کد خبر : 47188
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 60 بازدید

۱۲فروردین روز تجلی حکومت دینی به دست مردم بود

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۲فروردین ماه روز تجلی حکومت دینی به دست مردم بود.   حجت‌الله خدایی سوری امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد گفت: ۱۲فروردین ماه روزی است که تلاش‌های چندین ساله ملت ایران برای به تثبیت رساندن استقلال آزادی با درایت […]

13910710000150_PhotoA

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۲فروردین ماه روز تجلی حکومت دینی به دست مردم بود.
 

حجت‌الله خدایی سوری امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد گفت: ۱۲فروردین ماه روزی است که تلاش‌های چندین ساله ملت ایران برای به تثبیت رساندن استقلال آزادی با درایت امام راحل به ثمر نشست.

وی با بیان اینکه امام راحل در این روز جمهوری اسلامی ایران را به همه کرسی گذاشت و مردم بیش از ۹۸درصد رای خود را به جمهوری اسلامی دادند، خاطرنشان کرد: در این روز مدعیان دروغین استکباری شکست سنگینی خوردند و نوع حکومت دینی توسط امام راحل و آرای حداکثری مردم به این حکومت باعث شد که ۱۲فروردین ماه در تاریخ جمهوری اسلامی ایران ماندگار شود.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی در حالی ۱۲فروردین به همه کرسی نشست که جهان در آن زمان دو قطبی بوده است، یاد‌آور شد: امروز دوام و ریشه نظام و جمهوری اسلامی ایران در دل مردم جا دارد و مردم با تمام توان از آن پشتیبانی می‌کنند.

خدایی سوری خاطرنشان کرد: امروز حفاظت و نگهداری از جمهوری اسلامی ایران تغییر وضعیت داده و اگر تا دیروز با اسلحه توانسته‌ایم از آن دفاع کنیم، امروز نوع مبارزه تغییر کرده، زیرا جنگی که در آن قرار داریم، جنگ نرم است.

وی اذعان کرد: تنها راه مقابله با جنگ نرم امروزی تبعیت از رهنمودهای رهبری اتحاد و یکپارچگی ملت ایران است.

 
 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

میر حواس در گفته :

اقای عضو امنیت ملی بعد از ۲ ماه نتوانستید کاری بکنید برای ازادی مرزبانان بازم دم علمای سنی گرم
جناب سوری شما و اخوی گرامتان اقا پرویز فقط بلدید مطامع شخصی خود را در دلفان و سلسله تتمیع کنید

جناب سوری با سلام
الحق والانصاف در مدیریتت رضایت خودت را بر رضای خدای متعال ترجیح دادی

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :