولین بخوان و از حقشون دفاع کنن حتما شدنیه. در ضمن به نظر اینجانب اصلا منتظر اقای ملکشاهی نمونید.

[پاسخ]

شهروند1 در گفته :

امیدواریم این خواسته بحق مردم نتیجه اش راه اندازی دوباره کارسدگاوشمار(معشوره) باشد حضور افراد خاص خوبه اما مهترین چیز نتیجه گیری از کوشش انجام شده است. آیندگان از کسانیکه برای گرفتن حق مردم کوشش می کنند به نیکی یاد خوهند کرد.

[پاسخ]

طاها علوی از دلفان در گفته :

از رسانه های محترم خصوصاً سایت وزین میرملاس تقاضا مندیم به خاطر احترام به میراث فرهنگی این استان از نام جعلی و نامأنوس معشوره استفاده نکنید . چون این منطقه که هم عصر پل کشکان، قلعه ی فلک الا فلاک ، پل شکسته و پل دختر است ، به نام گاو شمار بوده و باقی خواهد ماند .

[پاسخ]

دوست پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۹ اسفند , ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱:

بزار بجایی برسه این حرکت طاها جان تو اسمشو هرچی دوست داشتی بزار…
خدا خیرت بده موضوع مرگ و زندگی مردم و شهر کوهدشته، تو درگیر اسمشی!!!!!خدا وکیلی همه باهم تلاش کنیم که یه مطالبه عمومی رو با بحثهای انحرافی به بیراهه نکشونیم. باور کنید این کامنتها تاثیر گذاره…

[پاسخ]

همشهری در گفته :

درود بر اقای محمد ازادبخت که از جان دل مایه میذاره.واقعا بدون هیچ چشمداشتی به فکر مردم هستند.اقای استاندار محترم یه کم به فکر کوهدشت باش.

[پاسخ]

با سلام اقای استاندار محترم تشکر که این چنین پیگیر هستی مرحبا ولی برای اقای ملکشاهی متاسفم

[پاسخ]

علیزاده در گفته :

آقایان کوهدشتی سلام -مگر بقیه نماینده ها دراین سی و چند سال چه گلی برسرکوهدشت ورومشگان ریختند که ایشان نریخته به جز باندبازی وجریان بازی کاری نکردند ( رنگ رخسار کوهدشت ازسر ضمیرش پیداست)شما مردم کوهدشت به مردم رومشگان بدبین بوده وهستید اون دفعه نتوانستید کاری کنید وگرنه جناب شاهرخی قبادی را با دوز وکلک میفرستادید مثل زمان سوری

[پاسخ]

احمد امرایی در گفته :

درود بر ملکشاهی مظلوم و مرگ بر مغرضین

[پاسخ]

کریمیان در گفته :

امیدوارم جناب استاندار صدای مردم را بشنود و و هم هرچه زودتر در اجرایی شدن این سد قدم بردارد و هم تغییر “فرماندار” کوهدشت را هر چه زودتر انجام دهد
جناب محمدی آزادبخت یکی از سالمترین و منصف ترین افراد اصلاحطلب این شهر است که هم در انتخابات مجلس گذشته از حامیان آقای ملکشاهی بوده و هم در انتخابات 92 از همراهان دولت اعتدال بوده که مورد قبول عامه اصلاحطلبان شهرستان و هم ستاد دکتر روحانی و هم امام جمعه محترم است.

[پاسخ]

از ماست که بر ماست چرا همه به شاهرخی رای ندادیم تا از سد معشور ه دفاع نماید چونکه در جریان کار بود

[پاسخ]

با سلام و عرض ادب به دوستان
خدای نمیدونم چرا بعضی ها هر چی کاسه کوزه هستش میخان رو سر آقای ملکشاهی خراب کنن.مگه آقای ملکشاهی همه سعی و تلاش خودشون رو بکار می برند اما بنده خدا دیگه باید چکار کنه………….خواهشا اگه انتقادی هم می کنید مغرضانه نباشه.از سایت میرملاس تشکر می کنم

[پاسخ]

سعید پاسخ در تاريخ جمعه ۱ فروردین , ۱۳۹۳ ۱۷:۲۲:

با تشکر از سایت میرملاس و تمام کسانی که به فکر مردم کوهدشتند.‏‎ ‎

[پاسخ]

آقابگ در گفته :

سلام آقای امرئی سال نو مبارک !!! به نظر میرسد دیگر دوران مرگ بر انسان تمام شده است به نظر من هیچکدام از دوستداران میر ملاس مغرض نیستند بلکه فقط اظهار نظر میکنند و بس ! شما با ید چشمارا باز کنید و همه فضا را غبار آلود نبینید اگر کسی هم نظری میدهد آن را به دید مثبت نگاه کنید و ظرفیت خود را بیشتر کنید تا نکند خدای نا کرده فکر کنیم شما دچار نوعی پاچه خواری محترمانه شده اید سالم باشید و سر افراز پس ( مرگ بر مرگ ) زنده با د زندگی

[پاسخ]

چقابل‏ ‏‏ ‏ در گفته :

این‏ ‏روندغیرقابل‏ ‏قبول‏ ‏نتیجه‏ ‏انتخاب‏ ‏مردم‏ ‏کوهدشت‏ ‏در‏ ‏انتخابات‏ ‏مجلس‏ ‏‏ ‏نهم‏ ‏بود.

[پاسخ]

با تشكر از پيگيرى هاى مسوولين محترم شهرستان،وعده ى ما ٢٥ فروردين ،با شركت در تجمع همگانى صداى اعتراض خود را به گوش مسوولين مى رسانيم.

[پاسخ]

رسول در گفته :

مرگ معشوره مرگ آخرین امید کوهدشت است پس روز25 فروردین صدایه مظلومیت و محرومیت کوهدشت را به گوش مقام معظم رهبری میرسانیم تا دادمان را بستاند.

[پاسخ]

کیان در گفته :

یزدیان وزارت نیرو می خواهند کوهدشت را کربلا کنند ولی روز 25 فروردین با اجتماعمان به آنان میفهمانیم که ما پا پس نمی کشم.

[پاسخ]

خاموشی معشوره خاموشی ترهان بزرگ است اقایان مسول

[پاسخ]

با سلام آقای ملکشاهی دررسانه اعلام فرمودندچنانچه وزیرنیروپیگیرشروع به کارسدمعشوره نشودازحق قانونی خوداستفاده می کنیم تلاش ایشان بسیارستودنی است یه کم انصاف وچشم بصیرت می خواهدکه ببیندوبشنودبا تخریب این مسئول دلسوز کاری درست نمی شود

[پاسخ]

در تمام این مدت تا کنون هیچ شخصی به اندازه جناب دکتر ملکشاهی دغدغه مردم را نداشته است ایشان خیلی دارن تلاش می کنن و خیلی دلسوزانه فقط به فکر مردم هستند اگه قرار باشه کاری انجام بشه فقط دکتر ملکشاهی میتونن و لا غیر.بهتر است به جای تخریب همراهی کنیم تا همه برنامه های جناب دکتر عملیاتی شود.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :