کد خبر : 47272
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 200 بازدید

کوگان، بزرگترین غار دست کند لرستان

«محمدرضا امانی» در بازدید از این غار در پلدختر اظهار کرد: کوگان بزرگترین غار دست کند از مجموعه غارهای دست کند لرستان بشمار می‌آید که در بخش میانکوه شهرستان پلدختر واقع است.   وی از کوگان بعنوان اثری مهم و تاریخی یاد کرد و ادامه داد: خوشبختانه استقبال از این اثر طبیعی بسیار زیاد بود […]

«محمدرضا امانی» در بازدید از این غار در پلدختر اظهار کرد: کوگان بزرگترین غار دست کند از مجموعه غارهای دست کند لرستان بشمار می‌آید که در بخش میانکوه شهرستان پلدختر واقع است.

 
وی از کوگان بعنوان اثری مهم و تاریخی یاد کرد و ادامه داد: خوشبختانه استقبال از این اثر طبیعی بسیار زیاد بود و علاقه‎مندان خاص خود را از سراسر ایران و حتی جهان دارد.
 
 
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری لرستان افزود: این غار در روز گذشته شاهد حضور بیش از 2000 گردشگر بوده است. در صحبت‎هایی که با گردشگران داشتم علاوه بر ابراز رضایت‏‌مندی از خارق‎العاده بودن این بنای باستانی اظهار شگفتی می‎کردند.
 
به گزارش ایسنا؛ امانی در سفر به پلدختر از ستاد اجرایی خدماتی، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در مسیر پلدختر از جمله ویسیان، معمولان و ملاوی نیز بازدید کرد.
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بهاروند در گفته :

آقای امانی باشجاعت اعلام نماید که نه تخصص ونه توان اداره این سازمان را داردوبه شخص واجد شرائط واگذارشود

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :