کد خبر : 47199
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 279 بازدید

تعرفه های جدید گاز در سال ۹۳

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت نفت و به استناد ماده (۱) قانون هدفمند کردن یارانه ها، تعرفه جدید گاز مصارف خانگی، عمومی و صنعتی سال ۹۳ را تعیین کرد. بر اساس تصمیم هیئت وزیران، تعرفه های گاز مندرج در جدول شماره ۱ پیوست تصمیم نامه شماره ۲۱۴۸۸۳/ت۴۵۹۳۷ن مورخ ۲۷ /۹ /۱۳۸۹ […]

image55020

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت نفت و به استناد ماده (۱) قانون هدفمند کردن یارانه ها، تعرفه جدید گاز مصارف خانگی، عمومی و صنعتی سال ۹۳ را تعیین کرد.
 بر اساس تصمیم هیئت وزیران، تعرفه های گاز مندرج در جدول شماره ۱ پیوست تصمیم نامه شماره ۲۱۴۸۸۳/ت۴۵۹۳۷ن مورخ ۲۷ /۹ /۱۳۸۹ ، برای مصارف خانگی به میزان ۲۰ درصد و برای مصارف عمومی (دولتی، کسب و خدمات) به میزان ۳۰ درصد افزایش می یابد.
همچنین بر اساس این مصوبه، نرخ گاز برای مصارف صنعتی (غیر از موارد مذکور در بند (د) ) از هفتصد(۷۰۰) ریال به ازای هر متر مکعب یک هزار (۱۰۰۰) ریال افزایش و نرخ گاز برای سایر مصارف مندرج در جدول یاد شده به میزان پانزده درصد افزایش می یابد.
همچنین نرخ گاز برای کلیه مصارف بخش های پتروشیمی و فولاد به ازای هر متر مکعب به ترتیب به میزان دو هزار و ششصد و پنجاه (۲۶۵۰) ریال و یک هزار و سیصد و بیست (۱۳۲۰) ریال تعیین می شود.
نرخ های مذکور بدون احتساب مالیات و عوارض دریافتی توسط شرکت ملی گاز ایران به موجب قوانین است.
این مصوبه را معاون اول رئیس جمهور ابلاغ کرده و از ۱/۱/ ۱۳۹۳ لازم الاجراست.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

مبارک است اقدامات خداپسندانه!!! دولت تدبیـــــــــر و امیــــــــــــــــد!! بیچاره قشر آسیب پذیر. یادت به خیر احمدی نژاد قهرمان.

این است دولت تدبیر و امید….پس کو اونهمه شعار/احمدی نژاد کجایی که یادت به خیر

ادینه وند در گفته :

دمت گرم کمیر
شما هیچ ندیدی
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کجایی احمدی نژاددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

خواننده سلام دلفان در گفته :

با سلام حضور مخاطبان عزیز به دور از گرایشات سیاسی ولی خدایی پس کو آنهمه شعار که تورم پایین میاد. حداقل در اون سطح قبلی باقی می ماند بهتر بود. اما بدون نشروسروصدا همه چیز رو گران کردند. واقعا که دیگه نمیشه به چشمات هم اعتماد کنی؟ قشر متوسط وضعیف بدبختر می شن. فقط دعا می کنیم خدا واامام زمان بهمون رحم کنه

این هم از دولت تزویر و امید
یک شبه خواب را از چش مردم گرفت
بس نبود اجمدی نژاد ۶ سال مهارکرد اما ایشون همین سال اول لگد به گور محرومین و بیچارگان زدند
بابا کلیدت را نخواستیم همون داس را د دست داشته باش بهتره اگه از اول با داس می اومدی چه میشو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :