کد خبر : 47060
تاریخ انتشار : ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 81 بازدید

دکتر کریمی فر : آموزش و پرورش لرستان میزبان 47 هزار و 819 مسافر بود

  مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: ستادهای اسکان این نهاد در هفته نخست تعطیلات نوروزی میزبان 47 هزار و 819 نفرمسافر و گردشگر نوروزی در قالب هشت هزار 557 خانوار بوده است. گودرز کریمی روز جمعه افزود: وی تصریح کرد: لرستان به لحاظ دارا بودن جاذبه های مختلف گردشگری پایتخت ژئو توریسم کشور […]

 

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: ستادهای اسکان این نهاد در هفته نخست تعطیلات نوروزی میزبان 47 هزار و 819 نفرمسافر و گردشگر نوروزی در قالب هشت هزار 557 خانوار بوده است.

گودرز کریمی روز جمعه افزود: وی تصریح کرد: لرستان به لحاظ دارا بودن جاذبه های مختلف گردشگری پایتخت ژئو توریسم کشور معرفی شده و تاریخ کهن این سرزمین و یادمان های به جای مانده از آن مانند قلعه ها، پل ها، سنگ نوشته ها، غارهای مسکونی پیش از تاریخ و غارهای منقوش همگی جزو جاذبه های توریستی این استان به شمار می آیند.

وی اظهار داشت: آموزش و پرورش لرستان تعداد 147 مرکز آموزشی، فرهنگی و رفاهی را با هزار و 500 اتاق با تجهیزات متعارف برای اسکان مهمانان نوروزی فراهم کرده است.

وی با اشاره به اضافه شدن پنج مرکز آموزشی در قالب 56 اتاق به مراکز اسکان گفت: بر همین اساس لرستان در پذیرش و اسکان مسافرین نوروزی رده یازدهم کشوری خود را حفظ کرده است.

کریمی فر ادامه داد : وجود آبشارهای طبیعی خروشان ،چشمه های جوشان ، اماکن تاریخی و آب و هوای معتدل در لرستان سبب شده تا آمار مسافرین تا امروز نسبت به سال قبل 13درصد رشد داشته باشد .

وی میزان ماندگاری مسافرین نوروزی را در لرستان دو 2 روز عنوان کرد و گفت: تلاش برای رفاه هرچه بیشتر مسافران در دستور کار قرار دارد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهنگیان دلفان در گفته :

جناب دکتر ضمن خدا قوت لطفا فکری به حال اداره نوراباد بکنید با انتخاب علی حاجی پور نیروی ولایی و خدوم به مدیریت اداره روح امام و همرزمان شهیدش و دل مردم فهیم نوراباد شاد خواهد شد انشالا

[پاسخ]

فرهنگیان عزیزدلفانی این آقای حاجی پوردرطول خدمت یک دهه خوددرمعاونت آموزشی چه کارمثبت وخارق العاده ای انجام داده گذشته ازاین ایشان یک فرداصول گراهستند که بادولت تدبیروامید هیچ سنخیتی ندارد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :