کد خبر : 46915
تاریخ انتشار : ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 117 بازدید

میزبانی آموزش و پرورش لرستان از 31 هزار مسافر نوروزی

  دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش لرستان گفت: 31 هزار و 39 مسافر و گردشگر در شش روز نخست تعطیلات نوروزی در ستاد اسکان آموزش و پرورش لرستان پذیرش شدند. به گزارش میرملاس نیوز، نادر ساکی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس اعلام سامانه اسکان تعداد پنج هزار و 821 […]

 

دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش لرستان گفت: 31 هزار و 39 مسافر و گردشگر در شش روز نخست تعطیلات نوروزی در ستاد اسکان آموزش و پرورش لرستان پذیرش شدند.

به گزارش میرملاس نیوز، نادر ساکی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس اعلام سامانه اسکان تعداد پنج هزار و 821 خانوار در قالب بیش از 31 هزار نفر ، بخشی از تعطیلات خود را در استان لرستان سپری کرده اند.

وی با بیان اینکه بر اساس محاسبات صورت گرفته ،میانگین ماندگاری مسافران در استان لرستان دو روز اعلام شده اظهار داشت: بر همین اساس در روز گذشته شش هزار و 439 نفر در قالب یکهزار و 210 خانوار در ستاد های اسکان آموزش و پرورش لرستان پذیرش شده اند .

وی با اشاره به اضافه شدن پنج مرکز آموزشی در قالب 56 اتاق به مراکز اسکان گفت: بر همین اساس لرستان در پذیرش و اسکان مسافرین نوروزی رده یازدهم کشوری خود را حفظ کرده است.

گفتنی است در پنج روز نخست تعطیلات نوروزی ،24 هزارو 545 مسافر در ستادهای اسکان مسافرین نوروزی آموزش و پرورش لرستان پذیرش شدند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :