کد خبر : 47509
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 475 بازدید

فرماندار کوهدشت خبر داد: غار میرملاس میزبان 500 گردشگر

  فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: در ایام نوروز امسال 600 هزار زائر از آستان مقدس امامزاده محمد کوهدشت بازدید کردند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازفارس، غلامرضا حمزه‌پور اظهار داشت: در ایام نوروز امسال بیش از 53 هزار نفر مسافر نوروزی در شهرستان کوهدشت و درب‌گنبد اسکان یافته‌اند. وی افزود: از این تعداد 50 […]

 

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: در ایام نوروز امسال 600 هزار زائر از آستان مقدس امامزاده محمد کوهدشت بازدید کردند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازفارس، غلامرضا حمزه‌پور اظهار داشت: در ایام نوروز امسال بیش از 53 هزار نفر مسافر نوروزی در شهرستان کوهدشت و درب‌گنبد اسکان یافته‌اند.

وی افزود: از این تعداد 50 هزار نفر در شهر درب‌گنبد اسکان یافته‌اند.

این مسئول تصریح کرد: در شهرستان کوهدشت و سایر بخش‌های تابعه این شهرستان بیش از 3 هزار مسافر نوروزی اسکان یافته‌اند.

حمزه‌پور یاد‌آور شد: امسال برای اسکان مسافران نوروزی 100کلاس درس در سطح شهرستان کوهدشت و بخش‌های تابعه آن در نظر گرفته شده بود.

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: روزانه بیش از 15هزار زائر از امام‌زاده درب‌گنبد کوهدشت زیارت کردند.

حمزه‌پور به امامزاده «ابولوفا» کوهدشت اشاره کرد و گفت: 20چادر برای اسکان زائران این امام‌زاده نیز برپا شده که در ایام نوروز 3 هزار نفر از این چادرها اسکان یافته‌اند.

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا 15 فروردین300 هزار زائر از امامزاده ابولوفا این شهرستان زیارت کرده‌اند.

وی افزود: در این ایام نیز 5 هزار گردشگر در شهرستان کوهدشت اسکان یافته است.

حمزه‌پور خاطرنشان کرد: در این ایام 500 گردشگر از غار میرملاس، 300 نفر از موزه مردم شناسی، 2 هزار نفر از دره شیرز و … بازدید کرده‌اند.

 

 

 

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خوزستان در گفته :

جالبه همه آمار رندند

[پاسخ]

بقاع نیوز در گفته :

اززحمات بی شائبه و خدمت آفرین اداره اوقاف و امورخیریه مخصوصا آقایان عبداللهی علی زاده منفرد که تحول جدیدی برای بقاع امامزاده محمد و ابوالوفا به خرج داده اند تشکر میشود انصافا جای اقدامات این عزیزان درسایت میرملاس خالی است.

[پاسخ]

فريدون طرهاني در گفته :

با عرض سلام خدمت مسولين محترم نگزاريد غار ميرملاس محو شود وسند تاريخي اين شهرستان به دست فراموشي سپرده شود

[پاسخ]

شهبازی در گفته :

از تلاش شما سپاسگزاریم فرماندار محترم و مردمی

[پاسخ]

غارميرملاس محو شدني نيست

[پاسخ]

در ایام نوروز امسال ۶۰۰ هزار زائر از آستان مقدس امامزاده محمد کوهدشت بازدید کردند؟؟؟؟؟؟چی میگی جناب فرماندار؟خدایی این آمار رو از کجا آوردی؟/من خودم به شخصه روزهای اول و دوم عیدکامل اونجا بودم شب و روز/دوباره پنجم و هفتم و دوازدم و سیزدهم اونجا بودم/کلی بخای حساب کنی هر روزی پنج هزار هم با خوشبیانه ترین حالت اونجا نبود،شما فرض کنید ده هزار/ده هزار ضربدر سیزده روز میشه130هزار نه آقا 200 هزار نه آقا 300هزار/من موندم این 600 هزار نفر رو از کجا آوردن/حالا اگه قدیما بود آره می اومدن اینقده زائر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :