کد خبر : 47509
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 468 بازدید

فرماندار کوهدشت خبر داد: غار میرملاس میزبان ۵۰۰ گردشگر

  فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: در ایام نوروز امسال ۶۰۰ هزار زائر از آستان مقدس امامزاده محمد کوهدشت بازدید کردند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازفارس، غلامرضا حمزه‌پور اظهار داشت: در ایام نوروز امسال بیش از ۵۳ هزار نفر مسافر نوروزی در شهرستان کوهدشت و درب‌گنبد اسکان یافته‌اند. وی افزود: از این تعداد ۵۰ […]

 

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: در ایام نوروز امسال ۶۰۰ هزار زائر از آستان مقدس امامزاده محمد کوهدشت بازدید کردند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازفارس، غلامرضا حمزه‌پور اظهار داشت: در ایام نوروز امسال بیش از ۵۳ هزار نفر مسافر نوروزی در شهرستان کوهدشت و درب‌گنبد اسکان یافته‌اند.

وی افزود: از این تعداد ۵۰ هزار نفر در شهر درب‌گنبد اسکان یافته‌اند.

این مسئول تصریح کرد: در شهرستان کوهدشت و سایر بخش‌های تابعه این شهرستان بیش از ۳ هزار مسافر نوروزی اسکان یافته‌اند.

حمزه‌پور یاد‌آور شد: امسال برای اسکان مسافران نوروزی ۱۰۰کلاس درس در سطح شهرستان کوهدشت و بخش‌های تابعه آن در نظر گرفته شده بود.

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: روزانه بیش از ۱۵هزار زائر از امام‌زاده درب‌گنبد کوهدشت زیارت کردند.

حمزه‌پور به امامزاده «ابولوفا» کوهدشت اشاره کرد و گفت: ۲۰چادر برای اسکان زائران این امام‌زاده نیز برپا شده که در ایام نوروز ۳ هزار نفر از این چادرها اسکان یافته‌اند.

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا ۱۵ فروردین۳۰۰ هزار زائر از امامزاده ابولوفا این شهرستان زیارت کرده‌اند.

وی افزود: در این ایام نیز ۵ هزار گردشگر در شهرستان کوهدشت اسکان یافته است.

حمزه‌پور خاطرنشان کرد: در این ایام ۵۰۰ گردشگر از غار میرملاس، ۳۰۰ نفر از موزه مردم شناسی، ۲ هزار نفر از دره شیرز و … بازدید کرده‌اند.

 

 

 

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خوزستان در گفته :

جالبه همه آمار رندند

بقاع نیوز در گفته :

اززحمات بی شائبه و خدمت آفرین اداره اوقاف و امورخیریه مخصوصا آقایان عبداللهی علی زاده منفرد که تحول جدیدی برای بقاع امامزاده محمد و ابوالوفا به خرج داده اند تشکر میشود انصافا جای اقدامات این عزیزان درسایت میرملاس خالی است.

فريدون طرهاني در گفته :

با عرض سلام خدمت مسولین محترم نگزارید غار میرملاس محو شود وسند تاریخی این شهرستان به دست فراموشی سپرده شود

شهبازی در گفته :

از تلاش شما سپاسگزاریم فرماندار محترم و مردمی

غارمیرملاس محو شدنی نیست

در ایام نوروز امسال ۶۰۰ هزار زائر از آستان مقدس امامزاده محمد کوهدشت بازدید کردند؟؟؟؟؟؟چی میگی جناب فرماندار؟خدایی این آمار رو از کجا آوردی؟/من خودم به شخصه روزهای اول و دوم عیدکامل اونجا بودم شب و روز/دوباره پنجم و هفتم و دوازدم و سیزدهم اونجا بودم/کلی بخای حساب کنی هر روزی پنج هزار هم با خوشبیانه ترین حالت اونجا نبود،شما فرض کنید ده هزار/ده هزار ضربدر سیزده روز میشه۱۳۰هزار نه آقا ۲۰۰ هزار نه آقا ۳۰۰هزار/من موندم این ۶۰۰ هزار نفر رو از کجا آوردن/حالا اگه قدیما بود آره می اومدن اینقده زائر

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :