کد خبر : 47060
تاریخ انتشار : ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 81 بازدید

دکتر کریمی فر : آموزش و پرورش لرستان میزبان 47 هزار و 819 مسافر بود

  مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: ستادهای اسکان این نهاد در هفته نخست تعطیلات نوروزی میزبان 47 هزار و 819 نفرمسافر و گردشگر نوروزی در قالب هشت هزار 557 خانوار بوده است. گودرز کریمی روز جمعه افزود: وی تصریح کرد: لرستان به لحاظ دارا بودن جاذبه های مختلف گردشگری پایتخت ژئو توریسم کشور […]

 

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: ستادهای اسکان این نهاد در هفته نخست تعطیلات نوروزی میزبان 47 هزار و 819 نفرمسافر و گردشگر نوروزی در قالب هشت هزار 557 خانوار بوده است.

گودرز کریمی روز جمعه افزود: وی تصریح کرد: لرستان به لحاظ دارا بودن جاذبه های مختلف گردشگری پایتخت ژئو توریسم کشور معرفی شده و تاریخ کهن این سرزمین و یادمان های به جای مانده از آن مانند قلعه ها، پل ها، سنگ نوشته ها، غارهای مسکونی پیش از تاریخ و غارهای منقوش همگی جزو جاذبه های توریستی این استان به شمار می آیند.

وی اظهار داشت: آموزش و پرورش لرستان تعداد 147 مرکز آموزشی، فرهنگی و رفاهی را با هزار و 500 اتاق با تجهیزات متعارف برای اسکان مهمانان نوروزی فراهم کرده است.

وی با اشاره به اضافه شدن پنج مرکز آموزشی در قالب 56 اتاق به مراکز اسکان گفت: بر همین اساس لرستان در پذیرش و اسکان مسافرین نوروزی رده یازدهم کشوری خود را حفظ کرده است.

کریمی فر ادامه داد : وجود آبشارهای طبیعی خروشان ،چشمه های جوشان ، اماکن تاریخی و آب و هوای معتدل در لرستان سبب شده تا آمار مسافرین تا امروز نسبت به سال قبل 13درصد رشد داشته باشد .

وی میزان ماندگاری مسافرین نوروزی را در لرستان دو 2 روز عنوان کرد و گفت: تلاش برای رفاه هرچه بیشتر مسافران در دستور کار قرار دارد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهنگیان دلفان در گفته :

جناب دکتر ضمن خدا قوت لطفا فکری به حال اداره نوراباد بکنید با انتخاب علی حاجی پور نیروی ولایی و خدوم به مدیریت اداره روح امام و همرزمان شهیدش و دل مردم فهیم نوراباد شاد خواهد شد انشالا

فرهنگیان عزیزدلفانی این آقای حاجی پوردرطول خدمت یک دهه خوددرمعاونت آموزشی چه کارمثبت وخارق العاده ای انجام داده گذشته ازاین ایشان یک فرداصول گراهستند که بادولت تدبیروامید هیچ سنخیتی ندارد

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :