کد خبر : 46771
تاریخ انتشار : ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 152 بازدید

یک هزار و ۶۳۰ گردشگر همزمان با نخستین روز تعطیلات نوروزی در ستاد اسکان آموزش و پرورش لرستان اسکان داده شدند

  ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش استان لرستان در نخستین روز فعالیت خود (۲۸ اسفندماه) پذیرای ۳۱۶ خانوار در قالب یک هزار و ۶۳۰ گردشگر نوروزی بود. به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایرنا، این تعداد گردشگر نوروزی در قالب خانوارهای فرهنگی در مراکز اقامتی و آموزشگاههای ستاد اسکان آموزش و پرورش در سطح […]

 

ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش استان لرستان در نخستین روز فعالیت خود (۲۸ اسفندماه) پذیرای ۳۱۶ خانوار در قالب یک هزار و ۶۳۰ گردشگر نوروزی بود.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایرنا، این تعداد گردشگر نوروزی در قالب خانوارهای فرهنگی در مراکز اقامتی و آموزشگاههای ستاد اسکان آموزش و پرورش در سطح استان پذیرش و اسکان داده شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان نیز شب گذشته با حضور در ستاد سکان استان و بازدید سرزده از محل های اقامت و پذیرش مسافران نوروزی بر روند فعالیت ستاد و اقامت مسافران و گردشگران نوروزی در آموزشگاههای شهر خرم آباد نظارت کرد.

ستاد اسکان آموزش و پرورش استان لرستان با ۱۴۸ مرکز و واحد آموزشی یک هزار و ۵۰۰ اتاق را با استفاده از امکانات مناسب رفاهی ، خدماتی و اقامتی برای اسکان مسافران نوروزی در ایام تعطیلات نوروز ۹۳ آماده کرده است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :