کد خبر : 4751
تاریخ انتشار : ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 150 بازدید

سفر زائران به عتبات با خودروهای شخصی بزودی

به گزارش میرملای نیوز ؛ معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: طرح اعزام زائران با خودروهای شخصی براساس توافق میان وزیر راه و مسئولان عراقی انجام شده و در آینده ای نزدیک اجرایی خواهد شد. حجت الاسلام مهدی شهسواری در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: توافقات لازم برای اعزام زائران […]

به گزارش میرملای نیوز ؛ معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: طرح اعزام زائران با خودروهای شخصی براساس توافق میان وزیر راه و مسئولان عراقی انجام شده و در آینده ای نزدیک اجرایی خواهد شد.

حجت الاسلام مهدی شهسواری در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: توافقات لازم برای اعزام زائران با خودروهای شخصی به عراق در سفری که مدتی قبل وزیر راه و شهرسازی کشورمان به عراق داشت با مقامات آن کشور انجام شده است.

به گفته وی، براساس این طرح قرار است اقدامات لازم جهت تردد زائران ایرانی و همچنین عراقی با خودروهای شخصی به دو کشور فراهم شود.

معاون عتبات عالیات سازمان حج با اشاره به اینکه طرح اعزام زائران با خودروهای شخصی به عتبات عالیات عراق از سوی سازمان حج مطرح نشده تاکید کرد: به همین دلیل سازمان حج نیز مسئولیتی در این خصوص بر عهده ندارد.

شهسواری افزود: پس از انجام ساز و کارهای لازم ، امکان سفر زائران با خودرو از مرز مهران فراهم خواهد شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خیاران در گفته :

به امید زیارت کربلای معلی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :