کد خبر : 47123
تاریخ انتشار : ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 101 بازدید

مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان خبر داد: پیش بینی بازدید ۴میلیون نفر از اماکن زیارتی استان

  مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: بیش از ۲۰۰ هزار زایر لحظه تحویل سال را در بقاع متبرکه استان سپری کردند. حجت الاسلام مرتضی خاکباز در گفت‎وگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: امسال با فرا رسیدن ایام نوروز طرح آرامش بهاری ویژه ایام نوروز در۴۲ بقعه و امامزاده شاخص استان […]

 

مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: بیش از ۲۰۰ هزار زایر لحظه تحویل سال را در بقاع متبرکه استان سپری کردند.

حجت الاسلام مرتضی خاکباز در گفت‎وگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: امسال با فرا رسیدن ایام نوروز طرح آرامش بهاری ویژه ایام نوروز در۴۲ بقعه و امامزاده شاخص استان اجرا شده است.

وی اظهار کرد: به منظور اجرای این طرح ۱۰۴ مبلغ دینی به استان دعوت شده‎اند که این روحانیان و مبلغان دینی طی این مدت در خیمه‎هایی که در قالب طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه راه‎اندازی شده است، حضور می‎یابند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان تصریح کرد: در تعطیلات نوروز ۹۲ حدود ۲ میلیون نفر از اماکن زیارتی لرستان بازدید کردند که پیش‎بینی می‎شود این امار در ایام نوروز ۹۳ به ۴ میلیون نفر افزایش یابد.

حجت الاسلام خاکباز با بیان اینکه اقدامات لازم برای اسکان و اجرای برنامه‎های فرهنگی دراین امکان انجام شده است، اضافه کرد: همچنین با توجه به فرا رسیدن ایام فاطمیه، از۱۰ تا ۱۵ فروردین طرح آرامش بهاری رنگ و بوی فاطمی به خود گرفته و سوگواره یاس نبوی در این بقاع متبرکه اجرا می‎شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :