کد خبر : 47277
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,178 بازدید

منصوری رئیس اداره مخابرات شهرستان کوهدشت شد

  طی حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان ، یونس منصوری به عنوان رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان کوهدشت منصوب و معرفی شد. جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره مخابرات شهرستان کوهدشت  با حضور مدیر عامل، مدیر اداری و تدارکاتی،رئیس اداره حراست  و کارکنان اداره مخابرات شهرستان کوهدشت برگزار گردید […]

2351_orig

 

طی حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان ، یونس منصوری به عنوان رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان کوهدشت منصوب و معرفی شد.

جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره مخابرات شهرستان کوهدشت  با حضور مدیر عامل، مدیر اداری و تدارکاتی،رئیس اداره حراست  و کارکنان اداره مخابرات شهرستان کوهدشت برگزار گردید .

به گزارش میرملاس نیوز ،  مدیر عامل شرکت مخابرات استان در مراسم معارفه رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان کوهدشت ضمن تبریک عید نوروز به همکاران ،  با تشریح عملکرد شرکت مخابرات استان به بیان وضعیت شاخصهای مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستان کوهدشت  پرداخت . وی ، خواهان تلاش بیشتر همکاران در جهت خدمت‌رسانی به مردم و رضایتمندی مشتریان  شد.

قبادیان  در جمع همکاران این شهرستان برنامه ی تحول مخابرات را مطرح و خواهان تغییر همکاران برابر برنامه‌های شرکت مخابرات و سفیران تحول شده و بر تغییر براساس فناوری جدید تاکید کرد.

در پایان جلسه از زحمات مهندس حاتمی  تشکر و حکم یونس منصوری  قرائت و وی به عنوان رئیس اداره ی مخابرات شهرستان کوهدشت  منصوب شد.

لازم بذکر است که مدیر عامل شرکت در ماموریت یک روزه خود  به شهرستان کوهدشت  ، با امام جمعه محترم و فرماندار این شهرستان دیدار و مشکلات مخابراتی منطقه مربوطه را مورد بحث و بررسی قرار دادند .

 

2352_orig

2349_orig

2354_orig

2353_orig

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فریبا مرادپور در گفته :

باسلام وتبریک خدمت برادر عزیزم جناب آقای منصوری

برایتان آرزوی موفقیت وسربلندی ازخداوندمنان خواستارم.

آقای دل واپس در گفته :

لطفا از ادبیات اسلامی استفاده کنید

علی کولیوند(رومشکان) در گفته :

جناب آقای منصوری:
انتصاب جنابعالی رو به سمت ریاست اداره مخابرات شهرستان کوهدشت رو در این آغازین روز های سال نو به فال نیک گرفته و تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

ع.احمد.زال پور در گفته :

درود بر جناب آقای قبادی مدیر عامل عزیز مخابرات استان.و هم چنین برای رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان آرزوی موفقیت می کنم.

موسی قادری در گفته :

خدمت برادر عزیزم جناب یونس منصوری تبریک میگویم وبرای مهندس حاتمی هم توفیق رااز خداوند منان خواهانم

آقای منصوری تبریک میگم.امیدوارم مشکلاتی که در حوزه مخابرات منطقه کوهنانی هست را بر طرف کنید.

بهزاد خوشنام وند در گفته :

برادر ارجمند جناب آقای منصوری
ضمن عرض تبریک موفقیتتون را از خدای بزرگ خواهانم

همكاران كوهدشت در گفته :

از حسن انتخاب آقاي مهندس قباديان مديريت محترم عامل مخابرات لرستان كمال تشكر و امتنان را داريم و براي آقاي منصوري آرزوي موفقيت و سربلندي را از خداوند منان خواهانيم.

زمان کونانی در گفته :

با توجه به سابقه وتجارب ارزنده منصوری در اداره مخابرات، حتما وبدون شک ایشان در این مسئولیت سربلند خواهند بود. با آرزوی سربلندی وموفقیت هرچه بیشتر منصوری عزیز

جواد حسن زاده در گفته :

ضمن تبریک و ارزوی توفیق برای آقای منصوری از زحمات مهندس ارزشمند جناب مهندس حاتمی تشکر میکنم ان شاالله در تمامی مراحل زندگی موفق باشن.

ناصرجمشیدی در گفته :

برادر ارجمند جناب آقای منصوری
با عرض تبریک و توفیق در این سمت

افشین کونانی در گفته :

برادر ارجمند جناب اقای مهندس منصوری انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت ریاست مخابرات شهرستان کوهدشت صمیمانه تبریک عرض می نمایم و ارزوی توفیق روز افزون را از خداوند منان برای جنابعالی خواهانم

فرهاد عليمراديان در گفته :

انشاالله موفق ومويد باشيد.

برای وست و سرور گرامی مهندس حاتمی یادگار و فرزند شهید آرزوی موفقیت را دارم

واقعا حيف كه اون رفت و صد البته حيف كه اين اومد
مهندس قباديان از افراد خوشنام استان هستن واقعا براساس چه معياري ايشان را برگزيدن

نکنه که شما خود اقای حاتمی هستی!!آقا یا خانم محترم ما خدا را شکر می کنیم که یک مدیر نالایق برکنار شد.

دفتر خدمات ارتباطی شهرک امام در گفته :

جناب اقای منصوری انتصاب بجاوشایسته جنابعالی را به سمت ریاست اداره مخابرات شهرستان کوهدشت تبریک عرض می نمایم موفقیت وسربلندی شما را ازخداوند منان خواستارم

فرهاد حاجی پور در گفته :

از حسن انتخاب مدیریت محترم عامل مخابرات لرستان کمال تشکر و امتنان را داریم و برای آقای یونس منصوری آرزوی موفقیت و سربلندی را از خداوند منان خواهانیم.

آقای دل واپس در گفته :

به شما و همکارانتان تبریک عرض می کنم توفیق خدمت را برای شما خواهانیم موفق و سر بلند باشید

قاسم علی پور در گفته :

برای مهندس حاتمی که سرشار از متانت و سلامت نفس بودند آرزوی توفیقات روز افزون را دارم.

محسن نظری در گفته :

انصافأ چند باری که به مخابرات مراجعه کردم مهندس حاتمی را مدیری توانمند, ارزشی و کاربلد دیدم.

فرزند شهید در گفته :

انصافأ آقای نماینده و مهندس قبادیان بی حاشیه ترین و شاید ارزشی ترین مدیر اداره را در میان اداران سطح شهرستان از دست دادند. براستی این شهرستان چند مدیر فرزند شهید و توانمند اظیر حاتمی دارند؟ا

شهدا جایگاه خاص خود را درپیشگاه خداوند عزوجل دارند و نباید با این پست و مقامها مقیسه شوند جناب مهندس حاتمی هم انسان شریفی هستند ولی از حق نگذریم انصافا جناب منصوری نیز انسان شایسته و مدیر و از خانواده ای ارزشمند ی میباشند

فرزاد شیرپور (خوشناموند) در گفته :

جناب آقای. منصوری انتصاب شایسته جنابعالی بعنوان ریاست اداره مخابرات شهرستان. کوهدشت در سال جدید تبریک و برای حضرتعالی آرزو موفقيت را دارم

سرت سرافراز منصوری

کتکن یوزارسیف در گفته :

برادربسیجی جناب آقای منصوری تبریک عرض می کنم .موفق وپیروز باشی

امیر آزادنیا در گفته :

بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی رابه عنوان ریاست اداره مخابرات شهرستان کوهدشت تبریک عرض می نمایم. توفیقات روزافزون آنجناب را در ایفای مسئولیت خطیری که عهده دار گشته اید از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

امین مرادی در گفته :

ضمن تبریک و ارزوی توفیق برای آقای منصوری از زحمات مهندس ارزشمند جناب مهندس حاتمی تشکر میکنم ان شاالله در تمامی مراحل زندگی موفق باشن.

امیر رضا منصوری در گفته :

تبریک

سید فرزاد موسوی در گفته :

با عرض سلام و درود خدمت اقای منصوری من بعنوان یک مشترک تلفن از اقای منصوری بسیار راضی هستم چونکه به چشم خودم نحوه کار ایشان را دیدم ادم های مثل اقای منصوری خیلی کم پیدا میشه اگه همه مسئولین مثل اقای منصوری نسبت به کارشون مسئول باشن وبه مشکلات مردم رسیدگی بکنن بخدا همه مشکلات حل خواهد شد ،بنظر من ایشان حقشون هست حتی ریس جمهور بشن ، چونکه واقعان به مشکلات مردم رسیدگی میکنن ،اقای منصوری پایدار باشین .

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :