کد خبر : 46618
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 104 بازدید

بیش از چهار هزار مورد بازرسی بهداشتی از اماکن عرضه خدمات عمومی در لرستان انجام شد

  رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: همزمان با آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی از اوایل اسفندماه جاری تا کنون، چهار هزار و 448 مورد بازدید و بازرسی از اماکن عرضه خدمات عمومی به مردم در استان انجام شده است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، دکتر کوروش ساکی روز چهارشنبه در آخرین […]

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: همزمان با آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی از اوایل اسفندماه جاری تا کنون، چهار هزار و 448 مورد بازدید و بازرسی از اماکن عرضه خدمات عمومی به مردم در استان انجام شده است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، دکتر کوروش ساکی روز چهارشنبه در آخرین نشست برنامه ریزی بسیج سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود: در این راستا 124 متخلف به مراجع قانونی معرفی، 27 مرکز متخلف تعطیل و 199 نمونه برداری از مواد غذایی عرضه شده نیز انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه دست اندرکاران سلامت استان با انجام برنامه ریزی دقیق ، در ایام تعطیلات نوروزی آماده ارایه خدمات بهداشتی و درمانی مناسب به مردم استان و مسافرین نوروزی هستند، اظهار داشت: در این مدت بیش از پنج تن مواد غذایی فاسد نیز کشف و معدوم شده است.

وی با اشاره به فعالیت بیش از شش هزار و 120 ساعت کاری نیروهای اجرایی این طرح در استان، تصریح کرد: تمامی مراکز درمانی استان شامل 15 بیمارستان دولتی و 52 پایگاه فوریتهای پزشکی در ایام نوروز آماده ارائه خدمات درمانی به مردم است.

وی گفت:با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت افزایش نظارت های بهداشتی، همه ساله برنامه بسیج سلامت نوروزی به صورت روزانه اجرا می شود و کارشناسان بهداشت محیط حرفه ای و دیگر همکاران سایربخش ها و واحدهای تابعه دانشگاه از ساعت هشت تا 20 بر نحوره فعالیت اماکن پذیرایی، اقامتی و تفریحی استان نظارت می کنند.

به گفته وی، شهروندان دراین زمینه می توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا گزارش خود را از طریق سامانه تلفنی 1490 به دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان اعلام کنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

جناب آقای دکتر ساکی لطفا کوهدشت فلک زده را دریابید. همین!!!

[پاسخ]

عید همگی مبارک

[پاسخ]

با سلام و تبریک سال نو ،سریبه رستوران بین راهی ستاره ابی خرم اباد بروجرد بزنید واقعا افتضاح

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :