کد خبر : 47192
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 317 بازدید

زمان و نحوه نام‌نويسي براي دريافت يارانه مرحله دوم

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:   سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها در اطلاعيه‌اي از سرپرستان خانوار متقاضي يارانه خواست از بيستم تا آخر فروردين 93 نسبت به ثبت‌نام و تقاضاي دريافت يارانه مرحله دوم اقدام کنند. به گزارش خبرگزاري آريا، به نقل از سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها، زمان ثبت‌نام متقاضيان دريافت يارانه نقدي از بيستم تا آخر فرودين […]

20130709144720504

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

 

سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها در اطلاعيه‌اي از سرپرستان خانوار متقاضي يارانه خواست از بيستم تا آخر فروردين 93 نسبت به ثبت‌نام و تقاضاي دريافت يارانه مرحله دوم اقدام کنند.
به گزارش خبرگزاري آريا، به نقل از سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها، زمان ثبت‌نام متقاضيان دريافت يارانه نقدي از بيستم تا آخر فرودين 93 اعلام شد.
ثبت‌نام از سرپرستان متقاضي و نيازمند يارانه نقدي در سال 93 به طور همزمان از 20 فروردين ماه جاري در سراسر کشور و از طريق سايت «رفاهي» آغاز مي‌شود.
بر اساس برنامه اعلام شده، ثبت‌نام از سرپرستان متقاضي نيازمند يارانه نقدي که عدد سمت راست شماره کارت ملي آنها «صفر» است از صبح روز 20 فروردين ماه جاري، به طور همزمان در سراسر کشور و از طريق شبکه اينترنتي به نشاني www.refahi.ir و يا از طريق مراکز کميته امداد، بهزيستي، دفاتر پستي، استانداري ها و فرمانداري‌ها و دفاتر پستي و فناوري اطلاعات روستايي انجام مي‌شود.

همچنين سرپرستان متقاضي نيازمند يارانه نقدي که عدد سمت راست شماره کارت ملي آنها «يک» است نيز بايد در روز دوم ثبت نام يعني 21 فروردين ماه جاري اقدام به نام نويسي در سايت رفاهي کنند.
سرپرستان متقاضي نيازمند يارانه نقدي به ترتيب در روزهاي بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملي «دو» در روز 22 فروردين، عدد «سه» در روز 23 فروردين، عدد «چهار» در روز 24 فروردين، عدد «پنج» در روز 25 فروردين، عدد «شش» در روز 26 فروردين، عدد «هفت» در روز 27 فروردين، عدد «هشت» در روز 28 فروردين و در نهايت عدد «9» در روز 29 فروردين ماه جاري انجام خواهد شد.
همچنين روزهاي 30 و 31 فروردين ماه جاري به ثبت نام از سرپرستان خانوارهاي متقاضي يارانه نقدي تعلق دارد که در طي 10 روز قبل به هر دليل موفق به ثبت نام نشده‌اند.
يادآور مي‌شود ثبت نام از هر نقطه کشور با ورود به سايت www.refahi.ir امکان پذير خواهد بود و افرادي که در روستاها و مناطقي زندگي مي‌کنند که دسترسي به اينترنت ندارند نيز مي‌توانند به دفاتر خدمات پست و پيشخوان دولت و همچنين شوراهاي اسلامي محلي و فرمانداريها، بخشداريها و استانداريها و مراکز کميته امداد امام خميني(ره) و بهزيستي مراجعه کنند.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :