کد خبر : 46606
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 182 بازدید

کاربران خبرگزاری برنا انتخاب کردند: طالب نعمت‌پور؛ برترین‌ ورزشکار ایران در سال 92

  خبرگزاری برنا طبق رسم همه ساله، اقدام به برگزاری نظرسنجی انتخاب برترین های ورزش ایران کرد که در پایان نظرسنجی یک ماهه، مخاطبان ورزشی خبرگزاری برنا، طالب نعمت پور کشتی گیر وزن 84 کیلوگرم کشتی فرنگی و تیم ملی والیبال ایران را به عنوان برترین های ورزش سال 92 انتخاب کردند.  طالب نعمت پور […]

 

خبرگزاری برنا طبق رسم همه ساله، اقدام به برگزاری نظرسنجی انتخاب برترین های ورزش ایران کرد که در پایان نظرسنجی یک ماهه، مخاطبان ورزشی خبرگزاری برنا، طالب نعمت پور کشتی گیر وزن 84 کیلوگرم کشتی فرنگی و تیم ملی والیبال ایران را به عنوان برترین های ورزش سال 92 انتخاب کردند. 

طالب نعمت پور ضمن کسب طلای 84 کیلوی 2013 کشتی فرنگی جهان و عنوان تکنیکی ترین فرنگی کار سال جهان را نیز به خودش اختصاص داد. 

حضور موفق در لیگ جهانی و شکست رقبای مطرحی چون ایتالیا، کوبا و آلمان و تعمیم آن به جام بین قاره ای از والیبال یک تیم بین المللی ساخت.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ابراهیمی از شیراز در گفته :

سلام عید نوروز رو شادباش میگم به همه مردم با صفای شهر وبلادم کوهدشت در هر نقطه ای از این کره خاکی.به پسر عمه عزیزم در فرسنگها دورتر از کوهدشت که همیشه روزگار برای افتخار آفرینی وسرافراز کردن همشهریان خود از هیچ تلاشی فرو گذاری نکرده. این انتخاب را که شایسته ترین انتخاب وشاید ادای دینی بوده که لرستان نسبت به شما داشته اند از صمیم قلب تبریک میگم.در آخر به داریوش عزیز تسلیت گفته وصبر و شکیبایی رو براش از درگاه باری تعالی مسئلت دارم.همیشه ایام زندگیتان به کام

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :